Къде в Русе- тема 2

  • 70 166
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 4 864
В неделя има ли работещ авто сервиз?

# 707
  • Мнения: 2 726
Момичета, къде перат хубаво килими?  Rolling Eyes

# 708
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Момичета, къде перат хубаво килими?  Rolling Eyes
Аз нося на автомивката в Здравец до Сибила.
Досега винаги качественно е било изпирането  Peace

# 709
  • Мнения: 5 892
Ние викахме някакви да го перат у дома около 2-2.5лв/кв.м, с една голяма машина, много хубаво стана  Peace

# 710
  • Мнения: 0
Да ви попитам,знаете ли дали някъде в Русе продават сирийски сапуни Алепо?Гледах че има в интернет магазини,но искам да знам дали и някъде в нашия град се продават. Rolling Eyes

# 711
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние викахме някакви да го перат у дома около 2-2.5лв/кв.м, с една голяма машина, много хубаво стана  Peace

Тази фирма пере ли дивани?

Аз пера в Дружбите, срещу Дон Корлеоне.
Преди в Здравец по Петрохан ли беше голямата автомивка, но не бях много доволна.

# 712
  • Мнения: 5 892
Ние викахме някакви да го перат у дома около 2-2.5лв/кв.м, с една голяма машина, много хубаво стана  Peace

Тази фирма пере ли дивани?

Аз пера в Дружбите, срещу Дон Корлеоне.
Преди в Здравец по Петрохан ли беше голямата автомивка, но не бях много доволна.
май, щори перяха на място със сигурност.  Идва един татуиран здрав хубавец, и се преоблича пред блока с работните си дрехи. Клюкарките по пейките събират материал за седмица поне  Mr. Green

# 713
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ние викахме някакви да го перат у дома около 2-2.5лв/кв.м, с една голяма машина, много хубаво стана  Peace

Тази фирма пере ли дивани?

Аз пера в Дружбите, срещу Дон Корлеоне.
Преди в Здравец по Петрохан ли беше голямата автомивка, но не бях много доволна.
май, щори перяха на място със сигурност.  Идва един татуиран здрав хубавец, и се преоблича пред блока с работните си дрехи. Клюкарките по пейките събират материал за седмица поне  Mr. Green


 Laughing Добре, че не живея вече в блок Wink. Коя е фирмата, ако не е тайна?

# 714
  • Мнения: 5 892
tendenciq.com,  , тел 0899145568  Laughing

# 715
  • Русе
  • Мнения: 3 711
tendenciq.com,  , тел 0899145568  Laughing

Мерси, ще ги проверя.

# 716
  • Русе
  • Мнения: 36
Къде в Русе мога да намеря безшевно бельо?

Благодаря!   thumbsup

# 717
  • Русе
  • Мнения: 7 085
ТИМ Борово шиеха, те имаха магазин в Макаронената, но не знам дали все още съществува там.

# 718
  • Мнения: 4 864
ТИМ Борово шиеха, те имаха магазин в Макаронената, но не знам дали все още съществува там.

Ако не в макаронената,то поне в търговския център срещу нея

# 719
  • Русе
  • Мнения: 36
viki_1974,  KaRoLa благодаря ви!  Wink
Аз не уточних, че търся такова, което не се вижда под дрехите, телесен цвят. Търся си за 1 бяла рокля. Нещо такова:





Понеже има бельо, което пак се води безшевно, но ръбчетата му се забелязват под дрехата. А на мен такова няма да ми върши работа.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт