Къде в Русе- тема 2

  • 70 154
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 179
viki_1974,  KaRoLa благодаря ви!  Wink
Аз не уточних, че търся такова, което не се вижда под дрехите, телесен цвят. Търся си за 1 бяла рокля. Нещо такова:





Понеже има бельо, което пак се води безшевно, но ръбчетата му се забелязват под дрехата. А на мен такова няма да ми върши работа.  Embarassed

провери в Lidl !

# 721
  • Мнения: 4 841
В Лидл в четвъртък е промоцията на бельо, но не съм сигурна, че ще е такова.

# 722
  • Мнения: 1 022
здравейте на кои магазини има хубави качествени раници за първокласници  ...анатомични хубави и не много скъпи  Mr. Green

# 723
  • Русе
  • Мнения: 7 081
Нашата я купихме от магазина на Уинкс(бившата сладкарница "Босфор"). Струваше 30 лв преди 3 г., за сравнение имаше и от 60 лв. С анатомичен гръб е, спокойно побира блок № 4, всичките учебници и тетрадки, несесери, платненки, бутилка с вода. И четвърти клас ще кара с нея. Много здрава се оказа.
Някой питаше за раници на Херлитц. Има ги в МЕТРО, но са от 80 лв нагоре Rolling Eyes

# 724
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Сега са започнали да продават лазерно рязано бельо - има в магазинчетата срещу Макаронената. Няма шевове и ръбове, има в черно, бяло и бежаво. Бикините са под 4лв. Аз си купих прашки - много са удобни и не се виждат под дрехите.

# 725
  • Мнения: 1 400
Сега са започнали да продават лазерно рязано бельо - има в магазинчетата срещу Макаронената. Няма шевове и ръбове, има в черно, бяло и бежаво. Бикините са под 4лв. Аз си купих прашки - много са удобни и не се виждат под дрехите.
Това не е за изтърване, благодаря за инфото!

Опс, забравих да поздравя Embarassed

Добър ви ден и ... записвам се да следя  Laughing

# 726
  • Мнения: 5 577
Я каква тема имало, да се запиша и аз  Laughing
За сега нищо не търся  Mr. Green но като имам нужда ще ви питам.

# 727
  • Мнения: 4 864
Само да кажа,че в Джъмбо има протектор за таблет, за някой, който питаше

# 728
  • Мнения: 1 022
Нашата я купихме от магазина на Уинкс(бившата сладкарница "Босфор"). Струваше 30 лв преди 3 г., за сравнение имаше и от 60 лв. С анатомичен гръб е, спокойно побира блок № 4, всичките учебници и тетрадки, несесери, платненки, бутилка с вода. И четвърти клас ще кара с нея. Много здрава се оказа.
Някой питаше за раници на Херлитц. Има ги в МЕТРО, но са от 80 лв нагоре Rolling Eyes


благдаря 
тези на херлитц не ми харесват  ........ а цената им още повече   
мисля да отделя около 50 лв за раница    с анатомичен гръб и такава че да се хареса на детето

# 729
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Само да кажа,че в Джъмбо има протектор за таблет, за някой, който питаше
Аз питах но намерих на магазина на Борисова, този за който писаха, и взех. Бяха по 2 лв. но не хвана таблета изцяло а само раб. площ. Пак става.

# 730
  • русе
  • Мнения: 123
Къде в Русе мога да намеря текстилна боя за дрехи?

# 731
  • Мнения: 4 864
Къде в Русе мога да намеря текстилна боя за дрехи?

Jumbo и Евас. Jumbo е по-евтино.


# 732
  • Мнения: 4 864
Някой знае ли от колко часа работи доктор Лечев в болницата сутрин?

# 733
  • Русе
  • Мнения: 7 081
Карола, понеделник сряда и петък е от 10 до 14 часа, а вторник и четвъртък мисля, че беше от 7 до 14 ч.
Да не те излъжа, дали вторник е от 7 ч., но съм сигурна, че в понеделник след 10 часа е в кабинета, защото има операции и минава на визитации в отделението, а в четвъртък от 7 ч.
Да се надявам да съм ти помогала. Преди 20 дена ми каза човека, ама не помня вече. Старост... Laughing

# 734
  • Мнения: 4 864
Помогна ми,защото щях да се кордисам там в 8 сутринта Simple Smile Мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт