Къде в Русе- тема 2

  • 70 106
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 841
А събота и неделя пеглежда в стоматологията до колкото аз съм информирана.

# 736
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Вторник и четвъртък - от 16 до 18 ч., а в събота/само/ е от 8 до 10 часа в стоматологията. Тази сутрин си беше на село  Wink

# 737
  • Мнения: 4 864
Тъй като явно чукнахме педесетака, пускам

НОВА ТЕМА

Заповядайте там!!

# 738
  • русе
  • Мнения: 123
KaRoLa, благодаря за бързия отговор. newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

# 739
  • Мнения: 4 864
KaRoLa, благодаря за бързия отговор. newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

За нищо!! Заповядай в новата тема!

# 740
  • Мнения: 2
Юнона имат фирмен магазин на Зайчар - уличката след бившата книжарница Болшевик. Сега мисля е спортен магазин.

Харесах си една рокля от сайта на Юнона, но когато отидох до въпросния магазин на ул. Зайчар 3 в гр. Русе, там имаше магазин на Аntonely,  а не на Юнона. Къде е магазина на Юнона? Някой ако знае моля да ме упъти Simple Smile Благодаря предварително!!!!

# 741
  • Мнения: 4 864
Юнона имат фирмен магазин на Зайчар - уличката след бившата книжарница Болшевик. Сега мисля е спортен магазин.

Харесах си една рокля от сайта на Юнона, но когато отидох до въпросния магазин на ул. Зайчар 3 в гр. Русе, там имаше магазин на Аntonely,  а не на Юнона. Къде е магазина на Юнона? Някой ако знае моля да ме упъти Simple Smile Благодаря предварително!!!!


Здравей, Попаднала си в доста стара темичка, моля пиши тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=855648.new#new

# 742
  • Мнения: 5
Здравейте, знаете ли накой обущар, който е наистина добър, някъде около парка центъра? Благодара Вии предварително Simple Smile

# 743
  • Мнения: 4 841
На Плиска, срещу заведенията покрай университета. Преди беше много добър. Скоро не съм ходила понеже вече не ми е на път.

# 744
  • Мнения: 62
Здавайте, искам да посетя добър козметик в Русе за почистване на лице. Имам черни точки по целия си нос и понеже са много дълбоко в кожата и не мога да ги почистя сама. Препоръчайте ми козметик, от който сте доволни и ценички ако знаете.

# 745
# 746
  • Русе
  • Мнения: 5
Здравейте! Аз съм от Русе и от години ходя в оптика Вега Русе на улица Борисова и съветвам всеки който има нужда от ремонт или от изправяне на диоптрични или слънчеви очила да отиде в тази оптика, аз поне и засега мога да кажа, че съм много доволна от тази оптика, а и цените им са прилични.

Общи условия

Активация на акаунт