Априлки 2013 - тема 6

  • 21 921
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 502
Sony_M, ееее, ето че имаш какво да разкажеш. ))))
Даже може и да покажеш. )))

Аз лично, бих призовала всеки, който се чувства "не на място" просто да напише това, което го интересува. Може пък другите да са пропуснали, или да не са се сетили за тази тема и съответно да се получи дискусия. )
А не да се казва - ами не пиша, защото това не ме вълнува. )
Просто пишете за това, което ви вълнува. )

# 721
  • София
  • Мнения: 4 143
Оххх ами аз започнах да осъзнавам съвсем какво ми се случва и какво очаквам, а и след като на прегледа за БХС казаха, че ще е момиченце още повече. Толкова много се радвам и вече наистина толкова мнооооооооого ама наистина много го обичам и искам да го прегърна и да го нацелувам   Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart
страшно силни чувствам изпитвам само като се сетя за нея. Иначе аз вчера накупих няколко неща, но по натам вече ще купуваме най належащите и основни неща, които ще са необходими на първо време. Но ми е интересно да знам другите дали и какво са купили....да си споделяме за колички, креватчета и т.н. все пак ми е първа бременност и наистина съм неука относно тези неща, а съм сигурна, че мамите с по 1 - 2 - 3 деца ще са ми много полезни и ще знаят какво да ми/ни препоръчат да купим като за начало. Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 126
Често казано аз си пиша ако щете ме четете ако щете недейте  Mr. Green
Все се намира някой дето да драсне нещо по мойте тревоги  Joy
Радвам се, че мога да споделям тревоги и трепети и да съм съпричастна към вашите  Hug
Относно обувките много се чудя дали да са на платформа или съвсем равни като незнам каква зима ни чака..  Mr. Green
И съм съгласна с Алекс, че можем да се допитваме до "патилите" сред нас  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 4 143
Често казано аз си пиша ако щете ме четете ако щете недейте  Mr. Green
Все се намира някой дето да драсне нещо по мойте тревоги  Joy
Радвам се, че мога да споделям тревоги и трепети и да съм съпричастна към вашите  Hug
Относно обувките много се чудя дали да са на платформа или съвсем равни като незнам каква зима ни чака..  Mr. Green
И съм съгласна с Алекс, че можем да се допитваме до "патилите" сред нас  Hug

Хикси,

Ами да ти кажа аз ще си карам с тези от миналата година ( на равна подметка ботуши ) тъй като ще съм си вкъщи и не смятам, че ще ми трябват повече. Но според мен по правилно е да се купят на равна подметка тъй като тогава ще сме с кореми и надали ще е много удобно и удачно да са високи. А и както ти каза не се знае каква зима ни чака.

# 724
  • Мнения: 22 502
Аз преди месец някъде си купих страхотни ботички (даже са по-ниски, стигат до кокалчето). На дебела подметка са, около 1пръст и половина.
Зимата основно ходя на по-ниски боти, ботуши.
Лятото си взех едни страхотни ботушки на Хъс Пъпис на разпродажба. Но сега на този ток не знам докога ще ходя.
Ето ги, за който му е интересно
цък   и цък

# 725
  • Варна
  • Мнения: 102
За осъзнаването на нещата....аз май също съм от не много осъзналите. Нито съм повръщала, нито ми се е гадило. Гърдите ми по принцип са мини и сега са може би една идея понабъбнали. Та добре, че ставам нощем по 3-4 пъти до WC да си напомням, че съм бременна  Crazy
Е да и корема ми е по-подут, но аз винаги съм си имала шкембенце....
Може би, когато наистина усетим бебето, потвърдят ни пола, нещата ще станат по-реални.
За покупки и аз още не съм гледала, виждам какво сте си харесали, но аз ще гледам май чак догодина. Дано не е късно Simple Smile Иначе за мен - може би някое клинче и блузонче и така мисля да я карам зимата Simple Smile и палто, което да ми събира корема, но по-нататък.

# 726
  • Мнения: 106

Просто пишете за това, което ви вълнува. )

 Mr. Green
Взех си два чифта ботуши. Предвид това, че все още не съм свалила килограмите от предишната бременност, имам леки притеснения дали ще ми станат на прасеца. Едните са лачени (полирани, им вика моя мъж  Mr. Green) и едни по-спортни с връзки. И едни лачени обувки, и лачени сандали. На вълна лак съм.

А бебето какво да му мисля, то си е най-добре. На топло, нахранено, защитено.  Grinning

# 727
  • Мнения: 126
Аз се влюбих  Embarassed Страшни са
Алекс аз изпадам в затруднение защото никакви не ми останаха от миналата година Mr. Green
Дето вика майка ми и от стомана да са пак ще им видя сметката за един сезон
Наде и моите гърди са такива поне вече не са пирончета  Joy Има какво да се хване Mr. Green

# 728
  • Мнения: 123
Та добре, че ставам нощем по 3-4 пъти до WC да си напомням, че съм бременна  Crazy
Добре, че си ти, за да ми напомниш, че ходя по 100 пъти на ден, за да пишкам.  Mr. Green
Планирам да се пренеса в WC, защото се изморявам от това разхождане.  Joy

# 729
  • Мнения: 22 502
Sony_M, е, би трябвало да ти станат, а и те в повечето случаи високите ботуши ги правят с едни ластици отзад, за да може да се разтягат. )  но не всички де. )

hixxy, аз си имам ботуши на по няколко сезона и нищо им няма.
Само ме е яд, че едни ботуши Хъш Пъпис, имах неблагоразумието да ги дам на обущар да им смени токовете. Огроооомна грешка, ама огромна. Оригиналните бяха облечени с кожата, но се беше нацепила от шофирането. Той хубаво ги махнал (аз исках само наново обличане), но сложил някакви, които са по-малки. И сега цялата тежест на крака се е изместила и единия чак се криви, защото тока не е центриран.

# 730
  • София
  • Мнения: 166
Аз миналата година си купих едни спортни ботушки на  Adidas, какво да ви кажа кожените цяла зима не ги обух, толкова удобни и топли, тази година пак с тях ще си карам.

# 731
  • Мнения: 126
Планирам да се пренеса в WC, защото се изморявам от това разхождане.  Joy
Маминка толкова ли си надалече от тоалетната. Ако можеше да ми я докарат на 1 м макс от мене щеше да е добре иначе сега едвам устисквам до там  Joy
Мирама поне знаеш, че обущар ги е съсипал
Попадала съм на такива дето нови ги купуваш, 1 път обуваш и после са криви. doh Якъз за хубавите ботушки..

# 732
  • Мнения: 7 002
И аз в един момент нещо много търчах до ВЦ-то, ама сега като че ли се поуспокоиха нещата, тая седмица по нощите не съм ставала  Laughing
През зимата ще си ходя с миналогодишните и едни още по-антични обувки (трета зима им е).
Само как ще връзвам връзки, не знам  Laughing
Мен ме вълнува покупката на апартамент, че имам да уча нов език за програмиране, че имам много интересни проекти да правя в университета; яд ме е, че не съм снимала скоро  Confused и такива работи, съвсем далечни от бебешките.
Искате ли да ви покажа снимки от годежната сесия, че не всички сте ми приятели във фейсбук   Grinning

# 733
  • Мнения: 22 502
Момичета, моля тези, които са с термин за 20ти април да ми драснат по едно ЛС, защото сега наистина обърнах внимание, че съм ги сложила за 21ви всички. )
Извинявам се за объркването. )

НОВАТА ТЕМА

# 734
  • Мнения: 126
Ео ако не е проблем  Embarassed Обичам да разглеждам снимки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт