Искам съпруг до себе си, не портфейла му!

  • 22 882
  • 550
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 510
Глупости Дес, това е толкова често срещано, та чак банално. Особенно в голям град, взема си човека квартира в Обеля и ходи го хвани. Tired
То, пък само в голям град да беше...
Все пак трябва да разтовариш някъде.

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Глупости Дес, това е толкова често срещано, та чак банално. Особенно в голям град, взема си човека квартира в Обеля и ходи го хвани. Tired

Ами като няма наблюдение над финансите е така  Laughing
но пък може и да знае жената  Wink такъв не е за жалене нека го одрусват  Mr. Green и едната и другата слива  Laughing


Обикновенно тези "работохолици"  с любовници и апартементи под наем и т.н. жените им са на ясно със ситуацията и са си преценили , това си е избор.

# 32
  • Мнения: 448
Не мрънкам, или поне не всяка вечер Mr. Green, а разказвам, питам, търся тема за общуване.
Естествено, че не искам да си седне дОма и хич да не работи, а искам да отделя време, за пълноценно общуване с нас.Не искам свещи, рози и пърхащ поглед, а малко внимание.Жест, който показва, че съм някоя а не нещо за него.Не искам, когато големия дойде при него да го пита нещо, той да отговаря чакай да чуя новините, а да обърне внимание на детето.
За секса, признавам си Embarassed аз съм виновна, защото той никога не ми е отказвал, дори обратното аз се дърпам, но си имам причина и само аз знам каква е тя.
Любовница съм убедена на 99% че няма.Има много индикации, които ме карат да съм толкова уверена в твърдението си.
Любовник...само това липсва, да се почувствам специална с друг и темата зави направо Laughing

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Любовница съм убедена на 99% че няма.Има много индикации, които ме карат да съм толкова уверена в твърдението си.
Любовник...само това липсва, да се почувствам специална с друг и темата зави направо Laughing

Темата е сериозна , ама някои се забавляват във форума , няма лошо де може да се разведриш покрай тях  Peace

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
освен да се разведриш
можеш и да се разведеш
ако много ги слушаш

# 35
  • Мнения: 448
Desss, права си, но не съм аз забавляващата се.Много е сериозна темата.За мен! Confused
Започнаха намеците за трети човек, което ми беше пределно ясно, че ще се случи.
Няма такъв!Нито за мен, нито за него.

# 36
  • Мнения: 293
Руми, ти говорила ли си с него по въпроса ?
Когато му кажеш какво ти липсва какъв отговор получаваш ?

# 37
  • Мнения: X
Започнаха намеците за трети човек, което ми беше пределно ясно, че ще се случи.
Няма такъв!Нито за мен, нито за него.
Вероятно си имаш причини да си убедена, но защо смяташ, че си права?
И как си обясняваш поведението му в стил :"....много ви обичам, вие сте всичко за мен!" -от една страна, а от друга "....ако не ти харесва, да се разделим.Аз нямам проблем да живея така..." - т.е., той не прави нищо и не смята да направи нищо , за да се почувстваш ти обичана, ценена, и изобщо човек?

пп:когато писах първия си пост , чрез болднатото исках да намекна точно за друга, която получава доброто отношение.....особено ако той не е бил такъв от самото начало.
Може би аз съм прекалено подозрителна, но при такова отношение и нежелание за промяна, това би ми минало първо през ума.Особено ако ми изцепи"....ами на мен ми е добре така, ти се оправяй както можеш."

# 38
  • Мнения: 448
Говорили сме многократно.Казва, че той си е такъв и не може да се промени.Обича да гради, да се издига професионално.Затворен е в себе си, така бил свикнал.Не искал да ме натоварва допълнително с неговите проблеми и предпочита да мълчи, защото освен за работа няма за какво друго да говори.Казва ми "Ти нямаш представа колко много те обичам, но не мога да го покажа.Каквото и да направя все си недоволна"Което не е баш така, защото това което искам го получавам еднократно или за кратко.Става дума за излизане с децата, разходка, вечеря само двамата навън или каквото и да е друго "изискване" в името на това да сме някъде заедно.После пак същата песен.Навик.И аз отново започвам да се отдръпвам, докато не "избухна"  и проведем пак същия разговор.
Краси*, обяснявам си го с това, че той се чувства изхабен заради всички неприятности на главата му.Знам, че не му е лесно, никак!Разбирам го, но искам и той да разбере мен.
Той няма нищо против да живеем така, защото се чувствал добре.Достатъчно му е да сме заедно.Начина по който живеем го устройвал, не му липсвал нищо в семейството, аз съм била тази, незадоволената, затова ако аз искам ще се раздели с мен.По-добре било отколкото да съм нещастна.Това са неговите думи и оправдания, разбирания...

Последна редакция: пт, 28 сеп 2012, 17:20 от Rumito

# 39
  • София
  • Мнения: 2 484
Прочитайки тази тема, се сетих веднага за една друга, в която голям процент от списващите твърдяха, че е напълно нормално жената да се грижи сама за домакинството, а мъжът й за парите т.е само за материалното.
И в този контекст - защо ви учудва поведението на съпруга на Руми?

А самата авторка лично аз бих посъветвала да се опита да не е финансово зависима от мъжа си. Дали ще продължава да го търпи, си е нейна работа.

Вероятно е твърде късно за този съвет, но в случаите, когато единият партньор е финансово и материално зависим от другия, така се получава. В допълнение с фразата - Ти какво искаш, нали те гледам? Sick
Моето виждане по въпроса.

# 40
  • Мнения: 293
Говорили сме многократно.Казва, че той си е такъв и не може да се промени.Обича да гради, да се издига професионално.Затворен е в себе си, така бил свикнал.Не искал да ме натоварва допълнително с неговите проблеми и предпочита да мълчи, защото освен за работа няма за какво друго да говори.Казва ми "Ти нямаш представа колко много те обичам, но не мога да го покажа.Каквото и да направя все си недоволна"Което не е баш така, защото това което искам го получавам еднократно или за кратко.Става дума за излизане с децата, разходка, вечеря само двамата навън или каквото и да е друго "изискване" в името на това да сме някъде заедно.После пак същата песен.Навик.И аз отново започвам да се отдръпвам, докато не "избухна"  и проведем пак същия разговор.

Винаги ли е било така ?

 Това ,,Ти нямаш представа колко много те обичам, но не мога да го покажа.,, го разбирам. С майка ми имаме такъв проблем.Има наистина хора,които нямат подход и не могат да изразят подобаващо обичта си НО те все пак обичат.По техен си начин.
Според мен ще подейства отрезвяващо ако вземеш децата и се махнете от вкъщи за две седмици.
Нека като се върне от работа да влиза в празната къща и да е празно когато се опъва на дивана да гледа Тв.Мисля,че тогава ще се замисли.

# 41
  • Мнения: 448
*Dreaming, вярваш ли ми че ме разплака току-що.Мислила съм си да го направя, но ме е страх, защото съм убедена че ако си тръгна няма да се върна.А на децата какво да кажа?Отиваме на гости?Защо?Ще ме разпитва големия.Той усеща всичко.

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 574
*Dreaming, вярваш ли ми че ме разплака току-що.Мислила съм си да го направя, но ме е страх, защото съм убедена че ако си тръгна няма да се върна.А на децата какво да кажа?Отиваме на гости?Защо?Ще ме разпитва големия.Той усеща всичко.

Не, идете на почивка просто....
Въпреки че, то училища, ясли....май няма да стане.

# 43
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
*Dreaming, вярваш ли ми че ме разплака току-що.Мислила съм си да го направя, но ме е страх, защото съм убедена че ако си тръгна няма да се върна.А на децата какво да кажа?Отиваме на гости?Защо?Ще ме разпитва големия.Той усеща всичко.

Не, идете на почивка просто....
Въпреки че, то училища, ясли....май няма да стане.
Именно като не си в 'конфликта' акъли се дават на халост Wink

# 44
  • Мнения: 12 473
Нямаш много опциии - той винаги е бил такъв, а ти си се примирявала до скоро..
Защо сега ти е различно?

Просто Ти имаш нужда от промяна.. Peace
Нямам предвид любовник - а промяна на собственото си статукво и чувство за себеоценяване.

Общи условия

Активация на акаунт