Кюретаж и забременяване след това - 39

  • 34 251
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 167
Здравейте и от мен в новата темичка.
Не пиша често но няма кои знае какво при мен.Радвам се за всички вас и хубавите новини.Дано има само такива в тази и следващите теми.

Пожелавам най-приятната и вълнуваща среща с малките бебоци на всички очакващи.(Тони,Светле)
Тони  Praynig бебчето да се появи наистина когато си е решило.

 Praynig Praynig Praynig и на всички за най хубавите новини за бебчетата  на прегледите.

А на бебеправещите успех и да уловят ячицето този месец. Flower Fairy Praynig Lyne fingerscrossed

При мен нищо малко бъркотии и провали  Sad Sad Sad.
Но се надявам другата седмица да има поне някакво движение,ще пиша тогава пак.
До скоро!


# 31
  • Мнения: 395
Момичета , благодаря ви за стиснатите палчета. Прегледа мина много добре, малкото юначе е между 1300-1500гр, главично разположен. Таза ми също е добре, така че за сега съм си за нормално раждане. В събота сме на ФМ и моля отново за палчетата, дано всичко си му е наред  Praynig

Вчера му купихме и количката  Simple Smile ето и снимката й :

Скрит текст:


Lyne  , стискам палчета днес да е вашият месец и бебенцето вече да е станало даже!  Praynig

От новите мами ми липсват Куклата и Карри. Какво става с тях?

ПП: Вчера пуснах изследване за антитела, тъй като нали съм отрицателен  Rh моля и за него вълшебни палчета и дано всичко е отрицателно! Голямата тъпотия - понеже съм била в болница, един месец след това нямам право на никакви направления... , тоест за втори път се наложи да си платя това изследване, което излиза около 35лв. , а по ЗК е безплатно. А то се пуска  28г.с, предвид това, че бебенцето се развива с десетина дни напред, как да чакам да мине това време? Не знам хората, които са умували по тези въпроси как са ги мислели тези работи...

# 32
  • Мнения: 5 894
Мименце радвам се, че всичко е добре с теб и бебчо. Количката е страхотна дано си я ползваш със здраве и да нямаш проблеми с нея. Ох такава слабост ми са тия количка и само се заглеждам по тях дори без бебе. Вече дори съм си харесала марка и модел и сигурно само ще дебна изгодна като му дойде времето, че е от скъпарсите и ще я търся ползвана. Даже наскоро съвсем случайно попаднах на една много изгодна, ама кофти цветова комбинация иначе като нищо щях да я отразя, ако ще да я ползвам скоро или изобщо луда работа Embarassed
Много е тъпо това с изследванията и направленията добре, че го каза да знам и аз какво да очаквам някой ден. Аз по принцип се зачудих след спонтанния като го правих дали по принцип се поема от касата, защото в кръвопреливния център цените някак си бяха фиксирани и никой и не ме пита дали имам направление или не. Те дори в началото си мислеха, че съм бременна и докато се обясним и е разберат и после ме гледаха съжалително. Ама 30 лв са си доста и дано наистина с покриват, че то без това нищо не се поема от тая каса и освен за болнични направо не виждам смисъл да се ходи особено ако не те гледат на ехограф всеки път.
За сега си оставам с мечтите този месец пак не можа да го бъде. Вчера ме изненада по-рано. Тъкмо направих една хубава разходка с едни бременни приятелки и през целия ден ми беше едно кофти и странно ми се гадеше даже се чудех дали да не направя някой тест ей така заради странното вътрешно усещане, ама не можа. Този месец не пих дуфастона и както очаквах ми се нормализира дължината на цикъла даже леко се скъси и май лутеалната фаза не е била много хубава та се замислям дали да не си го пия пак от другия месец за всеки случай да не дърпам дявола за опашката. Само трябва да проучва дали мога да го пия с всичките тия билкови хапчета, които взимам.
Няма повече да ви рева на рамото  Cry тия дни ще съм зле. Миналият път оттървах рева като бях на морето и се разсеях, ама сега сигурно ще ми избие и за двамата месеца. Лошото е, че напоследък нещо съвсем изоставих позитивната си терапия и се усещам как съм се настроила пак "завистливо" като виждам деца и майки. Трябва да се вкарам в релси, ама кога ще е. Иначе последните няколко седмици си намерих едни риалитита, които си свалям и гледам и направо съм се откъснала от реалния свят и ми е много хубаво. Психически тотално съм прочистена, физически не искам и да знам вече какво ми е и не е в ред.

# 33
  • Мнения: 29
Здравейте момичета,

много се радвам за всички добри резултати и стискам палчета на всички, които са в очакване Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

При мен първият цикъл след аборта мина, хормоните са ми наред. Ходихме за първи път при Д-р Владимиров - пусна и на двама ни още генетични изследвания, имунологични също, а на мен допълнително AMH, Inhibin B. (чакаме още резултати)
Партньорът ми пусна спермограма, чийто резултат снощи ни вцепени Shocked: само 4 % нормални сперматозоиди и 96% абнормални (с дефекти в главичката, шийката или опашката). Диагнозата отдолу е: тератозооспермия
Друго изглежда наред - само че еякулата е повече от нормалното количество, което незнам дали е добре. Той спази всичко както трябва преди даването на проба (въздържание 3-5 дни, никакъв алкохол и т.н.)
Четох много и ми е трудно да разбера как ако сперматозоидите са с толкова лоша морфология изобщо успяват да оплодят яйцеклетката? Имам 3 неуспешни бременности в рамките на 9 месеца - 1 мисед, 1 химическа и 1 кухо яйце
Изследванията за състоянието на моите яйцеклетки ще са готови в петък - дано поне там всичко да е наред Rolling Eyes
Ще направим втора спермограма в Пловдив при Д-р Даскалова - препоръчаха ни я и ще видим какво ще излезне. Иначе при Д-р Владимиров сме на 12-ти (работата ми изисква много пътувания и не мога по-рано) за да каже какво мисли.
Вие какво мислите за тази лоша морфология, как ще се оправим?

Целувам Ви   love001

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Кляш, радвам се, че бебка е добре. Hug Heart Eyes

Мименце, браво на бебчо! Hug Heart Eyes Честита ти количка и със здраве да си я ползвате, аз все още не съм купила и май това ще е единственото нещо, което ще остане за след раждането. Blush

martonio, за съжаление не мога да отговоря на въпросите ти. Hug

Lyne, съжалявам за лелката. Hug Дано октомври да е твоят месец. Praynig Praynig Praynig

Flower Fairy,  Praynig Praynig Praynig

Светле, леко раждане и прекрасна първа среща с малкото човече. Hug Heart Eyes

Аз вчера бях на последния си преглед при мойта док. Бебчо вече е 3500 гр., пъпната връв вече я няма около вратлето, плацентата за последните три седмици е успяла да се калцира до втора степен, шийката е изгладена и скъсена с 1 см. разкритие и като казах на доки, че от няколки дни имам болезнени контракции през три минути и тя ме прати направо да ме приемат в болницата. Но в болницата един катил без дори да ме погледне ми каза, че бебето щяло да бъде недоразвито ако го извадили сега и да се прибирам в къщи да пия магнерот и да лежа, а пък те контракциите ще отминат. Много се вбесих, защото аз до вчера бях на магнерот и въпреки това контракциите бяха на лице и болензени. Освен това съветът му да продължа с магнерота и гинипрала се разминава с този на моята док, която каза да спирам вече хапчетата, че да има време организма да се изчисти от магнезия до раждането и да не пречи на прибирането на матката. След това изпитание отидох в друга болница и лекарката потвърди абсолютно всички препоръки на моято доки, но каза да изчакам още няколко дни да се увеличи разкритието или да ми изтекът водите и да ходя в болницата. Та така от днес съм без хапчета и на полусъединител.

# 35
  • Мнения: 395
Ехх, тея доктори като не разбират нещо, защо тръгват да дават напътствия.  Как така бебенцето ще е недоразвито тц тц, че то тежи, колкото съм се родила аз, пък съм била преносена с почти 2 седмици... Тони, добре че сте отишли на друго мясно. Гинепрала на мен ми казаха, че някъде до 34г.с ще го пия, камоли в твоите седмици да се продължава.  ooooh!
Инъче супер - 1см разкритие, контракции  Grinning Мирише ми на бебче , а ако не се заблуждавам май и ти си нетърпелива вече?  Flutter Според мен още седмица - десетина дни и ще си се гушкате с бебешока. Хайде , всичко да си мине по най най-добрия начин!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Миминце, ама само как ме надуши, че съм нетърпелива. Blush Толкова много ми се иска час по-скоро да си гушна момченцето и въобще не ми се чака повече, но ще чакам като се налага.

# 37
  • Мнения: 1 884
Тони-още малко сили...вярвам,че всичко ще е наред...и мен ми мирише на бебче тези дни Wink-стискам палци всичко да е по вода Praynig Praynig Praynig Praynig

martonio-не мога да се включа с компетентен отговор,но сегашната спермограма в Клиника по стерилитет ли е  или не,защото ако не-може много  да се говори Rolling Eyes Rolling Eyes
за др.Мариела Даскалова подкрепям с две ръце Peace Peace

# 38
  • Мнения: 29
Ме4кони, сегашната спермограма е правена вчера в клиниката на Д-р Владимиров, а тя нали се води по стерилитет. Rolling Eyes

Тони, скоро ще гушнеш малкото човече, мога да си представя колко е хубаво това очакване Hug

Мименце, количката е супер Simple Smile

Благодаря Ви момичета  bouquet

# 39
  • Мнения: 9 095
Tони, кой е този лекар който ти е казал това Shocked сериозно- кажи в коя болница и името, направо съм потресена ooooh! а иначе стискам палци мъника все пак да се задържи още някой друг ден, все пак колкото по- към термин толкова по- добре, но пък и да излезе по- рано- добре дошъл Hug


Мименце, стискам палци за изследванията Hug и браво за количката Hug

# 40
  • Мнения: X
Здравейте,
Тони, мила, то не останало съвсем при теб Simple Smile Слушай си твоя док и нещтих се да ви кажа каката ще си тръгнат сами, когато назрее момента. Пожелавам леко раждане и всичко да е наред, в което не се съмнявам, че ще е така.
Мименце,честита количка, много е симпатична Simple Smile
Аз, както споменах, в петък заминавам с половинката -той в комадировка, а аз като компания Simple Smile
Сетих се да ви кажа как една нумероложка ли, що ли, каза, че след година и половина щяла да стане работата при мен хехе Ми май друго нямам за разказване Simple Smile

# 41
  • Мнения: 449
Nikitto,абе много ми се вижда година и половина още Thinking,по-рано трябва да е yes. Praynig
Martonio,първо вижте какво ще покаже втората спермограма.Ако и тя не е добра,мисля,че на мъжа ти ще му изпишат лекарства за определено време и после пак се прави контролна,но не съм много наясно newsm78.Успех!Дано при теб всичко да е наред!
Тони,струва ми се,че съвсем скоро ще се срещнете с бебко Hug.С тази изгладена шийка и това разкритие,контракциите също...Давам ти 2-3 дни най-много. GrinningУспех,стискаме палците да мине гладко! Praynig
Светле,какво стана с матрачето-изрязахте ли го?А тази нощница за кърмене-откъде се снабди с нея?Много искам и аз да си взема такава,но не знам тук дали ще намеря newsm78.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Мименце, чудесни новини! Стис палчета за ФМ и изследването  Praynig А количкатааааа  #Crazy Бижуууу е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мартонио, аз не мога да коментирам резултатите от спермограмата, че не съм наясно. Дано вторият резултат да е по-добър  Praynig

Тониии, стискам палчета всичко да е наред, да мине леко и приятно  Hug

# 43
  • Мнения: 1 446
Мименце Количката е разкош  bouquet

Тони Стискам палци тези дни да гушкаш малко сладко бебенце

Незнам хормони ли са , какво ли , но като ви четох тази сутрин и сълзите ми се стекоха. Прегръщам ви момчета!

Аз всеки ден съм така  Sick от сутрин до вечер и миризмите ме задушават , задъхване и задушаване. Абе ужас!

# 44
  • Мнения: 876
Тони, нямам думи за тези лекари, наистина!  #Cussing out Как 18 дни преди термин може бебето да е недоразвито? Та те повечето се раждат горе-долу тогава. Ти постискай още малко, а ние стискаме палци всичко да мине прекрасно. Много скоро ще се гушкате!  Heart Eyes
Мименце, честита количка! Много е хубава и със здраве да си я ползвате!  Hug
Lyne , недей да се разтройваш, всичко ще се нареди! Дано другият месец е вашият!  Praynig
Стискам палци на всички, които не чакат този месец.  Praynig Praynig Praynig

Аз онзиден се престраших и направих първата покупка - две шапчици и едно комплектче от 5 части.  Embarassed Нищо друго не сме взели още, мисля да оставя това за края на месеца, когато ще съм си вкъщи. На преглед съм чак около 20ти, та се чудя как ще издържа дотогава.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт