Кюретаж и забременяване след това - 39

  • 34 250
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 395
Златенце , честити ти първи покупки със здраве да си ги носи бебчето!  Simple Smile Инъче за прегледа, защо чак на 20ти ? Не може ли да отидеш на 10ти например на частно и на 20ти отново?   Flutter

г-жа Анна , да, най-вероятно са хормони.  Flutter Като ти се реве, пореви си така хубавичмко на воля..

Благодаря ви момичета. Излязоха вчера резултатите от антителата и всичко е отрицателно.  Simple Smile
И ФМ в събота дано да ни зарадва  Praynig

# 46
  • Мнения: 876
Мерси, Мименце! Стискам ти палци и за ФМ!  Praynig Аз още си ходя на работа и нямаше свободни часове за частната ми лекарка, когато ми е удобно и затова се записах за 21ви. А по ЖК трябва пак тогава да ида да си взема и болничния, та така стана този месец...Не че като ме хванат лудите няма да се изстрелям нанякъдя, но дано не се налага.  Praynig

# 47
  • Мнения: X
Златенце, честити ти покупки Simple Smile
Мименце, стискам ти палци за ФМ Hug
Луни, аз въобще не й вярвам на тази псевдо и аз не знам каква, ние ще си пробваме, пък каквото е писано. Още повече , че сега благодарение на Теди Hug Hug съм се въоражила с тоолкова много тестове за О (а има и за бременност), и то едни хубави и късметлийски, че викам много по-рано да стане. Теди, благодаря ти още веднъж. Веднъж да стане работата и ги препращам на някоя друга кандидат мама от хубавата ни темичка Simple Smile Прегръдки за всички Hug
Зузи, губиш ми се нещо?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Tони, кой е този лекар който ти е казал това Shocked сериозно- кажи в коя болница и името, направо съм потресена ooooh! а иначе стискам палци мъника все пак да се задържи още някой друг ден, все пак колкото по- към термин толкова по- добре, но пък и да излезе по- рано- добре дошъл Hug

Теди, лекарят е Папазов от Окръжна болница, но не ми се иска да говоря повече за него.

Златенце, честити първи покупки! Hug

Мименце, стискам палчета в събота да ни зарадваш с добри новини. Praynig Praynig Praynig

Ники, дано бебечето да дойде по-рано, да не чака година и половина. Praynig Praynig

Светлето, нещо ми се губи, да не би да си имаме бебче. Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 1 966
Тони, нямаме още, чакам, ама както 2 дни имах по-сериозни контракции вчера пак нямаше и помен, а никой не ще и да ме преглежда вече, само тонове и толкоз, ако тръгнело раждане да идвам направо, идея си нямам имам ли вече разкритие. Поне се активизирах и си събрах багажа за болницата  Simple Smile А ти не им се шашкай на глупостите, много си е добре мъникът, даже хич не е мъник, ами си е направо голям мъж, щом вече е цели 3500  Grinning За магнезия и аз се притеснявам, пих го до вчера, така ми казаха, до 38 навършени седмици, но в последно време самосиндикално си бях понамалила дозата.

Златенце, честити покупки   bouquet Време си ви е вече, със здраве да си ги ползвате  Hug

Мименце, много стиснати палчета за ФМ  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Луничка, нощници за кърмене тук продават в почти всяко квартално магазинче за спално бельо, не ми се вярва и при вас да няма, попитай в някое такова  Peace Иначе има на няколко производителя (български), на мен лично ми допадат повече тези с копчета от двете страни, отколкото тези с дупките. А матрачето се слегна и не сме го рязали, сега е добре, бяхме му заложили тежести отгоре за няколко дни  Joy

Ники, дано да се сбъдне пожеланието, ама да не е чак след година и половина  Hug

# 50
  • Мнения: 736
svetla81  важно е че си стегнала багажа, а то като реши ще си трагне само дедето  Hug

Златенце, честити покупки  Hug

Мименце, стиснати палчета за ФМ

Анна най-вероятно са хормони, спомням си аз как редовно си поплаквах парвите 3-4 месеца просто без причина така идваше ми от вътре  Hug

АЗ качих малко снимки да ми видите коремчето и на покупките който съм направилоа. Всъщност повечето ми ги уши свекървата, да е жива и здрава жената тя по професия е шивачка.

# 51
  • София
  • Мнения: 179
klqsh , страхотно ти е коремчето, пупупупу. И дрешките за бебчето са невероятни. Със здраве да ги носи.
svetla81,toni_St , стискам ви палци за предстоящата вълнуваща среща. Пожелавам и на двете ви бързо, леко и безпроблемно раждане  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
nikitto , успех и дано този месец е вашият  Hug fingerscrossed
Мименце , успех и стиснати палци за ФМ в събота.
Zlatence , честити първи покупки  Hug
Зузи, нещо се губиш и много не се разписваш тук?! Дано да е за хубаво! Ти си следващата от която очакваме хубавите новини  Hug fingerscrossed
Аз да си споделя моите терзания: с новата докторка, с която започнахме търсенето на причина да няма бебе решихме да направим някои изследвания. Едно от тях е и това за вродени тромбофилии. Току що взех резултата и утре ще го коментирам с нея. Накратко - записвам се в клуба на мамите инжекцион. Оказах се с хетерозиготно носителство на R506Q и намалена ензимна активност от 35% за усвояване на фолиевата киселина. Сега поне имам идея каква би могла да е причината за спонтанния аборт преди година и половина  Cry

# 52
  • Мнения: 7 118
Таси, Ники, тук съм и чета, просто няма нищо ново около мен към момента Mr. Green Таси, не е страшно да си мама-инжекцион, изтърпява се. Хубаво е, когато човек открие проблемчето, което обръща така лесно каручката, а още по-хубавото е, че това проблемче си има решение.  Mr. Green

Прегръдки за всички!  Hug Hug Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 1 966
Кляш, супер си  Hug Дрешките са много сладки и добре сте се заредили  Grinning

Сега разгледах и другите снимки и качих и аз още двечки, дори последната е от днес, сама се документирах на самоснимачка, докато сме още 2 в 1  Joy

Дони, много ви е пораснал Васко, голям мъж си имате вече  Grinning

Дани и вашият сладур чак сега го видях, бонбон малък, пу-пу, да са живи и здрави с каката, голяма салдуранка е и тя и колко е горда и щастлива, че си има братче  Grinning

# 54
  • Мнения: 736
svetla81  изглеждаш страхотно, направо си като модел с това сладурско коремче  Hug Hug Hug

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Кляш, супер е коремчо  Heart Eyes И покупките са супер!!!  Party

Таси,
радвам се, че сте открили причината! Дай Боже от тук насетне да започнат нещата да поемат към положителна насока  Praynig

Светле, много е пораснало коремчето!  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 878
Привет момичета, кокичета  Heart Eyes
Аз още не съм се записала в новата тема Rolling Eyes
Но няма нищо ново около мен, пускаме тука едни изследвания, по скоро ги повтаряме , че съм при друга ендокриноложка и така, ще си чакам пак резултатите.

Мн готини снимчици  с тези хубавки коремчета  Heart Eyes

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички

# 57
  • Мнения: 29
здравейте   bouquet,

мога ли да помоля за упътване къде мога да видя снимчиците.
Благодаря
 Hug Hug Hug на всички

# 58
  • Мнения: 881
Уааааааау,Кляшче,страхотна си,коремчо е ууууникален,много пораснал newsm44 smile3525 А тези лилави дрешки,мммммммммм,убожавам лилавия цвят,нека бебка със здраве да си ги носи preggo

Светле,Тони и вие сте идеалниииииии Hug Hug Hug

Мименце,количката е номер 1,ти си перфектна newsm10 smile3501 За ФМ много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Таси,дано наистина сте открили проблема  bouquet Praynig и сега е налице едно тумбаче като на всички тук с живо и здраво бебче Peace

Анна,не забравяй,че с 2 бебета и хормоните са 2но развихрени,затова плачи си когато ти се плаче и не се бой,аз бях по същия начин Joy Hug

Ники,незнам колко вярваш и колко не на такива неща,но вярвай,че всичко ще се нареди когато и да епък дай Боже да е в най-скоро време Peace Praynig Hug

Злати,честити покупки Heart Eyes

# 59
  • NE
  • Мнения: 10 999
Здравейте момичета!  Hug
Klqsh Страхотни бебешки дрешки сте купили, а коремчето е  newsm76 newsm76 newsm76 (пу-пу)
Тони, Светле Стискам палци бебенцата да излезят в правилното време и всичко да мине по мед и масло. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Ние сме с вас!  Hug Hug Hug
Таси Погледни нещата от хубавата страна и е много добре, че сте открили дракона с който се борите. Вярвам че ще го уморите бързо и всичко ще завърши с живо и здраво бебе. Hug Hug Hug
Ники След този орисващ подарък от Теди, няма начин да не се случи бебчо бързо. Стискам ти палчета  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Аз тази седмица съм в такава въртележка на работа, че успявах само да ви прочитам. Другата седмица ще е още по-голяма лудост защото половината училище ще бъде в Страсбург и Париж и аз ще замествам във всички класове по география -  от 5 до 12 клас.  Въпреки всичко аз не се плаша и ще стискам мъжката зъби. Хем няма няма много да мисля за това дали сме успели този месец или не.
Иначе се трудим сериозно по бебешкия въпрос и се надявам бебето да намери своята душа и да дойде при нас. Praynig
Силно гуш на всички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт