Кюретаж и забременяване след това - 39

  • 34 260
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро, момичета!  Nature Sunny
Влизам само да ви споделя, че този месец се отказваме с бебеправенето защото отново ми се появи онова гадно парене от предния месец и го лепнах на моя половинчо. Няма да казвам как ми се нацупи (скрито) и прецинихме че няма да предизвикваме съдбата.
Доки ми беше изписал едни пасили, които реших да спра и вероятно сама съм се прецакала. Затова снощи почнах отново лечението и да не кажа голяма дума май имам подобрение.
Каквото е писано ще стане така че запазвам вашите палчета за другия месец.
Приятен слънчев ден!  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 449
Феичке-еееееееееее,много гадно... Twisted EvilДано бързо да изчистите проблема Peace.А мъжа ти няма причина да ти се сърди-да не би да си искала така да стане Confused.Ние понасяме какво ли не,а на тях сакън да не им стане нещо ooooh!.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 966
Flower Fairy, а за него изписват ли също лечение? Много е важно и двамата да се лекувате за да не си предавате постоянно тези гадости. Преди години като бях в омагьосания кръг с гъбичките и бактериите, моят без да има каквото и да е парене или други симптоми, изпи толкова много антибиотици и Микомакс покрай мен, че затова пък ми се сърдеше, че се "тровел" излишно без да му има нищо.

Кляш, е, мерси за комплимета  Hug Ама съм 14 кила отгоре, дори към 15 вървя вече, тайната е да се трупнат равномерно  Joy Но хич да не ви пука за килограмите, важното е бебчовците да са здравички и да растат в тумбаците  Grinning

# 63
  • NE
  • Мнения: 10 999
 За половинчо имам кремче, а аз имам песари Арилин. Аз имам подобрение, а довечера ще разбера как е той че е на работа  ooooh! Надявам се всичко да мине бързо и да не се налага още антибиотик. Имам нужда от вашите палчета.
А по бебешкия въпрос няма да се работа, но пък за сметка на това другия месец се надявам да е писан за нас. Вече дори си пожелавам подаръка за рожденния ми ден. Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 29
Мименце благодаря ти  bouquet
Момичета, страхотни сте всички Simple Smile, а бременните коремчета са супер   bouquet Wink Grinning
Flower Fairy пожелавам ти най-пухкавия подарък за режденият ти ден  Hug
svetla81 напълно си права - важно е коремчетата да растат с бебчетата вътре, всички изглеждате прекрасно  Simple Smile  bouquet
Дай Боже на всички ни да се случи Praynig
Страхотни дрешки и коремче Klqsh Hug
Целувам Ви Blush

# 65
  • Мнения: 338
Здравейте момичета. Да не мислите, че съм ви забравила. Тайничко си ви четях и се радвах на хубавите новини. Реших да не пиша, защото мислех, че мястото ми не е вече тук. Но напук на твърдото ми намерение да не правим 6-ти опит, напълно непланувано и неочаквано отново съм бременна. Няма да провеждам никакво лечение. Надеждата ми за успешна бременност е почти нулева. Но съм спокойна. Каквото Бог решил - това.
Светле, Луни, Тони, успех милички. То не останало. Пожелавам ви леко раждане
А на новите и вече не толкова нови мами: kremmito, Кандидат мама,Tedy_e, kukla_ta, dioni, Карри,danip, cassiopeia_vn,edna ot naS,basis -  ЧЕСТИТО!
Дано не съм изтървала някого

# 66
  • Мнения: 29
sas3 не се отказвай, Господ е решил, че това ще е твоето бебенце. Вярвам че всичко ще е наред  Praynig
Стискам ти палци и чакаме да кажеш още хубави новини Hug Hug fingerscrossed

# 67
  • Мнения: 449
Sas,мила,така ти се зарадвах! Hug Hug HugНаистина си мислех,че си се отказала Wink.В коя седмица си сега?Много,ама много ще ти стискам палци да се получат нещата този път! Praynig Praynig PraynigПравила ли си някакви изследвания?Защо не пуснеш една проверка на листериозата/от Зузи първо за това се сетих... newsm78/?

# 68
  • Мнения: 736
sas3 много се радвам, чудесата се случват тогава когато човек най-малко ги очаква  Praynig Praynig Praynig

# 69
  • NE
  • Мнения: 10 999
sas3 Тихичко честито от мен!
Стискам палци всичко да минава нормално и да се радваш на едно лятно бебе догодина. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Не се затормозявай с излишни лоши мисли, а се пусни по течението. Тогава се случват най-красивите чудеса. Praynig Praynig Praynig

Аз снощи бях в овулация и така ме боли кръста че едвам се надигам днес. Незнам каква е връзката, но болката е от кръста до яйчниците. ooooh! Половинчо днес се грижи за мен и сме пълен релакс.
Гадните гъбки май почнах да си трепя  #2gunfireи двамата сме по-добре днес.  Party Party Party

# 70
  • Варна
  • Мнения: 317
Момичета, как сте? Не ви чета, защото няма време с тоя пуст ремонт, надявам се че всички сте добре.
Аз влизам набързо, защото не издържам вече от нерви и притеснения, то не е едно вече.
Та реших да ви попитам, защото в интеренет нищо не намирам.
Първо -тъпото възпаление дето лекувам, биха ми гентамицин, след това пих 5 ден Ксоримакс и сега следва да проверим как е, но съм в цикъл, така че по-късно. Пуснаха ми кръв и урина между двата антибиотика, там всичко е ок според докторката. Проблема ми в случая е че заедно с възпалението ми се появи едно много странно усещане на сгъвката на десния крак и срамната устна, все е едно е изтръпнало и чак ме кара да понакуцвам. Казала съм на док, обаче пустото усещане не изчезва  и даже ме тормози с по-голяма сила, чак по крака се спуска.
Второ - пустия му цикъл, от К насам, все повече намалява. Днес ми е 3 ден а вече само зацапване, а преди до 5 ден си беше кървене. Този месец и цвета беше много странен, много светло червено.
Ще се побъркам вече Sad  Confused Cry
Забравих да кажа, че и като продължителност доста се скъси 25-26 ден а преди беше 28-29.
Между другото с големи уговорки и връзки утре имам среща с проф. Козовски (възрастния) всичко ще си кажа и на него да видим какво ще каже.

# 71
  • Мнения: 5 894
Здравейте, сладурчета Hug Аз само ви чета напоследък, че няма с какво ново да се отбележа, ама викам тая вечер малко да се включа, че ми липсва Embarassed
sas3 не сме се засичали с теб, но много ме зарадва с тази хубава новина  preggo Стискам палци всичко да е наред и ако наистина го вярваш и мислиш то ще е така Wink
Креми душата много си се измъчила. За съжаление не мога да ти помогна със съвет за странната болка само бъди нахална и разпитвай докторите не се оставяй. Знам какво е и аз преди време като се мъчих пък с цистита имах една странна болка и така и никой не можа да ми обясни какво може да е, чак ме изкараха луда, че на психо основа е всичко. В крайна сметка я позабравих и като че ли с времето поизчезна от време на време усещам, но не ме дразни. Относно цикъла като че ли и аз забелязвам промяна след спонтанния и май ми се посъкрати и на мен. Точно това си мислех днес, че последните два месеца е точно три дни, а другите по-скоро зацапване. И май е една идея по-обилен и с много повече съсиреци, които мислех, че се дължат на дуфастона, които пиех последните два месеца, но последния го спрях и беше същото. Само дето лутеалната фаза ми се скъси малко и май пак ще почвам дуфастона от тоя месец, че и така не ми стиска. Дано само не се неутрализира с м2тона и витекса, които пия. А продължителността на твоя цикъл е хубаво да я засечеш защо е по-малка, дали е по-рана овулация или скъсена лутеална фаза.
Феичке нормално е да те наболява. Хубаво е, че се заглеждаш в признаци около ову-то. И аз последните месеци повече се вглеждам. Ама лошото е, че по принцип левия ми яйчник си ме боли от време на време, че е боледувал преди и не мога всеки път да съм сигурна, от коя страна е ову-то, защото май покрай всичките болки и той се включва всеки път. Гледайте да се оправите пък бебчо ще почака един месец. То и аз вече искам да изключа от всякакви опити, ама пустия му аспирин поне заради него трябва да следя ову и да правя тестове и няма как да се абстрахирам от това. Сега съм решила да се опитам да се разсейвам и да не съм с фикс идеята, че точно този месец ще стане, защото така явно няма да го бъде. Истината е, че повечето пъти нещата се получват, когато най-малко очакваш или вече си се отчаял и нямаш надежда.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 317
Lyne, ами мисля си че лутеалната фаза трябва да е ок. Когато усещам признаци на О са определено много по-рано от преди (13-14 ден), 10-11 ден и секрет и придърпване си имам, но това го забелязвам когато е от ляво. А десния яйчник нали боледува напоследък и не мога да го разбера какво прави. И на база на тази ранна овулация цикъла на 25-26 ден излиза да е нормално, просто ме притеснява, че е далеч по-малко от преди и ме е страх сега пък лигавицата да не е добра. Не знам вече, надявам се утре този доктор да хвърли малко светлина и да каже какво да правим.Даже утре съм заедно със свекито, защото именно тя се познава от по-отдавна с него поради ред причини и се надявам на техните взаимоотношения за "по-качествено" обслужване.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Сас, много се моля това да е твоето чудо!!! Не искам повече нищо излишно да казвам. Само ще се моля за теб  Praynig Praynig Praynig

Креми, не мога да помогна със съвет. Дано този доктор успее да ти даде някакъв адекватен отговор. Мисля, че това че цикълът се е скъсил не е голям проблем.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 966
Сас, дано чудото да се случи този път  Praynig  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Най-хубавите неща се случват, когато най-малко ги очакваш  Hug Много се радвам, че се включи, а още повече, че е с такива хубави новини  Hug

Креми и аз не мога нищо да ти кажа за тези странни усещания, дано на прегледа да изясните нещата  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Иначе оскъден цикъл може да се дължи на нисък прогестерон, ама за това не се притеснявай, и без това при следваща бременност най-вероятно ще ти изпишат прогестеронов препарат с превантивна цел.

Lyne, успех и на вас  Hug Няма как да не го мислиш, но наистина, поне не се самонавивай, че ей на точно сега трябва пък да стане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт