Кюретаж и забременяване след това - 39

  • 34 254
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 876
Да се похваля - микробиологията ми е абсолютно чиста и сега бебо има и от мен зелена светлина за излизане!  Party Party Party

# 706
  • Мнения: 338
Златенце, браво. Хайде стискаме палци за най-лекото раждане.
Зузи, стискам палци и на теб. И да се похвалиш. Да не криеш.
Успех с ббебеправенето на всички. Дано за тази коледа темичката ни да се напълни с видели двете чертички

# 707
  • Мнения: 5 894
Мирка тази мацка на мен много ми харесва и според мен е подходяща newsm10 Много добре е, че визуализираш нещата. Само че, е добре да им се обръща внимание на картинките и фигурките, че аз напоследък моите бебета дето съм ги сложила къде ли не нещо взех да не ги отразявам, защото свикнах с тях. Иначе имам цяла детска градина  Laughing - на нощното шкафче 2 броя и то говорещи- намерих ги в един магазин случайно за смешна цена и не можах да издържа; едно имам в банята на огледалото и едно в колата от тези дребните с памперси, които ги продаваха в различни магазини преди, сега не ги намирам за съжаление много са сладки ей така за настроение като играчка от шоколадово яйце; отделно в телефона имам теми и тапети и т.н.
Златенце страхотни новини Hug Отпусни душата вече и се настройвай за скорошната среща Praynig
Искрено пожелавам на всички трудещи се да имат коледни изненади Heart Eyes И за себе си се надявам, тъй като се пада един любим за мен период, в който си мечтая от много време да се роди моето бъдещо съкровище.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Прочетох нещо готино и искам да го споделя с Вас:

http://www.jenite.net/2008/08/blog-post_24.html

 Hug

# 709
  • Мнения: 113
Мира страхотно е! Уви  забързаното ни ежедневие и динамичния живот не са ни приятели.....
Момичета ,помислих че ми е дошъл МЦ онзи ден,но ми върви само розово/появи се на 26 ден от абразиото/ При всички случаи, не е менструална кръв, но пък е точно на 26 -ия ден ,какт си ми идваше .При вас как беше? Утре ще звънна на доки да питам дали е нормално.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Zlatence, браво за микрото! Готова си вече за бебо  Party

Мира,
много хубаво послание!

# 711
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро, мили мои!  Hug
Златенце Браво за хубавата микробиология. Сега ще чакаш по-спокойно срещата с вашето чудо. Hug
Ira.M Аз имах сериозно кафяво зацапване преди първия цикъл, така че вероятно до дни ще ти дойде. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Мира Много готино е написано. Всъщност и моята мама да твърди същото, аз си я обичам безкрайно защото ни отгледа повече от прекрасно със сестра ми. Peace
Lyne Стискам палчета да се случи вашето чудо както мечтаеш. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedХайде трябва да се напълни темата с много нови мами с растящи коремчета. Heart Eyes

Да не кажа голяма дума, но усещам една тежест в корема. Praynig Времето ще покаже какво е. Party
Силно гуш на всички момичета!  Hug Hug Hug

П.П. Навих се да поема щафетата с нашата темичка, ако няма нищо против Мименцето и Тони. Peace

Последна редакция: сб, 24 ное 2012, 11:37 от Flower Fairy

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Здравейте момичета, да се запиша и аз при вас. На 9-и ноември мина моето абразио. Беше ми 7 транфсер, до сега винаги съм имала само отрицателни резултат. Този път тъкмо се зарадвах, но първо се наложи да направя редукция (която доста тежко преживях) и след това в 10-та г.с. спря сърцето на останалото ембрионче. Преди години имам и една единствена спонтанна бременност, също завършила с мисед, но в 8 г.с. Сега още се съвземам, мъчно ми е много, но се надявам да намерим причината и следващият път да успеем до финала. Док каза, че ще дадем плода за генетичен анализ и сега чакаме резулатите, въпреки че генетичните изследвания и на двамата с мъжа ми бяха нормални.

# 713
  • Мнения: 148
max17 Много съжалявам  Sad Бързо възстановяване, дано се открие причината и е за последно. Следващия път една прекрасна бременност със щастлив финал  Praynig  Hug 

# 714
  • Мнения: X
Здравейте Hug
Макс, съжалявам много за това, което си преживяла Hug Дано откриете причината и повече да не се случва Praynig
Феичке, успех на теб, дано шестото ти чувство не те лъже Hug
Мира, дано това е правилния път, а това с влизането във форма със сигурност е добра идея Hug за работата, ти ли реши или се наложи? Дано нещата с бебето станат бързо Praynig
аз нямам нищо интересно покрай мен т.е. интересни неща има, но нищо с бебеправенето, оставила съм го на заден план, за това и не пиша много много. Хубава вечер и неделя, момичета  bouquet

# 715
  • Мнения: 338
Мах17, много съжалявам за това, което преживяваш. Знам твоята история, защото тайничко чета темата на юнките, но още не смея да се включа. Много се ядосах тогава за редукцията. Но пък аз не съм лекар. Стискам палци следващият опит да е успешен
Никито, гледам ти лентичката. добре вървиш. Да качиш снимки на новата визия

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Макс, съжалявам мила  Cry Много е тежко... Кураж и бързо възстановяване!  Hug Дано следващият път да е вашият  Praynig

Феичка,
  Praynig Praynig Praynig

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Макс, съжалявам! Hug Дано скоро да се радваш на успешна бременност. Praynig Praynig Praynig

Фейчке, разбира се, че нямам нищо против да направиш новата темичка, а напротив - ще се радвам, пък дано и да ти е на късмет. Praynig Praynig Praynig

Златенце, леко раждане, мила! Praynig Praynig Praynig

# 718
  • Мнения: 9 095
Макс, много съжалявам Cry дано бързо се възстановиш психически Cry Hug незнаех че може редукция в тези малки седмици пък аз Embarassed


Ники, и аз да те похваля за лентичката Hug


Тони, как сте? излизате ли някъде сега?

# 719
  • NE
  • Мнения: 10 999
max17 Съжалявам за това което се е случило. Не се предавай, хубавите неща могат да отнемат много време и нерви, но в един ден ще се случат. Hug Hug Hug
Тони Благодаря много за стиснатите палчета и за картбланш за темата. Подготвила съм си нещата и ще я пусна както си му е реда след започване на 50-тата страничка. Има толкова хубави новини за слагане и се надявам да продължават да валят и в новата тема. Малко помалаял ми се стори списъка на бъдещите мами, но да се надяваме да го увеличим.
Златенце Леко раждане миличка!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Тази сутрин се събудих с ужасно главоболие, което ми отминава през деня newsm78. Покрай него се сетих за един сън, който съм сънувала когато бях още ученичка. Бях бременна през лятото и бях в една стая в училище. Тогава не го разбрах съня, но сега почва да ми светва защото работя в училище и особено лятото съм една от малкото които ходят на работа (налага се поради подготовката на следващата година и водене на поправителната сесия).

Силно гуш на всички момичета!  Hug Hug Hug Надявам се тези, които не пишат да са добре.

Общи условия

Активация на акаунт