Кюретаж и забременяване след това - 39

  • 34 255
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 449
MAP87,и според мен по-добре да си изчакаш цикъла,наистина някой път закъснява повече Peace.Не съм пила и аз никога противозачатъчни Confused,може би Теди ще ти даде по-компетентен съвет Rolling Eyes.
Сас,много се зарадвах на хубавата новина Hug Hug Hug!Хайде и на другите прегледи нещата да са така прекрасни! Praynig
Златенце-другата седмица е твоята Party.Бъди спокойна и позитивна,всичко ще мине супер! Hug
Светле,честита първа месечинка! HugКак бързо си минава времето...Пожелавам ти коликите бързо да отминат и бебка да е спокойна и да спинка повече! Peace
Тони-честито и на вас!И моите големите като нападнат бебо,няма отърване Mr. Green.

Нашият режим на хранене засега е абсолютно безразборен-преди обед го слагам да суче на всеки 1-1,5 часа,следобед обикновено прави един як сън от 4-5 часа,и после пак на всеки час Rolling Eyes.Въобще всеки път като се разплаче,го слагам на гърдата и моментално всичко утихва;после обаче като реша,че е заспал и го преместя в коша,веднага пак се събужда,и всичко почва отначало... ooooh!Една такава никаква работа.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Честит семеен празник на всички!   bouquet Нека любовта и хармонията винаги присъстват в дома ви!

Златенце, другата седмица ще е твоята  Crazy Днес слънцето се показа, така че изчезвай да мериш улиците  Party

Луничка, тредно е да се създаде режим, но постепенно ще си изградите такъв  Hug


Васко пък е с температура от вчера. Може да е от кучешките зъбки, които са подути. Дано да е това, а не някакъв вирус  Tired След 8 зъба нервната ми система все още е запазена и успявам да се владея. Но да видим до кога  Laughing

# 692
  • Мнения: 7 118
Сас, добре съм, мила! Започнахме пак бебеправенето и чакаме нашето чудо да се случи.  Praynig Благодаря, че питаш!  Hug

# 693
  • Мнения: 113
Честит празник на християнското  семейство  и от мен!. Нека домовете ви са пълни с детски смях и МНОГО ЛЮБОВ!
Успех на бебеправещите! Честит рожден ден и рожден месец на дечицата,които празнуват!Да са ви живи и здрави!Стискам палци на момичетата които се лекуват , на тези които си чакат цикъла !
klqsh,Zlatence на вас желая леко раждане!

MAP87,слушай си лекарите и си взимай лекарствата.Те знаят какво да пиеш за да ти предизвикат цикъл. Но не се притеснявай, няма начин да не ти дойде.Успех ти желая! На мен ми дойде днес ,на 27 -ия ден.Така че след няколко дена продължаваме с бебеправенето

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 16:07 от Ira.M

# 694
  • Мнения: 113

Да почерпя ,че вчера имах рожден ден.Пийте по-едно питие  Hug

# 695
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит празник. Пожелавам ви семействата ви да бъдат здрави, щастливи и изпълнени с хармония и разбирателство.  bouquet  bouquet  bouquet
Ира Честит рожден ден! Пожелавам ти година пълна само със здраве, хубави емоции, любов и разбира се едно малко пухкаво бебе или две. newsm59
П.П. Честит циклю! Mr. Green Знам какъв празник е. Blush
Зузи Стискам палчета този месец да се окаже най-вълшебния и да се случи и твоето чудо. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Дони Стискам палчета да се оправи пухче Васко. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Луни Поне си му хванала цаката на бебо. Скоро вярвам, че ще се успокои още повече. Hug Hug Hug
Zlatence Стискам палчета да не се проточи много така жадуваната ви среща. Hug Hug Hug

Днес бях при доки. Всичко е чисто, аз и половинчо нямаме оплаквания което е чудесно. Малко се притесни че ми подрани цикъла с 11 дни, но и двамата се съгласихме че е от липсата на овулация. Сега си стискам палчета да отида при него с две чертички.fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
П.П. Мименце беше казала, че ще поемеш щтафетата за продължаване на темата. Ако не можеш мога аз да опитам, но проблема е че трудно ще хващам самият край.

Последна редакция: ср, 21 ное 2012, 19:01 от Flower Fairy

# 696
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Здравейте, нашето бебеправене освен веселата част ще търпи и следните допълнения:
- ще ме съкратят от работа, надявам се утре  Praynig - ликвидирам стреса;
- ще поскачам вкъщи, че съм лееекинко пуфкава; малко килограми ако сваля идеално; обзаведох се и аз с килимче, по примера на Тед и с топка  Mr. Green

- втори месец ще пия стимуланта, пък да видим какво ще стане;
Много се надявам стреса да е бил причината за неуспехите ми  Tired Дано се нормализират нещата.
Стискайте палци  Hug

# 697
  • Мнения: 9 095
Мар, според мен въобще не ти трябват противозачатъчни, трябва да изчакаш цикъла сам да дойде Rolling Eyes


Дони, дано Васко вече е по- добре Hug ух страшно ми звучат тези зъби, да видим мен какво ме чака Laughing


Феичка, ей на това е приказка- няма гъби, има бебе и с тия хубавите ову тестове, леле мале, дано има и друг двучертичков този месец Hug


Мира, ама ти съвсем тежката артилерия си извадила hahaha аз освен постелката друго не ползвам, ти си явно доста по- активна от мен hahaha нашия степер така си събира прах..немога да тренирам с уреди просто, търкалям се като магаре по земята Joy но явно има файда, вече 2 седмици съм с мускулна треска на корема, явно бая има да се сваля Laughing


ПП ще кача 2-3 снимки от миналата седмица, че бях забравила Embarassed

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Ира, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, усмивка на лицето и нека тази година получиш най-мечтания подарък  Hug  bouquet

Мира, добре ми изглежда посоката, която си поела! Чакам резултат в най-скоро време!  Praynig

Теди, не се страхувай от зъбите! Аз се притеснявах за коликите - има 3 дена и това беше. После от зъбите се притеснявах, ама ей на - 8 зъба са налице без никакви проблеми. За пръв път вдигна Т от зъби, но все пак са кучешки и е инцидентно, а и Т беше не много висока - 38. Днес си стои под 37.7, така че е екстра. Дано и твоят сладкиш по-леко да ги вади и да не я мъчат много!

# 699
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!
Теди Много сте хубави с малката принцеса. Пускай повече снимки, че сте страхотен тамдем. Hug
Относно приказката - надявам се нещата да се наредят по план, а какво ще стане е въпрос на време. Днес официално имам покачена БТ и мисля, че съм засякла овуто.
Дони Браво на пухче Васко. Стискам палци да е било инцидент и да нямате ядове с температури и зъбчета.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Мира Страхотен план си начертала. Всъщност стреса е лош съюзник в бебеправенето. Миналия месец и аз бях на ръба на нервна криза, но този месец гледам мен си и после какво има да се свърши. Така че продължавай с тези хубави мисли и ще донесат мечтаното чудо. Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 876
Зузи, радвам се, че писа! Стискам палци за положителен развой още този месец!  Praynig
Луни, ще се нагодите, няма къде да ходите!  Hug
Дони, надявам се, че Васко е по-добре днес и да не се мъчите много!  Heart Eyes
Теди, много сте хубави!  Heart Eyes Ти си в прекрасна форма просто, браво!
Flower Fairy, браво за добрите резултати! Хайде сега смело напред!  Party
Мира, и на теб желая пълно спокойствие, позитивни емоции и положителни резултати!  Hug

# 701
  • Мнения: 28
Момичета, благодаря ви за мненията!  Hug
В крайна сметка реших да ги пия... пък дано да е за добро. Снощи ми се пригади от тях и то доста време ме държа, но след такива дози не се учудвам...  Sad Ще изтърпя, още два дни не са много. А и вече имам тренинг от бременността  Grinning
Някак си не ми се чакаше този цикъл (днес станаха точно два месеца), иска ми се по-бързо да се наредят нещата и да подновим опитите...  Praynig
На всички ви желая само положителни емоции!   bouquet

# 702
  • Мнения: 5 894
Здравейте, момичета Hug
Редовно ви чета и съм мислено с вас, но нещо не съм по писането, че като почна и само мрън мрън.
Честит празник със закъснение на всички Hug Сигурна съм, че всяка една от вас има прекрасно и любящо семейство и й пожелавам да го има дълги години напред, както и да се увеличава Sunglasses
Феичке честита радост и весело  luvbed Дано от тук нататък няма повече никакви пречки. Наистина е голямо удовлетворение, когато знаеш, че поне действаш и правиш всичко възможно чудото да се сбъдне. В такива моменти като чета с какви пречки се сблъсквате и ми идва да се ритна отзад, че само мрънкам, че не става, но поне за щастие си нямаме спънки и действаме спокойно. Единствено, което не ми се харесва, че след спонтанния цикъла нещо ми се разбърка, а съм свикнала винаги да е точен от към овулация и идване. А сега я по-рано, я по-късно и вече лудите ме хващат. И то пия хапчета да ми се нормалириза представям си какво щеше да е иначе.
Днес пак не дочаках Cry, ама поне дойде, че вече се бях изнервила. Тоя дуфастон направо ми разгонва фамилията. Пак ми удължи цикъла с 3-4 дни, ама реших да го подновя този месец за всеки случай.
Днес съм крива, ама ще отмине. Лошото е, че ме налягат лоши мисли, защото "платената" почивка лека полека си заминава, а резултат никакъв и като погледна се извъртя почти половин година след случката и взех да се притеснявам пак и да се чудя какво мога да направя като изследване. Ама то и нищо съществено не остана освен да напрая контрола на хормоните и на ТСХ, ако нещо не е наред. АФА, които бях оставила за бременноста евентуално и сега да ги направя, така или иначе никаква терапия не мога да правя предварително. Другото, което мога да направя е пак да тръгна по фоликулометрии, но първо много финанси, а и хич не ми се стъпва по лекари вече. Извода е спирам да мисля и каквото стане.
Мирче честита почивка Hug От сърце ти я пожелавам, ще видиш как страхотно ще ти подейства. Аз за няколко месеца съм нов човек, тотално изключих миналото все едно не е било и много по-лесно приемам разочарованията. Много добре ми е в къщи особено в тези зимни месеци, но и аз по принцип си обичам да си седя у нас и си мечтаех за това от много време. Ако имаше начин да си почивам докато бебчо стане. Чувстам се донякъде виновна да мисля така егоистично, но пък от друга страна това е много важна мисия и трябва и да гледам здравето си. Ако се наложи тази финансова жертва ще се направи. То и без това съм толкова икономична, а и като пресметна какво невероятно майчинство бих взела някой ден почти няма разлика и не искам да си правя сметки, защото след толкова години сметки накрая нула. Само половинчо да е жив и здрав и да издържа семейството.
Ще пропусна някой затова целокупно поздравявам всички скорошни рожденници, месечинко
вци, цикльовци, нови и предстоящи мами Hug
Аз да почерпя, че успяхме да получим парички и си поръчахме останалите мебели и каквото си бяхме решили. Очаквам преди Коледа, ако всичко е наред да си имаме изцяло обзаведена къща Sunglasses

Иначе мога да се похваля с вече украсена къща. Имаме нова огромна елха, която ми беше мечта от много време. Като имам време ще нащракам и кача снимки. Другата седмица подхващам и меденките, че много се забавих, ама с тоя болящ корем няма да стане тази. Утре очаквам да ми пристигнат и инструментите за декорация и навивам ръкави Grinning

# 703
  • Мнения: 150
Здравейте, успешно и много плодотворно бебеправене и от мен на всички. Аз още чакам първия цикъл след операцията и прегледа с лекарката ...
Приятен weekend  и дано само хубави новини да четем  Hug

# 704
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Да Ви разсмея малко Mr. Green

Oзари просветление ... Чувала съм, че целта трябва да визуализира, аз реших да го направя на вратата, срещу велоергометъра, с хубава мадама в цял ръст, и няколко по -малки на вратата на хладилника.
Дадох възможност на мъжо да избере снимката за вратата ама той нещо много голи ги избира   
Мен ми се ще нещо по-спортно да е ... да е в тон с идеята 
Накрая май ще изтипосаме ето това:

 
Моля помогнете с избора, щото у нас идват и деца  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт