Лидл ::18::

  • 87 291
  • 748
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 895
И аз се интересувам за отзиви за  банатския салам. Не си спомням досега да съм го виждала в Лидъл  newsm78

# 376
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз се интересувам за отзиви за  банатския салам. Не си спомням досега да съм го виждала в Лидъл  newsm78
Има го поне от началото на лятото, поне ние от тогава го купуваме. На нас ни харесва.
Но само името му е "банатски" иначе реално няма нищо общо с банатски колбас - родът на мъжа ми е банатски и той беше силно привлечен от салама и леко разочарован след това.

# 377
  • Мнения: 720
И аз се интересувам за отзиви за  банатския салам. Не си спомням досега да съм го виждала в Лидъл  newsm78
Аз го купих днес за пръв път - хареса ни  Simple Smile
И пак си взех и от бозата със захар - станахме й фенове с дъщеря ми  Party

# 378
  • Мнения: 2 810
Този банатски салам харесва ли ви- ако някой го е ял и ееее преди имаше въпрос- за боба в лидъл, но нямаше отговор, та пак го повдигам- кой увира бързо?

Вземала съм от по-дребния боб, увира сравнително бързо, но люспата остава твърда дори и след като вътрешността омекне до разпадане почти.
Взимала съм и от двата вида - не съм доволна.Дори днес си купих от пазара домашен,
познавам човека и от години съм му клиентка, а боба е чуден.цяло лято не съм правила.
Сутринта нямаше хайвер ,но купих от бозата със захар ! Хареса ни !

# 379
  • Мнения: 2 414
И на мен не ми хареса лидълския боб, като го сваря има вкус на тиква...

# 380
  • Мнения: 3 372
Има ли отзиви за двулицевия матрак, който е от четвъртък? За двулицев матрак тази цена е много добра, но дали е качествен?

И на мен много ми хареса, но не ми върши работа, защото е 90/200, а нашите легла са 82/190   Sad
Ако сега правех, не бих се колебала  Peace
  и мен ме интересува матрака  Thinking

# 381
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 795
Взех от доматите на промоция!Оказаха се вкусни! Peace

# 382
  • Мнения: 1 316
Взех кетчуп   Hands Thumbsup

# 383
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?

# 384
  • Мнения: 1 316
Нямам точна представа, защото купих и доста други неща - но е прилична.  Между лев и два... търсих картинка с цена да го покажа, но не намерих. За първи път взех и от една пица - 1.50 с гъби. Явно няколко вида, ароматни някакви. За 10 мин  я изпекох на микровълнова с функция грил Хареса се много

# 385
  • Мнения: 5 323
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Май беше 1.79 за 500 мл.

# 386
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
Колко струва въпросния кетчуп, който купувате от Лидл?
Май беше 1.79 за 500 мл.
Мерси!!!  bouquet

# 387
  • Мнения: 3 675
Аз също съм фен на пицата с гъби, другата със салама не я харесвам.Чудя се за семейната им пица, но ми се вижда скъпа.

# 388
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
На мен също ми идва скъпа семейната. Нищо, че е килограм.
Често взимам обикновената "Маргарита" /1,99 лв./ и си я допълвам с наличното в хладилника /кашкавал, салам, краставички, царевица, босилек ..../. Така става по-насищаща и вкусна. А разликата между "Маргаритата" и тази с шунка/колбас е цял лев отгоре /за 5 парченца саламче/, което е безумно според мен.

# 389
  • София
  • Мнения: 16 369
Често взимам обикновената "Маргарита" /1,99 лв./ и си я допълвам с наличното в хладилника /кашкавал, салам, краставички, царевица, босилек ..../. Така става по-насищаща и вкусна. А разликата между "Маргаритата" и тази с шунка/колбас е цял лев отгоре /за 5 парченца саламче/, което е безумно според мен.

Toва и дъщеря ми го прави (студентка е). И винаги има някоя замразена "Маргарита" в камерата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт