Son Yaz Balkanlar -1912 с Хазал Кая по Atv *Тема 2*

  • 33 831
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Лошото е че мръсника се разбира с баща и нали и той е същия  Sick

# 31
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Разтрепери я доста, кой знае какво й е казал мръсникът. ooooh!


Аз, доколкото разбрах и каза да се държи добре с него, че скоро в града щяло да има бунт или нещо такова и той бил единствения, който може да помогне на нея и на семейството и. ooooh!

# 32
  • Мнения: 0
Яяяя го вижте дъртия козел  Joy

# 33
  • Мнения: 8 549
Яяяя го вижте дъртия козел  Joy

Млада върба... Joy Joy Joy

Ариф отива да иска Зейнеп. Heart Eyes

Илдаbouquet

# 34
  • Мнения: 0
Тези ще подпалят  къщата  Shocked

# 35
  • Мнения: 8 549
Тези ще подпалят  къщата  Shocked

Май онзи, когото Зейнеп не искаше ги накара. ooooh!

Ама този Али голям сладур. Wink

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 21:40 от ·٠•Snejka•٠·

# 36
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Подпалиха им тютюна,  който продадоха, за да платят дълга и мисля, че ги прати търговеца, а и този Васил много гаден и той им помогна.

# 37
  • Мнения: 0

Подпалиха им тютюна,  който продадоха, за да платят дълга и мисля, че ги прати търговеца, а и този Васил много гаден и той им помогна.

Илда, благодаря за разясненията   bouquet

# 38
  • Мнения: 8 549

Подпалиха им тютюна,  който продадоха, за да платят дълга и мисля, че ги прати търговеца, а и този Васил много гаден и той им помогна.

Май синът на Реджеб ага поръча палежа. Него ли имаш предвид под търговеца? Баща му беше поискал ръката на Зейнеп, но тя не го искаше. А Ариф като научи ходи до тях  да остави Зейнеп на мира и го наби малко.  Wink Мисля, че сега си отмъсти. #2gunfire

Да, Васил постъпи подло, въпреки че доста съжали. Peace

# 39
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Момичета, няма за какво да ми благодарите, бих искала да помогна повече, но толкова мога... Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 8 549
А тези разбойници с тоя кръст на кепетата, какви са - християни са, май, но не ми приличат на българи?!?

Айде, пуснаха лютеницата. ooooh!

# 41
  • Мнения: 0
А тези разбойници с тоя кръст на кепетата какви са - християни са, май, но не ми приличат на българи?!?
Не мисля, че са българи  Peace

# 42
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Подпалиха им тютюна,  който продадоха, за да платят дълга и мисля, че ги прати търговеца, а и този Васил много гаден и той им помогна.

Май синът на Реджеб ага поръча палежа. Баща му беше поискал ръката на Зейнеп, но тя не го искаше. А Ариф като научи ходи до тях  да остави Зейнеп на мира и го наби малко.  Wink Мисля, че сега си отмъсти. #2gunfire

Да Васил постъпи подло, въпреки че доста съжали. Peace

Снеже,  Hugне мисля, че е той, даже и дядото каза, че той няма тази смелост и спря Ариф да не ходи да се разправя с него, пък и сина отиде да поздрави баща си, че ги подпалил, но той го окастри набързо.

# 43
  • Мнения: 0
Да не е замесен бащата на Емине и онази напаст Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 8 549
Снеже,  Hug не мисля, че е той, даже и дядото каза, че той няма тази смелост и спря Ариф да не ходи да се разправя с него, пък и сина отиде да поздрави баща си, че ги подпалил, но той го окастри набързо.
Ясно, не е той.  Peace Благодаря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт