От ОБИЧ ли тровим децата си?

  • 2 307
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 436
Ех и аз съм от лошите мами....така да мразя да готвя Whistling
Добре, че случих на мъж Joy



И аз така-ставаме две Joy

# 16
  • Мнения: 73
Изчетох фермана  Shocked
Ама трябвало и една рецепта да постнеш - за супа от БЕЗцветни продукти, защото аз в крайна сметка не разбрах можем ли нещо да ядем  newsm78 Освен пържените картофи де  hahaha

# 17
  • Мнения: 682
Мястото на темата не е тук.
Иначе, съгласете се, че това, което пише Николина Кръстева отговаря на истината. Изброените съставки и тяхното неблагоприятно влияние върху организма е доказано. Само се замислете, в последно време колко дечица отключват алергии и автоимунни заболявания...
И наистина, въпрос на повече желание е да се подбира по-здравословна храна. Сега има и доста местенца с местни или био-производители, откъдето може да се купуват натурални продукти.
А относно тона на поста - според мен, е написан като статия и затова може би ви звучи “назидателно“ Simple Smile

# 18
  • Мнения: 83
Изобщо не съм съгласна, че е въпрос на желание да купуваме био продукти. Въпрос е на възможности първо финансови и второ да има от къде. Аз съм от малък град няма големи магазини, а бутилките с прясно мляко, който се продават изложени по земята изобщо не ми приличат на био. Съгласна съм, че вече всичко се произвежда с боклуци, но това е действителността. Незнам как да снабдявам прясно пилешко, мляко, яйца и всякакви други неща ако някой знае моля да сподели. И най вече кой ми гарантира, че тези домашните са хранени и отглеждани био. Имаме градинка когато има сезон ядем краставици и домати, но когато не им е какво да правя ?

Общи условия

Активация на акаунт