Бебеправене Тема 14 - Да прогоним лелката за следващите 9 месеца! :)

  • 20 878
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 131
Линка, на 4 дни закъснение би трябвало да покаже, но докато няма М., надежда има!
Цвети, това е неизбежно. И моят все ми вика: "Нали се разбрахме, че няма да се отчайваш", но те просто не могат да го разберат. А хем знае, че си имам разни проблеми. Не може като че ли да проумее, че голямата тежест е върху мен! А не дай Боже да се наложат по-сериозни манипулации, в повечето сличаи те пак са върху жената! Някак не ни разбират...

# 46
  • Мнения: 260
Добро утро и от мен сладури сладки Hug
при мен нищо ново нито ПМС нито ме боли нещо едно голяма НИЩО newsm78, само дето БТ ми падна на 36,90, но не знам колко е вярна защото щяла нощ дежурих в ОО Laughing и така вчера БТ беше 37,00 така че не е голям спад но знаели се както казва моята доки "Мензис и бременност идват все когато не ги чакаш" Joy
Аз миналият месец точно на тази дата .......................... smile3518 и сега като се сетя ми е криво много, ох да идва ако идва тази гадурия и другият месец ще съм на линия, прегръщам Ви всички
БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА  Hug

# 47
  • Мнения: 81
 newsm61 аз не мога да видя две чертички на теста за О, а какво остава за теста за бременност, изкупих тестовете на аптеката в която ходя, като отида и жените вече знаят какво ще купувам Sad

# 48
  • София
  • Мнения: 337
Така е Веси ако недай си Боже се наложи нещо по сериозно жените поемаме по-тежката част..но да явно те някак не могат да ни разберат.

Рая спокойно миличкаа...искренно се надявам гадната лелка да те пропусне и да видиш  EFP
пък ти си права..ако ли не да идва и да се захващате за работа пак.  Hug

Криси миличка спокойно...и това ще мине и ще ги видиш двете чертички  Hug Hug Hug Hug знам, че сега ти е гадно...но ще мине обещавам  Hug

Аз да ви кажа Октомври и Ноември са ми любими месеци иви казвам, че ако не този то другият ще видим заветните две чертички...за Ноември си имам слабост, защото си е моят месец /тогава имам РД/   bouquet

# 49
  • Мнения: 22
Ами то май по-добре да си бебеправим всеки ден и да не следим нищо, защото е стресиращо Sad

# 50
  • София
  • Мнения: 337
Линка и аз този месец съм с това мото- дай да си бебеправим пък вече ако не стане тогава ще почвам тестове за О...че наистина с тях чавек малко психясва...пък аз тази година ходих доста по доктори, просто така се случи и като ме гледа не ми е казал да имам някакъв проблем с О и това ме крепи...пък и хормони пусках и там всичко беше Ок..та ще видим.

# 51
  • Мнения: 22
Cvety_U86, ами значи всичко ще е наред само трябва да сме търпеливи, но ние май не сме много Laughing.
И аз си направих проф. преглед преди да почнем опитите, мисля че хванах О. но не знам още сме в началото на бебеправенето. Хубаво е тук да си споделяме и много се радвам да съм сред вас.  Hug

# 52
  • Мнения: 243
Добро утро и от мен.Записвам се в новата тема.Браво ТОНИ страхотна тема, дано ни донесе много положителни емоциии и не само......Нека всички мрачни мисли и песимистично настроение останат в старата тема.Аз още нямам М, но пък си имам хубави и големи гърди.ЦВЕТИ и на мен октомври и ноември са ми любими.Родена съм ноември.Дано получим за РД по едно меко и розово бебче. Laughing

# 53
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен,цопвам се тук,за да ви следя,станахте ми близки и искам да съм до вас!!!  Hug Hug Сутринта повторих теста,отново е положителен,като 2рата чертичка е бледа,но я има!Въпреки че казах на приятелят ми,не бързам много да се радвам,защото е много рано,2 дни преди да ми дойде М,ще поизчакам и ще видим!!!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 22

for girls who ride- еее супер много се радвам за теб, дано дано да е станало бебе, но според мен си бременна, нека всичко бъде наред и да пишеш как се развиват нещата  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 337
for girls who ride миличка тихичко пак казвам, че страшно много се радвам за теб и със сигурност ще се радвам да ни навестяваш .... всичко ще бъде налед..сигурна съм  Hug Hug Hug Hug

Ели ти кога си..аз съм на 10..и дано да получим такъв подарък...това всъщност ще бъде най-хубавият подарък, който човек може да си пожелае  Praynig

Последна редакция: ср, 03 окт 2012, 10:23 от Cvety_U86

# 56
  • Мнения: 227
Страхотни сте!!!  Hug    БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Тонилив - стискам ти много палци, мила!
Рая - не се тревожи и всичко ще е наред, ще дойде, когато не чакаш. Simple Smile А след такова нещо, по-лесно се захваща, колкото и неприятно да звучи.

Аз тази сутрин ... БТ спадна на 36.85, от 37.00, но честно казано почвам да не му вярвам на този термометър. Вчера мерих телесната си тем-ра беше 37,1, при което аз и малка такава температура я усещам. Но нямам намерение, поне за сега да купувам нов. Относно ПМС,този месец няма нищо, нищо и не усещам, освен това виене на свят, което ви казвам от няколко дни .. но не искам да влагам никакви надежди и мисли. След 4дни ще стане ясно ... Simple Smile

Стискам на всички палци за много  EFP EFP EFP в тази тема Simple Smile   bouquet

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Едно тихо честито. Успех на всички опитващи. Аз в неделя започвам с тетсовете за О и ще видим...

# 59
  • Мнения: 370
for girls who ride  Mr. Green Браво, мила, чудесна новина!  Hug Никакво мърдане от тук, ще си ни талисманче заедно с alex_nHug

toito, стискам палци и на теб!  Praynig Hug Ха, дано успеем да се похвалим в тази тема  Laughing

Добре дошли на новите момичета и хиляди благодарности за подкрепата и положителната енергия, с която ме зареждате!   bouquet

Ели, пожелавам ти го този подарък!!!  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт