Бебеправене Тема 14 - Да прогоним лелката за следващите 9 месеца! :)

  • 20 890
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 243
for girls who ride миличка тихичко пак казвам, че страшно много се радвам за теб и със сигурност ще се радвам да ни навестяваш .... всичко ще бъде налед..сигурна съм  Hug Hug Hug Hug

Ели ти кога си..аз съм на 10..и дано да получим такъв подарък...това всъщност ще бъде най-хубавият подарък, който човек може да си пожелае  Praynig
Аз съм на 1.11.

# 61
  • Мнения: 75
Опа, записвам се и аз Simple Smile Мисля, че до края на седмицата ще завалят много положителни тестчета Simple Smile

При мен засега нищо, вчера имах малко ПМС, но днес изчезнаха, до неделя има време..  newsm17

Стискам ви палци на всички и се моля и аз да съм една от всички видели тия пусти две чертички Simple Smile Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз изпуснах всички числени комбинации покрай поводи. Сега остава да се надявам само на късмета. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 22
Хайде дано късмета е с нас, момичета  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 227
Лелелле,чак сега видях заглавието на темата....хихихииихихи...много ми харесва!!!  Hug newsm62 newsm62

# 65
  • София
  • Мнения: 8 131
Лелелле,чак сега видях заглавието на темата....хихихииихихи...много ми харесва!!!  Hug newsm62 newsm62
Нали. И аз довечера я изпращам по живо, по здраво и да не се връща!

# 66
  • София
  • Мнения: 337
Дааа заглавието е много яко и мисля, че ще ни донесе късмет Stuck Out Tongue

Ооо Ели и ти си от черните скорпиончета  smile3521 Мойто мъжле е теленце /разбирайте телец  Joy/ а твоето  Hug

# 67
  • Мнения: 2 022
Хоооп и аз съм тук!!! Вече не мога без вас!  Hug
toniliv, страхотна е новата темичка! Дано ни е на късмет  Praynig и да предизвика силен бебевалеж!!!  Praynig
for girls who ride, и от мен тихичко честито!  bouquet  Много е важно да не ни забравяш и дано да повлечеш повече мамчета  с тебе...  Hug
Cvety_U86, рапортувай бе мило...какво се случва около теб? Нали уж се движим в крак...  Hug 
Ели, Линка, късмет ви желая!  Hug И никакви мрачни мисли!!!
Рая, като премине облак идва слънце! Сега изгрява твоето слънце!  Hug
Момичета, добре че ви има!!!
Дано да има и повече  EFP
Чакам хубави новини!!!
 

# 68
  • София
  • Мнения: 8 131
Принцес, тъкмо щях да ти пиша да се преместиш в новата темичка.
При теб как са нещата?

# 69
  • Мнения: 2 022
Олелеее...докато напиша поста и има 6 нови отговора... С това темпо никога няма да мога да съм актуална  Grinning....
Cvety_U86 , само да вметна, че и аз съм от породата на твоето мъжле  Grinning....и изглежда ти и моят мъж сте от една порода ....  Grinning Grinning Grinning Стана ми забавно...

# 70
  • София
  • Мнения: 337
Ох миличка Принцес какво да рапортувам...дет се вика седя си и си чакам да мине 15 и лелчето да не дойде..за сега не усещам някакви по специфични симптоми..само леко ми е сънливо..ама това и преди ми се е случвало...та не знам...не смея да се заглеждам в някакви малки неща защотото е още рано а и ако нищо не стане разочарованието е по-голямо когато си се надявал...позволявам си само веччер да си говоря на пупата и да и казвам-виж сега какво вътре искам да има бебче и това е.

Виж сега миличка колко подробно се разписах-чак се поулях  Grinning А при теб как е...чустваш ли някакви симптоми  Hug

п.п. хахах и мен ми стана смешно за зодиите...е значи комбинацията ти е позната Stuck Out Tongue

# 71
  • Мнения: 718
Хайде и аз да се запи6а докато се наканя току виж сте я изписали теми4ката:) 4естито на двете бременлиики пожелавам ви лека и успе6на бременност моми4ета Wink.А на не4ака6ите тия дни стискам палци да ни зарадвате.И аз утре изпра6ам лелката и по4ваме наново от днес по4нах да меря БТ нама да е пълна графиката ама ни6о поне да имам представа Simple Smile.Лек и усмигнат ден пожелавам на вси4ки ви

# 72
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, от личен опит ви казвам, не се затормозявайте като си търсите симптоми! После зарочарованието е оргомно! Няма смисъл, аи е прекалено рано за такива.

# 73
  • Мнения: 243
Дааа заглавието е много яко и мисля, че ще ни донесе късмет Stuck Out Tongue

Ооо Ели и ти си от черните скорпиончета  smile3521 Мойто мъжле е теленце /разбирайте телец  Joy/ а твоето  Hug
Аз пък си мислех, че в началото са белите скорпиончета Simple Smile, но може и да се бъркам.Моят мъж е на 21 май(на границата м/у телец и близнаци) Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 022
veseto87 , следвам ви неотлъчно...Без мен за къде?!?  Grinning
За моето развитие докладвах във старата тема. Не че е нещо интересно...чакам - какво ще дойде, ще видим. Дано да не е гадната лелка все пак.

Общи условия

Активация на акаунт