БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 635
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
St. Dobri, a не са ли едно квадратче по-нагоре очите на врабците? или защо отгоре е по-светло? между другото, ако идваш към софия и аз много копнея да се запозная с теб от години   bouquet та, свиркай ако може и аз да се донеса някъде на среща. а за видеото - жива и здрава да си, не знаех, че иглата влиза в съседната дупка!

EliMeri, как така само ги опъваш без да ги рамкираш?

Рамката да е отдолу, от вътрешната страна на гоблена.

# 271
  • Мнения: 338
ясно, мерси. за такова нещо не съм се сещала, звучи интересно.

# 272
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 352
St. Dobri, a не са ли едно квадратче по-нагоре очите на врабците? или защо отгоре е по-светло? между другото, ако идваш към софия и аз много копнея да се запозная с теб от години   bouquet та, свиркай ако може и аз да се донеса някъде на среща. а за видеото - жива и здрава да си, не знаех, че иглата влиза в съседната дупка!

EliMeri, как така само ги опъваш без да ги рамкираш?

 Laughing врАбците имат грим. отгоре е сивичко, долното квадратче е беличко и би трябвали да намеря начин да направя бялото 3/4 кръстче, а черното 1/4  Rolling Eyes на безкрайно твърдата панама на Орхидея Rolling Eyes Реших си проблема с мънистцата, а можеше и с френски възел.
Няма да забравя да обявя като идвам в София.  Hug обичам да се срещам  Laughing

Анхор са дали феята да се рамкира така, както ЕлиМери казва: като картина. Аз няма да се възползвам, защото така гоблена остава "гол" (незащитен със стъкло), а не ми се иска да се праши. ето така изглежда рамката отпред и отзад, и указание как се опъва  Hug



# 273
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Момичета, търся схеми на това

# 274
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 352
Момичета, търся схеми на това

дай имейл

# 275
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448

Благодаря много, но го намерих ! Embarassed

# 276
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 352
 Hug Heart Eyes Hug

рамкирахме феята. ама много бързи бяхме  Laughing след това я извадихме пак за да сложим кристалчетата

# 277
  • Мнения: 572
Имам нужда от малко помощ. На кои номера Ариадна отговарят 5282 и 5258 от ДМЦ?

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 94
5282 е златно ламе, но 5258 не го намирам в каталога

# 279
  • Мнения: 338

Goody, а на мен може ли: bissy@myself.com - благодаря!

# 280
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448

Не съм Гууди, но го слагам за да може всеки, който му е необходим да го ползва.

ПДФ от пм

# 281
  • Троян
  • Мнения: 141
Честит Имен ден на всички Пепита  bouquet  bouquet  bouquet
Днес било Петров ден.
Аз само ви се радвам ,но няма какво да покажа.Шия си Леврона и когато се оформи нещо за гледане ще показвам Laughing

# 282
  • Мнения: 572
Честит Имен ден на всички Пепита  bouquet  bouquet  bouquet
Днес било Петров ден.
Аз само ви се радвам ,но няма какво да покажа.Шия си Леврона и когато се оформи нещо за гледане ще показвам Laughing
Петковден е, не Петров, но на който празнува да му е честит именния ден и със здраве да си носи името.

# 283
  • Ловеч
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички празнуващи на Петковден.

# 284
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,търся тези схеми.Едната е на Хаед.Моля ако някой ги има да ми ги изпрати. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт