БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 566
  • 729
  •   1
Отговори
# 285
  • Троян
  • Мнения: 141
Честит Имен ден на всички Пепита  bouquet  bouquet  bouquet
Днес било Петров ден.
Аз само ви се радвам ,но няма какво да покажа.Шия си Леврона и когато се оформи нещо за гледане ще показвам Laughing
Петковден е, не Петров, но на който празнува да му е честит именния ден и със здраве да си носи името.
Embarassed Embarassed Embarassed голям срам. Извинявам се ,явно още не съм се била разсънила Embarassed

# 286
  • Мнения: 21
Честито на всички именници!

Момичета, да ви покажа рамкираните ми вчера гоблени (които са шити отдавна)

https://lh3.googleusercontent.com/-_yrWorOjVJM/UHqGTlvOMoI/AAAAA … 5D0%25B596355.jpg

И това, което между коледните минита уших

Последна редакция: нд, 14 окт 2012, 17:21 от pavlina6328

# 287
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Embarassed Embarassed Embarassed голям срам. Извинявам се ,явно още не съм се била разсънила Embarassed

Петковден, Петровден, важно е да са живи и здрави! И да почерпят!  Hug

Аз срамувам в ъгъла, защото не съм снимала нищо. Embarassed
Имам един завършен сватбен, една недовършена Пума /поради липса на цветове/, но пък имам сума ти миниатюрки за Коледа, които по разбираеми причини няма да показвам.

В петък инцидентно и на фурия влязох в магазина на конци в Плевен, за да купя липсващите ми цветове за Пумата. Обаче... ooooh! Забравих металик и магазинерката вместо 1817 ми е дала 1816 на Ариадна. Видях грешката чак в къщи. Така, че няма да довършвам скоро Пумата.

# 288
  • Мнения: 338

Не съм Гууди, но го слагам за да може всеки, който му е необходим да го ползва.

ПДФ от пм

ba4iiska, ето това е гуди. Извинявам се и на двете ви - тя отдавна си смени името, ама все забравям, и с тая картинка...  Embarassed

# 289
  • София
  • Мнения: 209
Бачийска, аз имам един сив металик от 8888bg, не знам дали с него шиеш или с ДМЦ ламе...Ако искаш, дай адрес да ти го пратя... Моя е на метър и се шие доста лесно, не е като металика на ДМЦ-то..... Мисля ,че и сиво на ДМЦ имам в повече.
За пумата иде реч  Grinning

Последна редакция: нд, 14 окт 2012, 15:58 от Loshana

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 94
Чета и гледам само разкошотии вече две теми  Crazy, че нямам време хич да шия, но бях отпуска 1 седмица и си отделих 3 дена само за боцкане. Та си викам дай да покажа поне етапче- и ето до къде я докарах балерината роклето и е почти готово, ама малко се отекчих от нея и разпускам с това и за 2 дена съм го докарала до тук
И от утре пак на работа и незнам кога ще го довършвам
... и честито на Деси за бебешока- да ти е жив и здрав

# 291
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
ba4iiska, ето това е гуди. Извинявам се и на двете ви - тя отдавна си смени името, ама все забравям, и с тая картинка...  Embarassed

За мен Гууди идва от Добричка щото е Добринка, но все още не мога да я канонизирам и затова си й викам Гууди. А сега сме в процес на канонизация. Laughing


Loshana  Hug

# 292
  • Мнения: 338
хахаха, абе тя че е Добринка, е ясно, но виж че все помага - кой каквото поиска, тя все дава, дава, аз пък с добрината й свързвам името. ама то и името й добро, и душата добра, всичко е свързано. съгласявам се с канонизацията. както казва дъщеря ми - "записвам ето тук (сочейки главата си) и когато ми потрябва информацията (т.е., че гуди вече е свети добри), ще я извадя"  Hug

# 293
  • Мнения: 101
Нямам никакво време за бродиране,но ви чета редовно и плакна очи с красотите ,които показвате.След днешния работен ден ми остана време да бодна нещо и реших да се пробвам на пластмасовата панама,която си чакаше реда .Оказа се,че ми е много трудно да шия на нея,защото трябва да бъркам от долу да вадя иглата и да я мушкам на горе.Сигурно по тази причина не шия с гергеф.Но това,което съм решила ще го направя.

# 294
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 177
я каква дискусия се е заформила покрай мен  Joy Joy да ви успокоя, реагирам на всичко, шом не е за бой Wink и Павлинка са ме наричали и Дарина  Hug лошо няма  Hug

и да взема да почерпя за щерката Wink тя си е Петя, но от инат празнува на Петровден, а аз я празнувам и на двата празника Laughing пак ще кажа: лошо няма  Laughing

# 295
  • Мнения: 482
Аз нали нямам настроение тези дни, хич не ми се бродира, но за моята най-добра приятелка набързо приготвих едно мъниче. Мисля да взема някаква двойна рамка за снимки, в едната част да сложа бродерията, а в другата - наша снимка. Ако не намеря такава, каквато си я представям, ще опитам да сглобя нещо като колаж, още нямам точна идея, главата ми е празна. Показвам непрано и негладено, с лоша снимка на лампа Simple Smile
Честит имен ден на празнуващите, да сте живи и здрави! И никакви грижи!

# 296
  • Мнения: 3 830
Момичета, я кажете пак .xsd файл с коя програма се отваряше? newsm78

# 297
  • София
  • Мнения: 27
Момичета, я кажете пак .xsd файл с коя програма се отваряше? newsm78
с Pattern Maker

# 298
  • Мнения: 3 830
Момичета, я кажете пак .xsd файл с коя програма се отваряше? newsm78
с Pattern Maker

благодарско   bouquet

# 299
  • София / Баня
  • Мнения: 67
Добро утро момичета и успешна нова седмица.

Може ли малко помощ - с какви конци е даден този ключ http://ania1.snimka.bg/?album;aid=687815;pid=28743906

Общи условия

Активация на акаунт