Заключени теми!

  • 5 853
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 135

Според мен е несправедливо във форума Семейни отношения да не могат да пишат всички.

Да бе да... а помните ли темата "Счупих му го"... именно заради подобни се въведоха тези ограничения.

# 106
  • Мнения: 81
...
Логично е за един поддръжник на "50-центовата-партия", да не вярва, че някой ще седне да пише по форумите без пари.
Проституката не може да повярва, че има жени които правят секс по любов.
На развален испански или руски предпочиташ да се смея?

# 107
  • Мнения: 81
Да ви върна на темата - авторката не сподели коя заключена тема я мъчи?

За мъжките портфейли в СО. Така хубаво се бяха овъргаляли някои съфорумки там, че Снежка още не може да прежали цирка.
Сеирджийска му работа.
Мерси за инфото.
Работя усилено да се завърна там и да се информирам от първа ръка...  Wink

# 108
  • Мнения: 3 784
Не, прави се заради пързалките. Обяснено е в Правилата.
И аз го намирах за много несправедливо, особено когато имах 16 публикации, а имах голяма нужда да пиша в една тема за справяне със смърт на близък човек.
Впоследствие бях доволна, че не съм могла.

Моите ги направих съвсем случайно и бързо. Имах над 30, под 40 за година-две писане. Включих се в една тема, която вървеше много оживено в Нашите деца. Към края се разводни, но вече бях минала 50-те. Разписах се няколко пъти в СО, а междувременно оживената тема се разчистваше. Мненията ми падаха, но тези от СО ги задържаха над 50 - т.е., ако не се бях разписала бързо там, щях да сляза на 40 и пак да нямам права. Та си останах. Само дето се оказа, че вече не ми трябват - почти не участвам в СО, повечето теми не ми представляват интерес.

Та ето ти съвет - макар при мен да се получи неволно - правиш 30-тина сериозни мнения, 15-ина - не чак толкова, прехвърляш се бързо пак със сериозни мнения в СО и когато разчистят несериозните, така или иначе оставаш с права.

# 109
  • Мнения: 4 569
За момент се размечтах бентибеи да навърти 50 за да пише в СО, но после се уплаших. Whistling

# 110
  • Мнения: 22 507
О, има теми, които много по-рано плачат за заключване. Изглежда модераторите късно ги виждат, или просто искат да погледат сеир. )
Нормално е да има ключ, когато хората започнат да си мерят простотията. Макар че, едва ли има измерител за нея.

# 111
  • Мнения: 0

Нормално е да има ключ
Стокхолмският синдром е защитно-подсъзнателна травматическа връзка, взаимна или едностранна симпатия, възникнала между жертва и агресор, в прецес на отвличане, пленничество или робство, при прилагане на насилие или заплаха за прилагане на насилие - Hostage Identification Syndrome или Hostage Survival Syndrome.

Стокхолмски синдром може да бъде предизвикан и от силен страх от загуба на работното място. В следствие на този страх, подчинените зпочват да съчувстват на своя работодател, който по правило мотивира ниските заплати с кризата. Наемоработниците оправдават неговите действия, да не повишава заплатите, да увеличава работното време и в крайна сметка започват да се отъждествяват с работодателя си и възприемат жертвата си необходима за постигане на "общите" цели.

Една от причините за изкривената представа за реалността е, че заложника субективно възприема само една част от цялата ситуация. Жертвата се чувства изолиран от обществото и възприема надмощието на агресора хиперболизирано. С помощта на средствата за масова информация, подчинените хора субективно възприемат само една част от реалността. Недоимъкът способства да се чувстват изолирани от обществото и да възприемат надмощието на работодателя си хиперболизирано. В условията на силен контраст между бедни и богати, подчинените започват да боготворят началниците си. Парфюмът на началника им мирише най-хубаво. Мирогледът на шефа е най-правилен. Дори и дебелият му корем е секси!

# 112
  • Мнения: 22 507
bentybay, хахахаха и в каква връзка беше тази "лекция"?

# 113
  • Мнения: 170
Тука драма надушвам....ама де е драмата всъщност....Снежка изпада в драми, а.... Laughing

ПП Снежке, търсиш драмите там дето ги няма!!! Констатация, нищо повече!!!

ПП Мислех, че си стар потребител, а ти не си, не си нов, ама не си и стар...питай си....

# 114
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Хахахах, Mirama, усещаш ли как ухае парфюма на г-н Гущер? Най-прекрасно, нали, нали? Joy

# 115
  • Мнения: 170
Хахахах, Mirama, усещаш ли как ухае парфюма на г-н Гущер? Най-прекрасно, нали, нали? Joy

Вярвай ми усетих!!! Усетих бая парфюми....не всичките ухаят целесъобразно...както и да е....Ако и затова ме баннат...ще се съдим....

# 116
  • Мнения: 22 507
Хахахах, Mirama, усещаш ли как ухае парфюма на г-н Гущер? Най-прекрасно, нали, нали? Joy

Хич не ми е как ухая парфюма му. )
Модераторите всъщност са крайно толерантни към простотията ширеща се във форума. ) На тяхно място доста по-рано бих теглила ключа на дадени теми.

# 117
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Хахахах, Mirama, усещаш ли как ухае парфюма на г-н Гущер? Най-прекрасно, нали, нали? Joy

Вярвай ми усетих!!! Усетих бая парфюми....не всичките ухаят целесъобразно...както и да е....Ако и затова ме баннат...ще се съдим....

Ама ти си усетила лошите миризмици, предполагам, или синдрома те метна и теб след толкоз заплахи и агресия върху ти. Laughing

# 118
  • София
  • Мнения: 38 912
И Татмана, и Реза с меча са действали съвсем правилно според мен при последната сеч.
Който го е страх от мечки - да не ходи в гората!

А старите вълци че имаме някакъв синдром - имаме. Ама не знам какъв е.

Скрит текст:
Ау, нещо ме е избило на зоофилия тая сутрин! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт