Приятни и/или досадни аватари и подписи -13

  • 28 833
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 150
Миналата година вие ли го спечелихте?

# 31
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не, лаковете се организираха яко, даже нови регистрации имаше специално за гласуването Joy. Ние бяхме почетно втори Mr. Green
Както казах- номинациите са цирк Laughing

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Мен за кво ще ме номинирате? Flutter

# 33
  • Мнения: 150
А, вярно, че лаковете се организираха и прииждаха да гласуват нон-стоп, бях забравила. Joy

# 34
  • Мнения: 1 129
А, вярно, че лаковете се организираха и прииждаха да гласуват нон-стоп, бях забравила. Joy

Лелее, сега ми е смешно, ама тогава ми се видя толкова нагло, че чак им се вързах. Някакви непознати ми заливаха пощата с агитации  Crazy

Акаша, не ги помня всичките  Rolling Eyes

# 35
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Остави се, и в темата им се вихреха едни възмутени дискусии- тия британки какви са, само голи мъже им в главите, луди, луди Joy. Посля няколко момичета от нашите пък получиха извинителни ЛС, от нормалните лакови девойки, които са се засрамили от цирка Whistling
Но в огледалото е винаги най-интересно, да видиш красавиците как са се хванали за косите. И то не номинираните, а тези анонимните от балкона Mr. Green

# 36
  • Мнения: 150
 Joy Joy
'гаси лудата работа. Липсва ми Отилия, тя много добре успяваше да поставя на място. Laughing

# 37
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз миналата година ги хванах. Ма слабо ми се строи. Разглеждах и някакви линкове от минали години - цирка е бил на ниво.

# 38
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Огледалото беше слабо миналата година, иначе по другите номинации си имаше хляб и зрелища Mr. Green
Малвина, Оти точно по номинационно време я баМнаха Laughing

# 39
  • Мнения: 150
Да, помня, че я баМнаха. Липсват такива колоритни образи като нея, определено си беше интригуваща за четене.   Laughing

Май е време за номинации скоро...щом ги подговорихме. Laughing

# 40
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, цяла седмица се говорят вече, даже и старите вълчици минаха на дефиле из Клюкарника, да не ги забравим като пускаме гласовете си.

Ма колко съм хубава бе, дъл' да не се самоцитирам Mr. Green

# 41
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами, нека бъдем искрени- в момента британките хич не сме бандата, която бяхме, и не заслужаваме този приз Rolling Eyes

Има нещо такова  Rolling Eyes има едни така кръгове,тайни групички  Whistling Не сме единни  Tired

# 42
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Отилия, хахахха. Голям майтап беше тя. Даже и лика ѝ ми се е отпечатал трайно в ума. Mr. Green

# 43
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Миналата година по това време бях свободна и нон стоп седях в номинационната тема,беше много весело  Crazy Joy Joy Joy Обаче клюкарника не е за мен  newsm43 Там се делят на стари кучета,като не те познава и си безгласна буква  Mr. Green

# 44
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе, лесно се научават да те разпознават- след стотина поста в Клюкарника, и си старо куче Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт