План „Бебеправене”

  • 48 157
  • 575
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 131
Доста е трудно да не го мислиш, особено като го искаш толкова много! ВИе как успявате да се справите с напрежението и очакването?

# 31
  • Мнения: 40
Вече мина 1 седмица от както правих ме опити,мога лид а си купя тест и ще покаже ли ако има нещо?Според мен не е рано,но както казах в началото изцяло се доверявам на Вас,като по опитни и минали през това майки.Извинявай те ако Ви заливам с въпроси,но ми е за пръв път,вълнувам се и искам да разбера всичко..съжалявам ако прекалявам. Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 8 131
Уринарен тест отчита вярно не по рано от 14 дни след овулация.

# 33
  • Мнения: 40
Значи е рано още..а отностно за въпроса ти за напрежението и т.н..ами аз съм лудница пълна постоянно за това говоря,мъжа ми се е побъркал с мен,ама какво да направя като се вълнувам..единственото от което ме е страх е раждането..естественното раждане.. Sad

# 34
  • Мнения: 132
Verjiniq Sekulova относно леженето след секс, аз съм лежала около 10-15 минути може и възглавница под д. . .то,така ме е съветвала и док.За тест мисля,че е още рано.Изчакай още поне 7 дена за най-точен резултат.Знам,че желанието е по-голямо в теб,но търпение.И разбирасе че имаш ли въпроси можеш да ги задаваш,не досаждаш.Затова сме тук,за да си помагаме  Hug

# 35
  • Мнения: 40
Здравейте мами как сте?Чета днес цял ден за епидуралната упойка и ви питам: какво Ви е мнението?Мен мн ме е страх от раждането,и за това питам..

# 36
  • Мнения: 132
Здравей Verjiniq Sekulova аз раждах секцио с епидурална.Изпаднах малко в паника когато неможех да се помръдна от кръстта на долу,но бързо го преодолях.Анестезиолога беше страхотен,през цялото време беше до мен и ми казваше какво се случва и след колко минутки ще ми покажат бебо.След като го зърнах забравих всичко.В клиниката която раждах се грижеха за мен страхотно,даваха ми обезболяващи и се възстанових доста бързо.Така че аз оставам с добро мнение Simple Smile

# 37
  • Мнения: 40
 shturchaki мерси много за мнението Wink А има ли следродилна депресия или това е просто поредения мит или е състояние на по голяма превъзбуда и за това се смята за депресия?

# 38
  • Мнения: 234
Verjiniq Sekulova, аз също раждах с епидурална упойка секцио и нямаше нищо страшно, въпреки че бях казала, че ще раждам припаднала, защото много ме е страх  Laughing
За следродилната депресия - аз имах много тежка такава, обвинявах се, че не успях да родя "нормално" и се наложи секцио, след това се обвинявах за хиляди други неща - например, че бебето хем си е твое, хем не го познаваш, хем не знаеш какво да го правиш. Знам, че звучи странно, но аз така се чувствах и ми беше много тежко, когато четях историите как майката се вълнувала, как го обикнала от пръв поглед и как връзката станала от първата секунда. Ами при мен нещата не бяха така и много се успокоих, когато док ми каза, че моето съсояние и чувства са нормални и е добре да споделям, за да търся разбиране в семейството. На въпросите "защо сега бебето плаче" и моите отговори "ами, не знам", следваше контра въпрос: "нали си му майка, трябва да знаеш". Да, може би започваш да различаваш бебешкия плач след време и знаеш, че сега иска да се гушка, а не е гладно или обратното, но това отново идва с времето и с опознаването Simple Smile Всяка двойка мама-бебе са различни. Не знам дали не те обърках повече...

# 39
  • Мнения: 40
 nut_ella уаау..направо ме шашна..ами надявам се да нямам тежка депресия..и да мине всичко глатко..вече минаха 10 дена от опитите ни..и имам тетс вкъщи да го пробвам ли утре..аз имам утре рожден ден и ако е положителен ще е доста добър подарък..или да изчакам още няколко дена?

# 40
  • Мнения: 2 965
nut_ella уаау..направо ме шашна..ами надявам се да нямам тежка депресия..и да мине всичко глатко..вече минаха 10 дена от опитите ни..и имам тетс вкъщи да го пробвам ли утре..аз имам утре рожден ден и ако е положителен ще е доста добър подарък..или да изчакам още няколко дена?

Ако ти закъснява, направи тест! Колко дни ти е цикъла? Аз нещо не разбрах, как така са минали едва 10 дни от опитите и искаш да направиш тест? Кога е била О, следиш ли?

# 41
  • София
  • Мнения: 8 131
Дани, явно последния им опит е бил преди 10 дни. Независимо от О. Ако О. е била тогава, трудно ще покаже уринарен тест, но ако е била по-рано е възможно.
Вержиния, може да пробваш по повод рождения ден.

# 42
  • Мнения: 40
О. беше тогава преди 10-12 дена когато бях в О. правих ми опитите и имам впредвид че са минали 10 дена някъде от опитите ни..това имам предвид  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 965
О. беше тогава преди 10-12 дена когато бях в О. правих ми опитите и имам впредвид че са минали 10 дена някъде от опитите ни..това имам предвид  Simple Smile

Според мен е рано за уринен, но ако направиш кръвен трябва да отчете. Според мен по-добре да изчакаш и ако ти закъснее тогава да направиш тест. Иначе разочарованието след отрицателен тест е голямо. Имай търпение!  Hug Дано да е станало!

# 44
  • Мнения: 132
Вержи както Дани е казала,най-добре още малко изчакай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт