План „Бебеправене”

  • 48 156
  • 575
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 794
Вержи, аз също раждах с епидурална упойка. Родих нормално. Не е толкова страшно!

Относно депресията - аз се обвинявах, защото нямахме успех с кърменето, въпреки огромните ми усилия и желание и се наложи почти от самото начало да давам АМ. Във форумът има много мами, които поради една или друга причина не са могли да кърмят и те ми дадоха много кураж.

Палчета за положителен резултат на теста , но изчакай поне до деня за М или най-сигурно 1 ден закъснение!

# 46
  • Мнения: 3 794
Включвам се отново, но този път с въпрос  Blush

Кога решихте, че искате да имате бебче ?

# 47
  • Мнения: 40
Ами ние лично реших ме и го направих ме..дълго време го мислих ме и все говорих ме едно и също '' нека първо сватба,после дете'' или пък '' ся няма пари нека да съберем'' и накрая реших ме че тези пари за сватбата по добре да ги дадем за детето и ако чакаме удобния момент за нещо той няма да дойде.. и реших ме и почнах ме да опитваме сега ще видим дано да е станало от първия път. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 132
Вержи  newsm59 Пожелавам ти

# 49
  • Мнения: 132
Пожелавам ти здраве,любов и скоро коремчето да бъде ей така pregnant  Hug

# 50
  • Мнения: 195
Здравейте искам да ви споделя ,
преди две седмици бях на гинеколог понеже не ми идваше цели три месеца , лекаря ми каза че може да е на нервна почва и ми изписа хапчета който да предизвикат цикъла , но така и не се наложи да ги пия понеже на следващия ден след прегледа ми дойде , беше много слабо розово кървене първия ден, втория вече стана червено течение и на третия ден ми спря , отново отидох на лекаря споделих й , тя ме прегледа и ми каза че е възможно да съм бременна но все още да не може да се види при нея , каза ми да си купя тест и да си направя , така и направих веднага щтом се прибрах направих го и беше положителен , та въпроса ми е възможно ли е да съм бременна? не съм си засичала Оволацията купих си тест Clear Ovu но така и не съм го ползвала още , дали наистина съм оцелила момента , и да се радвам ли ?
 
и още нещо как да засека от кога да почна теста последния ми цикъл който ми дойде беше на 21,09  беше само три дни ? моля ви помогнете ми  Sad

# 51
  • Мнения: 3 794
Виолина ТП, от кой град си?

До колкото разбрах имаш положителен тест за бременност, но такава не е засечена на ехограф? Съветвам те да отидеш на друг лекар!

Вержи, ЧРД ! Пожелавам ти сбъдната бебешка мечта !

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 14:20 от forest_veil

# 52
  • София
  • Мнения: 107
Виолина и аз бих те посъветвала да отидеш на друг лекар. Възможностите са много. Можеш да имаш цветна бременност. Възможно е на външен ехограф да не се види нищо. В началото ме преглеждаха с вътрешен (ох не мога да се сетя за името му). Възможно е да е извънматочна бременност. Не искам да те плаша, но най-добре е да отидеш при някой добър специалист-акушер-гинеколог с модерна апаратура, за да може най-точно да се види какво става.
Дотогава стиснати палци! Praynig

Вержи, ЧРД и от мен! Дано получиш най-хубавия подарък!  bouquet

# 53
  • Мнения: 234
Вержиnewsm59
Дано да видиш двете чертички скоро!

# 54
  • Мнения: 40
Здравейте!Благодаря на всички за пожеланията!Нямах време да Ви отговоря цял ден на ляво на дясно.Бъдете живи и здрави Вие и семействата ви.Не си направих теста,неисках да се разочаровам..рано е още..на 25-ти трябва да ми дойде така че ще видим.Сега ставам,че гости чакаме.Лека и спокойна вечер на всички. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 132
Виолина здравей и от мен  Simple Smile Можеш да си пуснеш и кръвен тест,от който да разбереш дали със сигурност си бременна и да посетиш и друг акушер-гинеколог както са те посъветвали и другите момичета.Това кървене което си имала може и да е било периода на инплантация.При мене лично когато си направих теста за бременност и показа положителен резултат отидох на следващият ден на преглед и също не се видя нищо,а клиниката беше на ниво от към апаратура и след три дена вече се видя точицата от вагиналният плеглед.Ще се радвам всичко да е наред,ще чакаме да ни кажеш какво е станало от посещението при лекар.Стискам палчета Peace Hug

# 56
  • Мнения: 40
Незнам дали съм споделила , но съм от Варна..случайно някой да е от Варна и да ми препоръча добър лекър.?

# 57
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен, включвам се към групата на бебе правещите, но се надявам да не се застоявам много дълго.От два месеца някъде си следя О но нещо не го хващам, дано да не правя нещо както трябва и да няма проблеми. Успех на всички и ще следя темата с интерес.  Wink

# 58
  • Мнения: 40
Здравейте мами как сте?Днес сутринта си направих теста и показа отрицателен..надявам се да се е объркало нещо или може би е било рано..надявам се да не ми дойде този месец

# 59
  • Мнения: 40
Искам да ви споделя нещо,и колкото и да ме е срам ще питам защото вече се притесних... бях ви питала трябва ли да лежа с дигнати крака след като свърши мъжа ми в мен ,посъветвах те ме да го правя..е днес го направих седях около 30 мин така и огладнях и реших да стана да хапна.Станах и почна да тече и аз истичах до тоалетната да се оправя.Кажете ми нормално ли е това или не трябва и капка да излиза?

Общи условия

Активация на акаунт