Първо ритниче в корема на мама от мартенско бебче - мъж или дама.

  • 30 998
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 33
Zdraveite,iskam da vi popitam za temperatura kakvo moga da vzema  bouquet

# 736
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Вие сте доста големи или ние сме много малки?На последният преглед на 22.10 ни казаха че сме 170 грама.Колко е нормално в 19 седмица?

# 737
  • Мнения: 11
Момичета, аз да споделя впечетления от Бебе Манията... приятно е, не са много представителите на различните фирми, но пак се събира доста информация. Ние, благодарение на това изложение, си избрахме комбиниран кош, плюс това се запознах с фирми за козметика, за които не знаех. Определено беше приятно, макар и да е доста мъничко.

Същевременно да ви попитам... вчера бебчо излезе с една седмица по-голям, докторката каза, че е станал по-рано (овулацията е била по-рано)... и сега излиза ли, че термина също се мести? Забравих да я попитам... не, че ми е толкова важна конкретната дата, а по-скоро от любопитство:)

И ако някой се чуди за 4д-то - сериозно го препоръчвам. Видяхме всеки един орган по отделно, кръвните потоци, чухме сърчицето и ни снабдиха със сериозно количество снимки:) Действа много успокоително и същевременно беше огромна емоция за двамата. Таткото се пръска от гордост:)

# 738
  • Мнения: 0
Питам за 4д , защото освен да се радваме с таткото като му видим личицето,трябва да го разгледат обстойно,мисля да отида в началото на 23 седмица .Имали точно определени седмици в който се ходи на 2-то 4 д

# 739
  • Мнения: 2 843
Момичета, заповядайте в новата тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=685312.new#new
Ако има нещо за добавяне пишете, аз излизам, че вече закъснявам  Hug

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 17:41 от desitkad

# 740
  • Мнения: 62
mida03,доколкото знам може да пиеш парацетамол  Peace

# 741
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз си свалях температурата с панадол, като пиеш 1 хапче трябва да минат 4ч до следващото ако пак имаш.. добре че ми мина за 1 ден, нямаше да издържа това досадно лежане и бездействие и главоболие..

# 742
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,момичета.

Аdelina_,за 4Д знам,че е оптимално да се направи между 19 и 23г.с.Така ми каза док,така съм и чела на всякъде в нета.

tea_blue,и при мен са така нещата.Бебока е станал доста рано и за това вървя една седмица напред.Така ми каза док,но и аз незнам дали това ще повлияе на термина.Според мен не,но пак ще питам.

На мен на последния преглед,когато бях в края на 18г.с.,т.е. в края на 19,щом съм една седмица напред,ми казаха,че бебето е 340 гр.Незнам дали е нормално,май е малко в повече,защото имам една книга за майката и бебето и пише,че в 21г.с. бебето е около 340 гр.Но може би и защото аз самата съм по-едричка и си хапвам обилно от всичко.Така,че като цяло очаквам голямо бебе.Но ще видим,здраве да е само,другото само ще се нареди.В сряда съм на 4Д и чакам с нетърпение да разбера дали всичко е наред и най-сетне пола.Имам мънички надежди за момиченце,но незнам защо съм убедена,че ще е момче.А така ми се искат розови гащички..Но каквото е отредено,това ще е.

Хубав ден от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт