Новите ни козметични похождения 31

  • 55 397
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 179
Страхотни са спиралите на Ланком, а дегримьорът за очи е просто чудесен.  Heart Eyes Никога не оставам без него, бях взела на Gatineau, но изобщо не може да се сравни с този на Ланком.

# 646
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
 Heart Eyes и при мен Лнком остава номер едно, след това ИСЛ и доста далеч зад тях Диор, дори бих казала, че никак не са за моите мигли  Peace но съм взела още 2 за проба, а имам и една сефорска да пробвам  Blush

# 647
  • Мнения: 31 368
Днес ми е ден за колекционерски продукти.  Heart Eyes
Взех си и пудрата на Мерилин Монро от колекцията на Мас.

# 648
  • Мнения: 15


Inglot- Pearl 419

# 649
  • София
  • Мнения: 5 524
Страхотни са спиралите на Ланком, а дегримьорът за очи е просто чудесен.  Heart Eyes Никога не оставам без него, бях взела на Gatineau, но изобщо не може да се сравни с този на Ланком.


На Ланком дегримьорт и на мен много ми допадна ,а следващото нещо,което искам да пробвам е последната им спирала,Hypnose са ми едни от любимите
 Сенките на Инглот са много интересно зелено

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 23:36 от *Bubble*

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Вчера си взех
Скрит текст:
  също шампоана и маската с макадамия

За сега съм супер доволна от макадамията,другото ще пробвам утре.

# 652
  • Мнения: 220
За мен четката на Macadamia си заслужава паричките Simple Smile Тези дни ще пиша по-подробно, че май утре я очаква the ultimate test - разресване на мокра коса, на която няма да има балсам Simple Smile

# 653
  • Мнения: 3 675
В Sephora (България) продават ли се продукти на Laura Mercier?

# 654
  • София
  • Мнения: 1 611
Никъде в България не продават Laura Mercier.

# 655
  • Мнения: 4 428
- да го видим този прословут коректор  Crazy

# 656
  • Мнения: 220
- да го видим този прословут коректор  Crazy

С този не се разбрах изобщо. Другият от серията е далеч по-добър  Peace

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ахам, и аз нещо не се спогаждам с него.
Събира ми се във фините линии под очите.  Rolling Eyes Освен това, леко ми е тъмен най-светлият цвят.

Кой е другият?

# 658
  • Мнения: 261
a.l.e.n.a, така като гледам по картинката, това opi the spy who loved me май е последното, което си слагах на ноктите. Много е яко. Маникюристката ми обясни, че са нови цветове - аз веднага ги загледах - 2-3 червени нюанса имаше, страхотни направо.

Иначе за трайността - като се има предвид, че постоянно си "чопля" кожичките, при мен OPI-тата стоят непокътнати по 5-6 дни. Това за мен си е цяло постижение. Единичен случай имах, беше дефектен лак явно, когато се обели за един ден  Thinking
За гел лака - използвала съм GELISH, ама знам, че повече от 4-5 пъти не е хубаво да се слага, защото уврежда ноктите.

Последните ми покупки, т.е. поръчки, защото вчера ги поръчах:


и това:

# 659
  • Мнения: 220
Ахам, и аз нещо не се спогаждам с него.
Събира ми се във фините линии под очите.  Rolling Eyes Освен това, леко ми е тъмен най-светлият цвят.

Кой е другият?

Тук съм писала за него, тип писалка е:

http://maquilab.blogspot.com/2012/02/bourjois-touche-healthy-mix-concealer.html

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт