Новите ни козметични похождения 31

  • 55 399
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731

Предположи.  Mr. Green

Аз още вчера си ги взех така че се мазах, същия е, но е изключително слаб и нетраен.
А и като лосион не съм очарована, не ми хидратита достатъчно.

Това са ми най-грешно похарчените пари за лосион. Защо ли ми трябваше да го вземам.... Добре, че не се набутах и с душ гела.

# 676
  • Мнения: 13 627
Ох, тоя лак е страшен txtloves txtloves txtloves

Лосиона с шоколада на коя фирма е, че не мога да го видя?

# 677
  • Мнения: 31 382
Едва го чакам да го пуснат Златното око на Опи.

# 678
  • Мнения: 1 114

Може ли номерцата или имена?

# 679
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ох, тоя лак е страшен txtloves txtloves txtloves

Лосиона с шоколада на коя фирма е, че не мога да го видя?

Bodyfarm  Peace

# 680
  • Мнения: 13 627
Мерси Ивче Hug


Loreley am Rhein, 06 woppin` watermelon e балсама, а сенките са strawberry fudge

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Ивче  Blush Blush Blush нямам никаква идея - разбирачите от къде поръчвате ОПИ  Embarassed и затова попитах - вчера разбрах, че в един сайт няма вече  Cry

Аз до сега винаги съм купувала от една аптека до нас или от размени  Embarassed Confused

# 682
  • Мнения: 13 627
Te при нас чак от декември ли ще продават Skyfall лаковете?

# 683
  • Мнения: 31 382
Не от Ноември И сега се продават, но само на цяла колекция.

# 684
  • Мнения: 13 627
Ооооо супер Big Ups значи малко остава! Златният задължително ще се купува

# 685
  • Мнения: X
Ивче  Blush Blush Blush нямам никаква идея - разбирачите от къде поръчвате ОПИ  Embarassed и затова попитах - вчера разбрах, че в един сайт няма вече  Cry

Аз до сега винаги съм купувала от една аптека до нас или от размени  Embarassed Confused

В БЗ и Дъглас нали ги има? Аз ги купувам от години от един магазин до нас. Главно бази и топ-лак, иначе не са ми много на сърце.

# 686
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
стана въпрос, че колекцията е нова и се продава цялата, а единични лакове по-късно, затова попитах от къде  Peace

# 687
  • Мнения: X
стана въпрос, че колекцията е нова и се продава цялата, а единични лакове по-късно, затова попитах от къде  Peace

Така става, като чета мненията от последната страница само.  Blush Peace

# 688
  • София
  • Мнения: 70
Ония ден видях Опи в аптека Медея на Нишава. Не влязох да видя какво има, но от прозореца видях цял щендер...

# 689
  • Мнения: 1 114
Мерси Ивче Hug


Loreley am Rhein, 06 woppin` watermelon e балсама, а сенките са strawberry fudge

Мерси!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт