Новите ни козметични похождения 31

  • 55 388
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
стана въпрос, че колекцията е нова и се продава цялата, а единични лакове по-късно, затова попитах от къде  Peace

Така става, като чета мненията от последната страница само.  Blush Peace

и аз не успявам да изчета всичко - особено напоследък  Blush



Ония ден видях Опи в аптека Медея на Нишава. Не влязох да видя какво има, но от прозореца видях цял щендер...

Аз в Медея на Родопски извор (Борово)  Heart Eyes имат ужасно много козметика, с много тестери и са отлично заредени  Heart Eyes вкл. проф. козметика за коса, бои ....

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Ивче  Blush Blush Blush нямам никаква идея - разбирачите от къде поръчвате ОПИ  Embarassed и затова попитах - вчера разбрах, че в един сайт няма вече  Cry

Аз до сега винаги съм купувала от една аптека до нас или от размени  Embarassed Confused

От там откъде и ти твоите 3 от колекцията.  Laughing

# 692
  • Мнения: 532
Весе, аз също ползвам този коректор в тубичката, за под очите ми е страхотен, не се събира и не личи, че съм слагала нещо Peace Година и нещо го имам и вероятно ще си го взема пак като свърши. За други корекции по лицето обаче е твърде слабо покривен.

От мен съвсем скромно - за втори път балсам за устни на Алверде Crazy

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз като няма още от къде да си взема златното око си купих
този есенс Gold Fever



също и този  Gorgeous Bling Bling

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 16:17 от dudhen

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Благодаря Ивче, аз снощи разбрах, че е взета цялата колекция, преди не съм се интересувала - питаха ме искам ли тези 3 лака, казах, че искам и така, но сега си поръчах и златния  Heart Eyes (на моменти ми се иска да се гръмна, но ....  Mr. Green )  Heart Eyes

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 691

 newsm76

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз се похвалвам със същото:



Твоята откъде е?  Simple Smile

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Св. Ибей  Mr. Green

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
разкошна четка, любимата ми четка  Heart Eyes след нея не мога да ползвам друга за целите й, а съм купувала прехвалени  Blush

# 699
# 700
  • Мнения: 27


Не бях влизала в Мория от около година,но останах много приятно изненадана и впечатлена.Девойките там са толкоооооова внимателни,за половин час ми свалиха целият магазин буквално,пробвахме всичко заедно.Спечелиха ме като клиент определено  Heart Eyes

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

 Mr. Green   
И моята. Сега си чакам и перлите.  Flutter


Четката за руж на Саманта Чапман е перфектна!  Peace

# 702
  • Мнения: X

Аз вчера от там си поръчах http://www.ebay.com/itm/Guerlain-by-Emilio-Pucci-Terra-Azzurra-P … sh=item1c2c84b3de, но все ми се струва че на такава цена е нещо фалшиво. И за метеорити PERLES D'AZUR се замислих, но не смея.  Blush


# 703
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
моята е бялата и съм я вземала от БЗ (2010г.) за около 60 лв, може би 59  newsm78 като ти дойде - ще можеш да сравниш на живо  Peace

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз моята я сравних с тази от магазина.  Peace Пиши като дойде твоята, съмнявам се да имаш проблем.
За перлите на Емилио не ми се вярва някой да прави реплики на лимитки, но знае ли се  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт