Новите ни козметични похождения 31

  • 55 389
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
И аз ще чакам отзиви на четката на Пучи, тъкмо щях да купувам четката ( бялата) за метеоритите, понеже тази на Екотуулс която си взех не ми харесва нещо как се справя с тях. Добре, че погледнах темата.  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 31 314
Четката на Пучи е страхотна.

Аз си купих минералните сенки Mac Gilt By Association. Heart Eyes Също и лак Перфект К24.

# 707
  • Мнения: 1 410
Аз моята я сравних с тази от магазина.  Peace Пиши като дойде твоята, съмнявам се да имаш проблем.
За перлите на Емилио не ми се вярва някой да прави реплики на лимитки, но знае ли се  Laughing

Точно днес си взех Метеоритите на Пучи. От Ибей. Не са супер евтини - около 30 лири с превоза и превозвача. Абсолютно нищо им няма, перфектни са - цели,миришат много хубаво, с една дребна подробност. Въпреки че бяха опаковани безупречно са се тръскали. И сините топчета добре бяха се разпрашили,като това оставяше много непритен синкав блясък. Извадих ги почти всичките и ги прибрах (оставих само 2 супер малки) и  с четка и салфетка почистих. Всичко си е наред сега. Но принципно за перлите на Пучи се изтъква този недостатък.

# 708
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Отдавна не ми е спирал така дъхът!  Shocked Heart Eyes

# 709
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
И златния лак на ОПИ е страхотен!! Имам подобен на ORLY, но и с този ще се сдобия  Wink
Ето го и на ORLY
Скрит текст:

# 710
  • София
  • Мнения: 5 193
.....
 : Сега си чакам и перлите.  Flutter



Кои перли?

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
вероятно метеорити  Peace

# 712
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206

# 713
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
opi show it and glow it



mini opi nicki minaj Pink Friday

# 714
  • Мнения: 38
Ooo Аленка , Pink friday е страхотен. И на мен ми е от последните придобивки. Покрива на един пласт  Heart Eyes
От мен :

# 715
  • Мнения: 2 214
Шоколадче какво е това?

# 716
  • Мнения: 38
Коректор- течен с четка, за тъмни кръгове уж. Ще го видя как е ... нямам кой знае какви кръгове, но мисля, че ще даде по свеж вид  Peace
Хвалят го доста в нета...ще го видим колко е добър  Wink

# 717
  • София
  • Мнения: 5 499
От преди няколко дни:

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 23:30 от *Bubble*

# 718
  • Мнения: 267
Четката на Пучи е страхотна.

Аз си купих минералните сенки Mac Gilt By Association. Heart Eyes Също и лак Перфект К24.



Лееелеее страхотни са сенките Heart EyesКолко струват и има ли още от тях? Praynig

# 719
  • Мнения: 31 314
Има да, вк. и други цветове също страхотни. 39 лв. е бройката и ги има и в лилаво, синьо, зелено, черно и моето. Сенките са минерални и могат да се ползват сухи и мокри.

Общи условия

Активация на акаунт