ПЪРВОКЛАСНИЦИ набор 2005 г. - Тема 12

  • 30 364
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 312
Благодаря и аз за новата тема   bouquet.
Играчки, още на 1 - вата РС, ласната каза, да не носят и поне Дани не носи.
Размени, не знам дали правят, но моя по принцип не е по тях и в изключително редки случаи би дал нещо свое, за нещо чуждо Mr. Green.
С задачите с неизвестно, за момента няма проблем, но те миналата седмица бяха стигнали само до 3 - ката. Ще видим за в бъдеще дали ще продължава така добре да се справя.

# 61
  • Мнения: 1 881
Запис...

# 62
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, започва и тя да ги схваща задачките.

Проблем с уравненията, на които се слага =, < или > няма, трудно й е само с тези с едно неизвестно. Но преодолява, с тренировки.

Играчки при нас не знам дали дават, дочувам, че си носят децата, на дъщеря ми не й позволявам да носи, защото ако има играчка, със сигурност ще се разсейва с нея.

# 63
  • Мнения: 5 160
Момичета, започва и тя да ги схваща задачките.
   Peace Няма друг избор и път Simple Smile))

# 64
  • София
  • Мнения: 389
Момичета, имам нужда от помощ:
Някой ще каже ли - от кое издателство е тази тетрадка по писане?

На нас ни дават само копие, а сега сме болни и нямам домашното.
трябва ни страницата  с овал.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 104
Момичета, имам нужда от помощ:
Някой ще каже ли - от кое издателство е тази тетрадка по писане?

На нас ни дават само копие, а сега сме болни и нямам домашното.
трябва ни страницата  с овал.

Нищо не се вижда от картинката newsm78

# 66
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, започва и тя да ги схваща задачките.
   Peace Няма друг избор и път Simple Smile))

 Grinning

Абе, бях се притеснила. Обяснения, обяснения, и нъц накрая.

Уфф, дано не прилича на майка си в частта "математика"!

# 67
  • София
  • Мнения: 389
Момичета, имам нужда от помощ:
Някой ще каже ли - от кое издателство е тази тетрадка по писане?

На нас ни дават само копие, а сега сме болни и нямам домашното.
трябва ни страницата  с овал.

Нищо не се вижда от картинката newsm78

# 68
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нищо не се вижда от картинката newsm78

Ето я картинката:
 

# 69
  • Мнения: 4 116
Записвам се да ви следя.
Засега с първолака нямам никакви проблеми, пу-пу! Даже учудващо пише красиво и прилежно, чак се чудя това в тетрадките той ли го е писал или подкупва момиченцето до него  Mr. Green
Оплаква се, че в занималнята е много шумно... дано скоро учителката да започне са се с справя по-дбре с дисциплината.
И една снимка да споделя. Тук е с една сладка първокласничка, чиято мама също пише в темичката  Grinning
http://farm9.staticflickr.com/8315/8066349350_f2b4e072f4_c.jpg

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
* TED CAT*, много хубава снимка.

Моят хубостник с писането и смятането е добре, но пък с дисциплината  ooooh!. И все по-вироглав става, особено в къщи. Имам чувството, че изразходва всичкия си потенциал за да спазва реда в училище и като се прибере е същински дивак.

# 71
# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 878
Благодаря за темата!  bouquet

Минахте ли вече първа диктовка? Чудя се каква ли може да е Thinking

# 73
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
Благодаря за темата!  bouquet

Минахте ли вече първа диктовка? Чудя се каква ли може да е Thinking
не е ли рано за диктовка?Все още не са взели всички букви.

# 74
  • Мнения: 5 160
Благодаря за темата!  bouquet

Минахте ли вече първа диктовка? Чудя се каква ли може да е Thinking
не е ли рано за диктовка?Все още не са взели всички букви.

Срички разбира се:) И думи с взетите букви.
Мама напр. Wink

Общи условия

Активация на акаунт