Ин-витро в Истанбул:7

  • 137 444
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 624
ridendo purpura  Hug Hug Hug цялата настръхнах докато четях поста ти, историята ти ме разплака... поклон за смелостта ти и за силата да продължиш напред и да се бориш за мечтата си до успеха  bouquet Браво за това, че си успяла да намериш верния път, пътят към вашето детенце Heart Eyes

Да ви е живо и здраво момченцето, само положителни емоции пожелавам на цялото ви семейство занапред!  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 1 146
ridendo purpura да ви е живо и здраво момченцето  Hug Hug Hug
Направо настръхнах от разказа ти   bouquet

# 62
  • Мнения: 1 242
ridendo purpura, просълзих се от твоята история....   bouquetМного стегнато, много стилно и много истинско послание.... Честито! Пожелавам ви синът ви да расте жив и и здрав и да ви радва много! А на себе си и на всички други борещи се момичета пожелавам вашия късмет.... Всички се сещаме за клиниката/е/, които цитираш... Дано скоро и ние намерим нашето щастие и късмет, та дори и в чужбина... Благодаря ти, че сподели своята история   bouquet

# 63
  • Мнения: 99
ridendo purpura,Честита Ви рожба!Историята ти ме докосна толкова силно,а може би и не само мен.За голямо съжаление има безброй много двойки,които се лутат по БГ клиники без резултат,а още по-лошото и със задълбочаване на проблема,както е във вашия случай.Благодаря,че сподели историята си.Убедена съм,че ще помогне на много двойки да вземат правилното решение.Все пак Турция е само на няколко часа път,а там се случват "чудеса" в областта на здравето.Бог да ви пази.Много здраве и щастие.Малкия,бебчо да расте жив и здрав и много да ви радва.

# 64
  • Мнения: 780
ridendo purpura, много силен разказ.

Бъдете благословени с вашия син! Благодаря за споделеното.  Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 774
ridendo purpura ,разказа една невероятна приказка завършила със "happy end".Няма нужда да казвам колко ме впечатли твоята история и за това как се чувствам-просто нямам думи Hug.Искам да ти пожелая да бъдете здрави ,дните да са ви осеяни с усмивки и много,много щастливи.

# 66
  • Мнения: 43
ridendo purpura, твоят разказ ме накара да повярвам, че когато човек иска много силно нещо, той винаги намира начин да го постигне.Радвам се, че си споделила своята история, защото на всички нас ще ни бъде много полезна, особено когато тепърва започваме да бродим по трудния път на стерилитета.Прегръдки за теб и твоето прекрасно семейство. Hug

# 67
  • Мнения: 10
http://www.tupbebek-genetik.com/infertilite-nedir/genel-bilgi
ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА "MEMORIAL HOSPITAL",страниците се превеждат на български език.

# 68
  • Мнения: 345
ridendo purpura, да ти е жив и здрав синът, и да те направи най-гордата и щастлива майка! От сърце ти желая бързо възстановяване от бременността и раждането, и страхотно ново начало с душевна хармония и семейно щастие!

Твоята история заслужава да влезе аналите на борбата със стерилитета в България! Нейното място обаче не е тук, а в темите за съответните клиники, макар че ти благородно признаваш техните успехи. За мен един неуспех като твоя е аргумент за затваряне на клиника и за разлика от всички , които бършат сълзи заради преживяното от теб, аз съм изпълнена с възмущение и даже ярост, че такова лекарско безхаберие съществува в България, и не само - то е машина за пари
и обект на масирана реклама.

Още веднъж поздравления за успешния край на дългогодишните мъки! Бъди много, много щастлива!

# 69
  • Мнения: 216
Здравейте, момичета! Hug                                                                                                                     


       Следя темата от няколко месеца, но вече се записвам официално при вас!

# 70
  • Мнения: 442
Здравейте, момичета!
Късмет на успелите в Истанбул и дано скоро гушнат своите рожби и да им се радват.
Интересувам се има ли скоро започнали процедури в Истанбул и  кога най - рано може да се започне следващ пит след неуспешен пореден опит във водеща клиника в България. А най-много ме притеснява факта ,че до сега никой не е открил причината защо ембрионите не се закрепят а изследванията и парите са доста.
Понеже ме е страх, че вече определено ще предложат донорски програми надеждата ми е във Вас!
Ако някой има информация моля Ви за съдействие!
Успешен ден и много усмивки!

# 71
  • Мнения: 99
kristi,3 месеца след неуспешен опит можеш да започнеш нов.Поне при мен така се получи.Ако си имаш яйчников резерв и при мъжа ти всичко е ОК няма логика да ти предлагат донорко(освен ако не е за пари)Мойто простичко обяснение,че няма имплантация(не се закрепяр) е,че в БГ клиниките все още ембриологията не е на световно ниво,както в Турция например.А това е най-важното.Всеки лекар може да те стимулира,но от там нататък- какво става...??? Във какво качество се трансферират ембрионите...??? Каква е задържащата терапия...??? На мен също ми предстои нов опит,и се страхувам да го направя в наша клиника,точно поради тази причина.Не,че в Турция ще ми дадат 100% шанс за успех,ноооооо.Бях там,видях,опитах и разбрах,че разликата с инвитро в БГ е голяма.

Последна редакция: пт, 02 ное 2012, 15:33 от нелчо

# 72
  • Мнения: 94
Здравейте, момичета!
Благодаря Ви за милите пожелания! Бъдете живи и здрави и Вие!  bouquet

vi_ga, благодаря за изразената позиция.
Справедлив е гневът ти. Ще ползвам клише, вместо коментар, защото синтезира мисленето ми в тази посока - който търси, намира. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 6 624
vi_ga, благодаря за изразената позиция.
Справедлив е гневът ти. Ще ползвам клише, вместо коментар, защото синтезира мисленето ми в тази посока - който търси, намира. Simple Smile

 smile3521

# 74
  • Мнения: 45
Здравейте, момичета! Ето че и на мен ми предстои опит в Мемориал. Вече мина първичния ми преглед. Преди това ще трябва да направя една лапароскопия. Много мислихме със съпруга ми и решихме да е там, въпреки голямата сума. Очаровани сме от всичко и от всички в клиниката.  Simple Smile Следя темата от година и точно тя ни помогна да вземем решение и да се насочим натам. Пожелавам успешна процедура на тези, които им предстои, а на успелите здрави бебчета. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт