Смешки от форума - 8

  • 67 840
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 62 595
коя е таз звИздъ?

# 691
  • Мнения: 2 127
Линк, моля Joy Отдавна не се бях смяла така.

# 692
  • Мнения: 10 547

Стара, но златна, т.е. руса- Шанталчето.



Цитат
Ходих на масаж с мед в Спа студио Сабина. Представляваше пилинг маска, после намазване с мед и завиване в найлони и термо одеало (към 20 минути увит седиш) и после 1 час масаж на всичко отпред и отзад.

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 14:02 от Касита

# 693
  • Мнения: 1 811
Това сигурно го е казало домашния любимец : Джаф, джаф Sunglasses
Joy Joy hahaha

# 694
  • Мнения: 337
имам същия проблем като вашия.на 7 мес. е дани и не спи хич.че го кърмя че го люшкам е заспи за около 1 или 2 часа и пак се буди няма съм ужас е. ДАВАИТЕ СЪВЕТИ

Няма значение, че от написаното нищо не се разбира. Важното е, че има лъскави и мигащи надписи. Laughing

# 695
# 696
  • София
  • Мнения: 23 124
Няма значение, че от написаното нищо не се разбира. Важното е, че има лъскави и мигащи надписи. Laughing
Ефектно е, не може да се отрече.  Mr. Green

# 697
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Не е фрапантно, но сладурско, често го срещам:
Цитат
дънкено елече

# 698
  • Варна
  • Мнения: 948
Не е фрапантно, но сладурско, често го срещам:
Цитат
дънкено елече

Така му казват в бургаско Simple Smile

# 699
  • Мнения: 9
Като говорим за жаргони, дълго време се чудех от къде идва изразът "Боли ме фара". Моето обяснение е следното, фарът е сграда, която е тънка и стърчи. Предполагам на някого му е хрумнало да я оприличи с мъжки полов орган.
Покана за секс е "Мога ли да си опека наденицата във фурната ти?" В Благоевград тя звучи така: "Искаш ли да правим цък-цък?"
За мъж, способен да задоволи жена се казва: "Този е същински Баче Кико".
За мъжки полов орган се казва в Врачанско: смърдел. Не е задължително да смърди, но ми се струва, че в самото начало така са наричали нещо бая неподмито.
Знаете, че ако мъжкият полов орган е неизмит жените казват, че е сиренясъл. За тези, които не знаят ще обясня една особеност при мъжката анатомия. Когато половият орган дълго не се мие се образува едно бяло петно а с времето и корияка(колко секси звучи) под незабелената главичка. И все едно има остатък от сирене.

# 700
  • Мнения: 3 736
Цитат
Не ме интересува смъртта и никога не съм мислила дали, кога, как ще умра.

Не е твърде хумористично, но ме разсмя този изумителен оптимизъм.  Laughing

# 701
  • Австрия
  • Мнения: 2 321
Цитат
Прочетох за пророчеството за хората родени в т.н. "бяла събота" преди Великден. Е аз почти съм я олучила... аз съм в Съботата, но се пада точно Великден

Великден не е ли неточно като дата, но винаги в неделя?  Crazy

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 16:23 от DimS.

# 702
  • Мнения: 495
Цитат
Днес ми дойде и умрях от болка.
Както се забелязва,след като умре човек ,може и да пише.

# 703
  • Мнения: 67
 Joy Joy Joy
Не мога да спра да се смея, домашните вече ме гледат подозрително.
За довечера съм си приготвила ракия и салата... няма да си играя с пуканки и семки  Joy

# 704
  • Мнения: 1 338
Цитат
Днес ми дойде и умрях от болка.
Както се забелязва,след като умре човек ,може и да пише.

Здравейте и от мен   bouquet

Нямам с какво да се разпиша, но да попитам поне кое му е смешното на последното?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт