Смешки от форума - 8

  • 67 841
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 762
Цитат
Днес ми дойде и умрях от болка.
Както се забелязва,след като умре човек ,може и да пише.

Здравейте и от мен   bouquet

Нямам с какво да се разпиша, но да попитам поне кое му е смешното на последното?  newsm78


Смешно е, като изключим момента с болката  Peace Няма как да умреш от болка и да пишеш после  Wink То е ясно, че е направила сравнение дамата и и съчувствам за болката, ама то не пречи да се посмеем  Hug Приемай ги и ти така нещата  Laughing

# 706
  • Мнения: 1 338
Няма да спорим, всеки има различно чувство за хумор  Peace

# 707
  • Мнения: 10 547
"Умрях от болка" е израз от типа на "умрях от смях"- навлязъл в разговорния език, ясно преувеличение. Не виждам нищо смешно, но щом казвате....

# 708
  • Мнения: 1 338
"Умрях от болка" е израз от типа на "умрях от смях"- навлязъл в разговорния език, ясно преувеличение. Не виждам нищо смешно, но щом казвате....

(точно си мислех, че аз нещо не съм в ред   bouquet )

# 709
  • София
  • Мнения: 8 942
Няма да спорим, всеки има различно чувство за хумор  Peace
По-скоро е смешно, ако го прочетеш след написаното от Ирпуц, което е точно преди това (за потребителката дето не се замисля дали ще умре). Има връзка между двата поста.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 762
Е, то е ясно какво е. И винаги ще има едни да се смеят, други да не виждат нищо смешно  Peace

Moringa, аз не споря. Само направих опит да погледна от другата страна. Ама щом казвате, начи не е смешно  Laughing Мир да е.

# 711
  • София
  • Мнения: 455
Цитат
Спряла съм на светофара, но трябва да направя ляв завой и съм се изнесла максимално напред, което е точно върху пешеходната пътека. Пресича един симпатяга и ми отваря вратата. Помислих, че ще ме свали от колата, а той : „Така и така си спряла, поне отвори вратите да пресека”
Joy

# 712
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
За първи път виждам някой да се смее на подобни изрази... Thinking

# 713
  • Мнения: 685
Цитат
Спряла съм на светофара, но трябва да направя ляв завой и съм се изнесла максимално напред, което е точно върху пешеходната пътека. Пресича един симпатяга и ми отваря вратата. Помислих, че ще ме свали от колата, а той : „Така и така си спряла, поне отвори вратите да пресека”
Joy

Щом е бил симпатяга, да го беше качила. Можела и тя да намаже.  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 121
Мисля, че термометъра ми (живачен) заби  Crazy . Знам, звучи ужасяващо тъпо, но от тази нощ си показва 38,5, колкото и да го тръсках - не даде надолу, на терасата го изкарвах, в хладилника го слагах - няма, младежа си отчита 38.5 и това е  Laughing .
Идеи къде му е проблема или просто да си купя нов термометър?

М, даааа, трябва ти нов младеж. Joy

# 715
  • Мнения: 67
Мисля, че термометъра ми (живачен) заби  Crazy . Знам, звучи ужасяващо тъпо, но от тази нощ си показва 38,5, колкото и да го тръсках - не даде надолу, на терасата го изкарвах, в хладилника го слагах - няма, младежа си отчита 38.5 и това е  Laughing .
Идеи къде му е проблема или просто да си купя нов термометър?

М, даааа, трябва ти нов младеж. Joy

Аз бих предложила да го рестартира  Joy

# 716
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Цитат
Само като чуя сивил уор и започвам да цвиля като боен кон.

 Много яко! Laughing

# 717
# 718
  • Мнения: 4 586
Цитат
Само като чуя сивил уор и започвам да цвиля като боен кон.

 
Не знам какво е сивил уор, но коне за последно са влизали в бой 1939 година, когато полската кавалерия е посрещнала немските танкове.

# 719
  • Мнения: 860
Песен на Гънс енд Роусис.

Общи условия

Активация на акаунт