Смешки от форума - 8

  • 67 841
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 62
Гражданска война. Simple Smile

# 721
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Цитат
Само като чуя сивил уор и започвам да цвиля като боен кон.

 
Не знам какво е сивил уор,

Американската гражданска война - the Civil War

# 722
  • Мнения: 2 216
И аз да споделя една странна "рецепта" за брадавици. Преди имах на ръцете и после сами изчезнаха, но не знам дали е от това. Та лека е следния:
От чужд дом трябва да откраднеш без да те видят някакъв парцал /в моя случай беше от тези кърпите за попиване на вода/, натъркваш с парцала брадавиците и го заравяш някъде в почва. Когато парцала изгние изчезват и брадавиците.
 Joy hahaha

# 723
# 724
  • Мнения: 4 569
И аз да споделя една странна "рецепта" за брадавици. Преди имах на ръцете и после сами изчезнаха, но не знам дали е от това. Та лека е следния:
От чужд дом трябва да откраднеш без да те видят някакъв парцал /в моя случай беше от тези кърпите за попиване на вода/, натъркваш с парцала брадавиците и го заравяш някъде в почва. Когато парцала изгние изчезват и брадавиците.
 Joy hahaha
Кат' лепна гъбички, трябва да отида на гости, да открадна един чифт гащи на домакинята, да го заровя и ще ми мине без да ходя на лекар. Нали така?  Crazy Joy

# 725
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз да споделя една странна "рецепта" за брадавици. Преди имах на ръцете и после сами изчезнаха, но не знам дали е от това. Та лека е следния:
От чужд дом трябва да откраднеш без да те видят някакъв парцал /в моя случай беше от тези кърпите за попиване на вода/, натъркваш с парцала брадавиците и го заравяш някъде в почва. Когато парцала изгние изчезват и брадавиците.
 Joy hahaha

Това моментално ми напомни  лека за брадавици на Хъкълбери Фин Mr. Green Вероятно трябва да се каже и заклинанието при заравянето:
Дяволът - след мъртвеца, котката - след дявола, брадавицата - да се махне от ръцете и повече да не се връща.”

# 726
  • Мнения: 2 931
     Мда, ако открадна някой изкуствен парцал, брадавиците ще изчезнат след има няма стотина години.  Wink Сега дайте и рецептата как да изглеждаме като на 25 през това време.  Sunglasses

# 727
  • Мнения: 2 216
Кат' лепна гъбички, трябва да отида на гости, да открадна един чифт гащи на домакинята, да го заровя и ще ми мине без да ходя на лекар. Нали така?  Crazy Joy
Ще ти мине само ако откраднатите гащи са ползвани, а не прани hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 2 193
Заглавие -     
СПЕШНО - ГЪЧКИТЕ ОТНОВО СЕ ПОЯВИХА

# 729
  • Мнения: 25 818
    Мда, ако открадна някой изкуствен парцал, брадавиците ще изчезнат след има няма стотина години.  Wink Сега дайте и рецептата как да изглеждаме като на 25 през това време.  Sunglasses


Открадни си нечий чужд крем за лице. Може и чужд мъж, ама трябва много да се внимава - има вероятност да не подейства, ако се окаже по-лош от твоя.  Peace

# 730
  • Мнения: 2 931
Открадни си нечий чужд крем за лице. Може и чужд мъж, ама трябва много да се внимава - има вероятност да не подейства, ако се окаже по-лош от твоя.  Peace
Идеята за крема е прекрасна. Wink Но сега цяла нощ няма да мигна от притеснение, имам приятелки с брадавици или нямам.   Laughing

# 731
  • Мнения: 25 818
Защо? Да не би да ти се губи някой парцал?  Thinking

# 732
  • Мнения: 2 931
Ценна гюдюрийка ми липсва. Поне кремът е на сигурно място.

Цитат
Цитат
Ние имаме 8 оценки и са ни оформели  6 научих преди малко
Някой май беше писал по-напред за мн.ч. при майки и бебета. Но тук става дума за майка на ученичка в 7-ми клас.
Прави са... живот - акахме, пишкахме, гукахме, проговорихме, проходихме, изкарахме си изпитите, избутахме гимназията/техникума, стискам палци да ни приемат в университет, завършихме висше, започнахме работа, ах на мама детето ...

# 733
  • Мнения: 4 569
Сега се теглих след  luvbed съм минус 800 гр! Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 685

Веднага го почвам моя и секс, секс...  newsm65

Общи условия

Активация на акаунт