Смешки от форума - 8

  • 69 766
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
За първи път срещам израза:

Цитат
Разбрах аз  ама за чий фън шУЙ са тези акоробатики

# 511
  • Мнения: 3 782
За първи път срещам израза:

Цитат
Разбрах аз  ама за чий фън шУЙ са тези акоробатики


 hahaha

И от мен (не написано от мен):

Цитат
Много се заблуждаваш ако си мислиш че нямам идея какво е тригуна...Толкова много съм изяла че идея нямаш

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 23:09 от Nickkie

# 512
  • Мнения: 4 529
Цитат
някои хора миришат супер яко на нещо като ... не мога да го определя ...изчистено,свежо kak  да го вдигна ?
Party

# 513
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 077
Цитат
някои хора миришат супер яко на нещо като ... не мога да го определя ...изчистено,свежо kak  да го вдигна ?
Party
Много се чудих преди да му отговоря дали да не го изтипосам тука  hahaha

# 514
  • Мнения: 4 529
Много ми хареса отговора ти в темата. Дано да се включи въпросния и да каже какво точно пита.

Смешно си е задал въпроса затова го пльоснах тук.

# 515
  • Мнения: 15
Може би вече е пускано, а може би не, но се счупих от смях! Crazy

Цитат
Срещу куче не действа спрея-от опит знам. Кучегонът също не всеки път, особено ако са повече от едно куче. Аз нося тояга когато знам, че ще минавам покрай кучета, а ако ми се случи да ме залае куче винаги се навеждам за камък или за тояга-засега действа безотказно. Веднъж минах напряко покрай един строеж и ме залая един пес и си оголва зъбите. Никога не бягайте в такъв случай, а действайте преди да са дошли още кучета. Аз се наведох и си свалих обувката (тежък чепик) и с всички сили замахнах срещу песа-той подви опашка, но не избяга, а само се отдалечи, но това ми даде време да намеря една сопа. Като видя сопата вече кучето бавно се отдалечи.

Е, може и да знам де... Blush

# 516
  • Мнения: 3 782
Някой изтупа линк от прадревна тема в една от актуалните теми, зачетох се в древната - тя се оказа златна, с все класическите образи споменавани, но незаварени от нас, по-новичките.
Ето ви нещо:
Цитат
нека не забравяме че ЕРЕКТИРАЛИЯ ЧЛЕН НЯМА СЪВЕСТ

# 517
  • Мнения: X
Цитат
В крайна сметка живеем в 22 век

Брей... да не би вчера да сме направили скок във времето?

# 518
  • Мнения: 4 529
Цитат
В крайна сметка живеем в 22 век
Брей... да не би вчера да сме направили скок във времето?
Изостанала си (сме)  Laughing

# 519
  • Мнения: 598
 hahaha В кои теми ги четете тези неща, дайте малко и аз да се посмея  Mr. Green

# 520
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 219
Цитат
.........се притеснявам понеже чета навсякъде,че женските кучета навлизат в цикъл и мастурбират.Така та въпроса ми е,знаете ли дали женските чихуахута го правят,понеже аз самата имам малко кученце и незная какво да правя

# 521
  • Мнения: 3 782
... и се чуди какво да и купи от зоомагазина?  Mr. Green

# 522
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 219
... и се чуди какво да и купи от зоомагазина?  Mr. Green

От зоосексшопа

# 523
  • Мнения: 3 782
Ако беше мъжко чихуахуа, лесноMr. Green

# 524
  • Мнения: X
Ако беше мъжко чихуахуа, лесноMr. Green
hahaha Ох, не! Не съм предполагала, че съществуват подобни екстри за разрешаване на гореописаните проблеми. Но... Дали чихуахуато ще си падне по Стелуца?  Thinking  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт