Отговори
# 30
  • Мнения: 334
Леле, tayra, това се казва запек Shocked А аз си мислех, че моят е запечен. И моят ходи така, както го описва Блонди, но с разликата, че не му давам АМ. Блонди, много си шойн! Кашпи, също си много готина! И все едно не си раждала! Ех май аз самичка ще си ходя   261uu съдба!
Миланова, можеш и ти да си сметнеш колко да ти яде детето. Формулата за 24 часа е:
от 0-2 м. 1/5 от теглото
от 2-4 м. 1/6 от теглото
от 4-6м. 1/7 от теглото
от 6-12 м. 1/8 от теглото
Като общото количество не трябва да надхвърля 1 литър за денонощие. После делиш на броя на храненията и готово.

# 31
  • Мнения: 427
Бюти,заглавието е трепач JoyАма айде тия одисеи с Минките да приключват вече Hug

# 32
  • Мнения: 251
Моргеннн Crazy
Бютка,  bouquet за темата  Hug    И чакаме снимки с новата прическа  Mr. Green
Блонди,за изхождането-ние сме на смесено хранене.Акото е като горчица на цвят и същото като консистенция.Изхожда се веднъж на ден,или веднъж на два дни.Аз нали в началото се бях спекла,заради нередовното изхождане,тогава педиатърката каза,че е налице запек когато:1.няма изхождане 3 дни;2.изпражненията са твърди и изхождането им е свързано с болка за мъничето;3.коремчето е твърдо и подуто.
Елвирка,и аз много се дразня.Но следващия път директно казвам,ако искат да се обиждат.Те са се радвали на техните деца,еми да ни оставят да се порадваме ние на нашите си.Аз не казвам,че не могат да го гушкат,напротив,от вратата го давам.Но....когато е неспокоен и очиизбиващо има нужда от мен,да не го грабят,да го друсат.Той милият хич не обича така да го подмятат.. Sad
Кашпичка,сладка мама със сладки дечица.Аз до колкото помня,ти беше от Бургас.А от кой квартал си?
Бореборе,и аз се тъпча с всичко,което уж помага за повечко кърма.Ама не се получава.
Аз днес,около 05:30 часа извадих успешно пупата в дясната ноздра,но още ми хрипа един такъв.Та се чудя дали да не отидем на лекар,да го видят.Макар че мисля беше коментирано тук,че бебетата хрипат така..Или се лъжа?
Втора нощ не спим както трябва.Като се събуди,не ми минава номера само бутам цица и аз отнасям.Ставам,кърмя го,гушкам го,приспиваме се.И поради тази причина днес пак в 05:00 часа станахме.Приспах го към 06:40 часа и дано поспи,та да си свърша работата из нас.Аз да ви споделя,че въпреки многото неща за кърма,които се старая да пия и хапвам,май вече пресъхвам.Имаме 3 хранения с по 120мл АМ,т.е. 135мл стават като сложа и млякото.Но го усещам,че е гладен на моменти.Опъва ми гърдите като не му стига и така...
Лек ден засега от мен Hug Hug Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 39
Бюти,   bouquet за темата.

Леле Кашпичка направо ме засрами, много добре изглеждаш, аз изобщо не съм за показаване пред хората, камо ли да се снимам  ooooh!
Ходих на лекар, всичко е наред, всичко се е събрало и прибрало, ама каза че тези телеса дето ми се тресът отпред ще си ги нося още една година  Shocked и никакви диети и фитнес няма да помогнат, докато не спра да кърмя и не ми се нормализират хормоните  ooooh!
Ама пък успяхме да скрием текста няколко пъти  Blush  и милото все още не ми е направил забележка, че се треса като малеби. А криенето на текста си ми е болезнено, направо се връщам години назад и се чувствам като девица - хем ме боли, хем ми е хубаво  Crazy

И аз имам подозрения, че моята принцеса се е запекла - трети ден вече не ще да ака. Педи вика щом пръцка и спи спокойно всичко е наред, ще се изака без интервенции, ама аз нещо взех да губя търпение. Купих даже дуфалак и съм в готовност да помагам. А се бях вкарала в някакви филми, че щом не ака сигурно не яде както трябва, не й стига кърмата и т.н. и като взех да пия чайове и като текнах снощи  Whistling направо им направих и на бебе и на мъж една баня в стил Клеопатра.

Айде викат ме да вадя цицата.

# 34
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Кашпичка, много сте хубави с децата, а ти си в супер форма Wink
Момичета, мен ме гони зверски апетит, не спирам да ям по цял ден  Crazy Така не съм яла не помня от колко месеца...явно застудяването и кърменето си казаха думата. С това темпо скоро ще трябва да тръгвам на някакъв спорт, тае бо например.  Grinning
Две въпросчета-какво направихте с парчето питка от погачата?
И според вас вредно ли е да се ядат овесени ядки със сушени плодове директно от пакета, т.е. без да са разтворени в мляко или нещо друго?  Mr. Green Много са ми вкусни така.
Пришките ги няма в английския ибей, а само в американския и там 2 броя са 5-6 долара без доставката.
Лудница май ме пита за пъпчето-поприбира се, бях писала по-назад, до годинката би трябвало да е ок.  Praynig
Ваксинките и ние ги понесохме добре, давах Туя преди, по време и след ваксинката. Педиатърката каза профилактично да дам Панадол, но не дадох.
Елсън, браво за гащите, хайде и Женя скоро да ги свалят.  Hug


# 35
  • София
  • Мнения: 35
Добро утро момичета  smile3507
MaryJane наистина е много сериозен запека и не знам какво да я правя...Педиатъра си мислеше пак за Фризовом ама нали много се продриска от него и не смеем да рискуваме...
Момичета,някой с по-голямо дете има ли опит с този ''Детски чай'' на ХИП?Пише че е леко разхлабващ,а тя много чайове пие.Проблема е,че пише че е от 4тия месец,макар съдържанието да е общо взето същото с изключние че има захар в него...Или ако може дайте някакъв друг съвет с какво малко да я разхлабя малката,защото не се търпи така...
Тая нощ уж спахме добре като изключим че Емма заспа чак в 00:00 и се събуди в 6:00 и не искаше да заспи до 7:30  Crazy Сега тя се е наспала,а аз неее...
Ставам че се сети че е манджа тайм...

# 36
  • софия
  • Мнения: 376
Ние акаме на 2-3 дни и едно като пластелин.Днес вече му е 4-ти и сутринта дадох Дуфалак - ще чакам резултат.Ние също сме на смесено хранене. Давам АМ на HIPP, ама май ще го сменям.

Аз давам от чая за добро храносмилане на Хип, ама не виждам някакъв ефект от него.

# 37
  • Мнения: 42

Аз давам от чая за добро храносмилане на Хип, ама не виждам някакъв ефект от него.

този , който е от копър ли? аз давам по-малко от лайката на хип като стане 2ри ден и има ефект

# 38
  • Мнения: 16
Добро утро момичета,

Бютка, заглавието е ... hahaha.

Марто проблеми с акането няма, даже ми се струва, че е прекалено често  Laughing , но той си хапва стабилно, защото е качил 1,100 кг. за втория месец, вече е 6,100кг.

Сополивите бързо да се оправят  newsm10 .

За среща и аз мога да се включа другия път, ще ми е приятно да се запознаем / в Стрелбище съм и този район ми е удобен/.

Може ли някой да ми изпрати паролата за фейса и снимката?  Благодаря.

# 39
  • Мнения: 20
Момичета, мен ме гони зверски апетит, не спирам да ям по цял ден  Crazy Така не съм яла не помня от колко месеца...явно застудяването и кърменето си казаха думата. С това темпо скоро ще трябва да тръгвам на някакъв спорт, тае бо например.  Grinning

И аз......на борба само че  hahaha

Разкатахте й фамилията на човешката анатомия.Особено на най-интимните части. Вече възприемам цици,минки,пишки,ануси по съвсем друг начин  hahaha

При нас всичко е нормално...страх ме е да кажа прекрасно.Спокойните,хубави дни и нощи са в пъти повече от кривите. Паузите нощем се увеличават,мама спи,чак се успива  Embarassed
Вчера на няколко пъти ми заспива в активната гимнастика.Незнам в колко "активно нещо' трябва да го сложа за да е активен,а не заспал.

# 40
  • софия
  • Мнения: 376

Аз давам от чая за добро храносмилане на Хип, ама не виждам някакъв ефект от него.

този , който е от копър ли? аз давам по-малко от лайката на хип като стане 2ри ден и има ефект

Копър,лайка и анасон. А този само лайка ли е?Вече не знам какво да пробвам. От дуфалака се изака, ама едно твърдо..

# 41
  • Мнения: 27 524
Добро утро, момичета, едвааааам гледам  Tired малката писанка тая нощ ми разказа играта - ту сополи, ту колики. Наслушах се цяла нощ на хриптене, ръмжене, кихане, кашляне и основно - пърдене  Crazy едвам гледам, даже вече заформих и торбички под очите  Crossing Arms

ама каза че тези телеса дето ми се тресът отпред ще си ги нося още една година  Shocked и никакви диети и фитнес няма да помогнат, докато не спра да кърмя и не ми се нормализират хормоните  ooooh!

А, това беше полезно инфо, че се чудех за моите докога ще се подрусват там  Whistling
Камелия понякога и на 4-тия ден си ака, не се притеснявай, изчакай и утре  Hug

Тайра, ама много кофти така да мъчите Емма, ако не й се нормализира акото, не би трябвало така да я оставяте.  Confused

Забравих да ви благодаря, момичета, за милите думи за снимките,  Heart Eyes Hug ама в момента съм далече от този изглед, но и това ще стане  Blush

Тайра, четох те пак, вземи пробиотици отделно за запека, не сменяй повече млякото. Биогая или някакви други хубави, ако има.

МукадесJoy ти ако си за борба, някои сме за сумо  hahaha

# 42
  • Мнения: 4
Кашпи Страхотни сте и тримата. Hug Hug
Какво мислите за спалните чували бе хора?  Laughing Преди 2-3 дни купихме кошара и свикна вечер ставам през час и половина два да я проверявам. Завивам я с 2 одеала а когато е по хладно още едно слагам.Но като се събудя да я видя и все е отвита. Завивам я после пак и така цяла вечер.Дали ще и е удобно в спален чувал а отгоре ще я завивам с още 1-2 одеалца че става студено и  трябва да се топлим. Grinning

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Аз слагам дребния в спален чувал (летен, че само такъв имаме засега) и отгоре мятам две тънки одеялца. Не се отвива, защото и да рита чувалчето си седи на мястото, а с него и одеялата. Преди това беше все отвит. Та мисля да взема по-нататък и зимен чувал.
Брей, онзи ден спа като къпан цял ден - събужда се яде и откъртва, чак се притесних. Днес пък не мога да го приспя от сутринта.

# 44
  • Мнения: 4
Аз слагам дребния в спален чувал (летен, че само такъв имаме засега) и отгоре мятам две тънки одеялца. Не се отвива, защото и да рита чувалчето си седи на мястото, а с него и одеялата. Преди това беше все отвит. Та мисля да взема по-нататък и зимен чувал.
Брей, онзи ден спа като къпан цял ден - събужда се яде и откъртва, чак се притесних. Днес пък не мога да го приспя от сутринта.
Ще купя и аз зимен направо.Няма как иначе с пирони трябва да заковаваме одеялото.  Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт