Отговори
# 735
  • Мнения: 264
Опа, ей ме и мен Hug
Може ли приза за най-бързо зачеване да е при мен, от 1-вия път близнаци Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 736
  • Мнения: 42
Софи много нежна снимка  Hug

сими ние сме с моторола, супер е  Grinning ето този модел http://www.motorola.com/us/consumers/MBP36-Remote-Wireless-Video … 284,en_US,pd.html

# 737
  • Мнения: 1
Екзо предлагам твоя приз да е за най-бързо и плодотворно зачеване  newsm10

# 738
  • Мнения: 27 524
Ау, Софииии, добре, че не обичам крем-карамел, че каква тава ми се е облещила отзад  hahaha
Чудесна снимка, много си хубава  Hug

# 739
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Привет от мен и спяща на краката ми Матеа   Grinning
Кашпи, честита годишнина!   bouquet
И аз като Марли цял следобед подреждах дрешника и сменях летните със зимни дрехи, чак се изморих.  Crazy
Зафира, страшни размисли са те връхлетяли днес  hahaha
Галка, Камелия яде винаги през два часа денем. Нощем до 4 часа е през два часа, а след 4 е на всеки час  Crazy
Shocked, милата, ти кога се наспиваш? Добре, че Матеа често ми отпуска 5-6 часова пауза. Снощи например последно яде в 8 вечерта, и точно трябваше да суче  към 11, и тя взе че заспа и после се събуди в 3 да яде и то баща й я събуди, като ставаше. Това са 7 часа пауза. И после реших че ще иска да яде в 6, взех я, тя лапна цицето и заспа, оставих я в креватчето, пак взе да се върти. Пак я взех да и предлагам да яде, тя повърна, чак се уплаших, но може да й е било тежко знам ли и аз, после яде нормално към 8 чак.  Thinking Иначе и ние през деня имаме 2 часови паузи, но имаме и 4 часови, абе нямаме режим на сукане с една дума  Mr. Green Откъм сън- малката спи някъде по 5-6 пъти на ден, по 30-40 минути, като има един по-дълъг следобеден сън от 2-3 часа. Приспива й се обикновено след 1-1,5 часа будуване.
 За зачеването, при нас и с двете деца се получи не от първия месец, а от единствения път в който не сме се пазили, но това си е Божа работа!
 Софи, бебоците на тази възраст не обичат много да сменят познатата обстановка и да се срещат с много различни и непознати хора на веднъж и започват да се изнервят, съответно оставят впечатление на ревящи бебчета. Поне така съм забелязала с моите деца.



Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 19:08 от didi24

# 740
  • Мнения: 278
Блонди, Калка и моя Борис е със същия режим, през деня на 2 часа, вечерта заспива към 8 и спи до 12, после се събужда към 3, после 5 и след това е през час. Мечтая за мига в който ще започне да спи по-дълго вечер. В книгата на Карп пише да се храни през деня по-често за да може вечер да спи по-дълго, като препоръчва към 11 часа да се събуди и нахрани, за да спи поне до 5. Нещо не ми се получава обаче.

# 741
  • Мнения: 4 070
Dbs, страхотни неща- бравооооо!! Heart Eyes Heart Eyes
Блонди, 152 см. bowuu ае дано печеля приза. Laughing А да се кандидатирам за най- дълъг престой в родилна зала-16 часа- някой да успори,ако иска. Wink
Утре за протеста?

# 742
  • Мнения: X
Оф, момичета нямам време да пусна новата тема, още не съм измислила заглавие  Mr. Green
наложи се с моя синковец да идем по спешност в един център...той по принцип малко си спи, ама от вчера до днес следобяд не беше спал 12 часа  Shocked Shocked и рев  Crazy и аз викам дай за наше успокоение да го заведем.всичко му е добре слава богу, ама имаме много силни колики..иначе ме пита колко е качил и аз викам: еми първия месец 1 кг, втория 900 гр и тя вика: хипер наддаване или нещо такова и аз  Shocked Shocked викам: имам приятелки по 1.5 качват техните  Mr. Green и тя вика: нормално е първите 3 месеца по 800 гр. после по по-малко  newsm78 та един вид уж не бил гладен..каза ми повече от 15 мин. да не му давам да суче (уж и заради това ми разранявал зърната) и да махам нощното..което аз обмислям как да го махна от няколко седмици  Mr. Green Mr. Green може би с вода  newsm78
лелеее, тая класация ще стане безкрайна  Mr. Green а аз нещо прокървих..дали е цикъл..месища ли са, кво е, ебала съм го  Mr. Green Mr. Green
редактирам се Заповядай в новата тема

Последна редакция: нд, 21 окт 2012, 19:50 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт