О-в Бали – вълнуващи мигове и преживявания~

  • 88 782
  • 430
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 771
roje22
Цитат
ЗАПИСКИ ОТ ЕКВАТОРА
Уникален разказ, добре че го видях, нямам думи, страхотно..............

# 76
  • Мнения: 2 280
Здравейте.Ние летим за Бали на 21 Септември и после имаме 3 дни в Сингапур.Видях, че има отсядали в The Laguna в Нуса Дуа и искам да помоля за впечатления, понеже и ние си избрахме този хотел.Ако може някакви ориентировъчни цени за услугите и ресторантите в комплекса ще съм благодарна.
Ние бяхме там, кво да ти кажа , хотела е УНИКАЛЕН! Не е много евтино в самия хотел, но все пак е 5 *. Примерно кафето е 5 $.
Ето ти малко снимки правени от мен:

Скрит текст:



това е плажа на хотела

За масажите - няма смисъл да ги правите в самия хотел, на 5 минути , в Бали Колекшън са по 15-20 $.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 855
roje22
Цитат
ЗАПИСКИ ОТ ЕКВАТОРА
Уникален разказ, добре че го видях, нямам думи, страхотно..............
Bled, благодаря ти за милите думи Hug
Ако ти е интересно можеш да прочетеш и целия пътепис в блога ми- http://rojetravel.blogspot.com/
В него има и снимки, и видеоклипове от пътуването ни. За съжаление са готови само 4 те части за Сингапур. В момента пиша за Малайзия, остров Ява и остров Бали. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 50
roje22 благодаря за споделените впечатления.
Определено и аз се вдъхнових за такова пътуване, макар до скоро да имах резерви.
Предполагам,че за сейство с дете също ще е много хубаво изживяване.

# 79
  • София
  • Мнения: 6 232
Kudravelka,със сигурност ще е незабравимо изживяване  Grinning На мен,лично,много неща не ми харесаха,но природата и фауната са невероятни. Няма друга такава зологическа градина,в която да можеш да пипнеш и да се снимаш с почти  всяко животно и то,без да ти искат пари. Напротив,непрекъснато ти тикат панички в ръцете,за да ги храниш. Сафарито със слонове също е незабравимо, а,ако попаднете и на маймуните,които си просят храна по завоите  Grinning по пътя от Убуд,нагоре в планината,не в Маймунската гора,където са много нахални, емоцията е невероятна

# 80
  • София
  • Мнения: 3 771
roje22 Прочетох всичко, нямам думи, страхотно....Въпреки че сме били на някои места изживяването с прочетеното е невероятно, благодаря...............

# 81
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
roje22,
 За табличките /знаеш Winknewsm10 smile3501

# 82
  • София
  • Мнения: 1 855
Благодаря много за отзивите на Kudravelka, Bled Hug и Kaleia Hug Hug! Много сте мили момичета!
Готова е вече и поредната част от пътеписа, която описва първите дни от престоя ни в Куала Лумпур. надявам се на някой, който ще пътува към столицата на Малайзия тя да му бъде полезна Peace
http://rojetravel.blogspot.com/

# 83
  • София
  • Мнения: 872
Здравейте.
Очмисляме отново да посетиме Бали, но този път по Нова година и се чудя как ще е времето тогава? Дали ще е влажно и дъждовно или ще си е в сезона.
Споделете моля.

# 84
  • Мнения: 1 417
Здравейте.
Очмисляме отново да посетиме Бали, но този път по Нова година и се чудя как ще е времето тогава? Дали ще е влажно и дъждовно или ще си е в сезона.
Споделете моля.
Доста влажно,най-вероятно и дъждовно Confused и супер много народ Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 2 280
Здравейте.
Очмисляме отново да посетиме Бали, но този път по Нова година и се чудя как ще е времето тогава? Дали ще е влажно и дъждовно или ще си е в сезона.
Споделете моля.
Ние бяхме миналата година за НГ, направо ни удави, за 11 дни само 2 не валя. Точно по НГ е дъждовния период , не ви го препоръчвам.

# 86
  • София
  • Мнения: 6 232


Здравейте.
Очмисляме отново да посетиме Бали, но този път по Нова година и се чудя как ще е времето тогава? Дали ще е влажно и дъждовно или ще си е в сезона.
Споделете моля.
Ние бяхме миналата година за НГ, направо ни удави, за 11 дни само 2 не валя. Точно по НГ е дъждовния период , не ви го препоръчвам.
Ние бяхме миналата година от 30.12 до 8.01 в Кута/като там се връщахме само да преспиваме/ и ни валя последните два-три дни за около час,час и половина през деня /за наш късмет,докато бяхме в колата и се придвижвахме от едно място на друго/,но в деня,преди да си тръгнем,небето се продъни-целия ден и през нощта сякаш се изливаше с кофи,палмите изобщо не се вдигаха от земята,такъв вятър духаше  #Crazy...даже си мислех,че изобщо няма да можем да излетим. На самата Нова година беше АД -не съм вярвала,че може да има толкова хора на едно място  Shocked ...докато в същия този "дъждовен" сезон,в Сингапур,седмица преди това,не капна и капка дъжд  newsm78

# 87
  • Мнения: 2 280
Нас и в Сингапур ни валя. И то заваля баш когато се качихме на колелото Grinning добре, че горе за малко спря, та поне направихме малко снимки... на капки Grinning

# 88
  • Мнения: 119
Поздрави и тук на roje за огромния труд който е положил да ни направи съпричастни и който съм сигурна му е доставил истинско удоволствие !

Хвърлях по едно око към Бали някъде за края на февруари докъм средата на март , но вече на доста места чета , че това съвсем не е най-подходящия сезон с оглед на краткия слънчев ден и риска от превалявания.

В процеса на проучване намерих , че в момента Malaysia Airline имат много прилични цени от Истанбул до Сингапур ( 508 евро  за повечето дати ), a оттам вече възможности към Бали и целия регион много.
Полетите Истанбул - Денпасар пък са на 659 евро.
Та ако някой има планове за нататък може да му е от полза.

# 89
  • София
  • Мнения: 872
Благодаря ви за отговора за Бали по нова година.
Почти сме отказали така или иначе..
Кога е най-хубаво да се ходи там- исками се да не е някаква убиствена жега, но и да става за плаж и лентяйстване:)

Общи условия

Активация на акаунт