ПЕТОКЛАСНИЦИ - Тема 52

  • 45 559
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
А някакъв линк как да определям времената? Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Жана, как са нещата при вас?

Оправих първата страничка, вече имената са скрити и линковете са на челно място.

# 17
  • Мнения: 32
Страхотна тема и много  полезни линкове   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 964
Страхотна тема и много  полезни линкове   bouquet


 Peace  bouquet  Благодаря  и  аз !

# 19
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Жана, как са нещата при вас?

Оправих първата страничка, вече имената са скрити и линковете са на челно място.
Детето е добре,но чакам един отговор тези дни и ще ви разкажа подробно.  bouquet

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 156

janaa777
 Hug  браво на момчето, това е най-важното, дано не се случват повече такива неща


 да си похваля голямото гардже- стана трета на кроса вчера в нейната група е освен медал , има и 30лв награда   Joy
утре няма да учат, ще ходят на разходка в парка  Rolling Eyes и понеже е от никакво време, от 9:45 до 12, ще ходи и прибира сама с рейса, малко ми е притеснено, ама няма как до го мисля инак.  Thinking
нещо като отбиване на номера ми се струва , ама айде

# 21
  • София
  • Мнения: 3 610
Привет и в новата темичка Simple Smile mar4ela5  bouquet

Моят синковец се труди цяла сутрин над рисунка -переспектива.Закахърил се е ,че ще получи 2ка,защото госпожата била много взискателна,а на него рисуването не му е любимо.На мен лично ми харесва какво е сътворил и все си мисля,че колкото и строга да е учителката си дава сметка,че няма всички да са художници и ще оценява усилията,но каквото-такова. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 11 344
Благодаря за темата и линковете, много полезна информация   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 6 094
И аз съм във веселата група - петокласник на прага на пубертета и първокласничка. #Silly
Учителят им по история е върл противник на тестовете. Иска да разказват по една точка от текущия и една от предходния урок + няколко допълнителни въпроса. От втория срок щял да изпитва писмено. Мисля, че ще им е много трудно.

# 24
  • Мнения: 812
Момичета някои няма ли тестове в електронен вариант по англиски език за 5клас
 към учебника от издателство londman .Знам ,че освен учебника,упражнителната тетрадка,грамар тетрадката има и тестовете +cd.Моля ви за съдействие може и на лични

# 25
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Можеш да си го поръчаш оттук http://www.longman-bulgaria.com/catalogue_details.php?view=223

# 26
  • Мнения: 7 263
Девойки, аз пак ни в клин ни в ръкав, ама да си питам - вашите деца как реагират на забележки - направени от вас, направени от учители.... изобщо стига да ви се споделя, ще ми е полезно да чуя малко повече за пубертетните прояви ... при нас положението е доста ....хммм ... революционно, чак започвам да се чувствам като Дънкан Макклауд, че съм оцеляла веднъж от подобно бедствие. Почти съм сигурна, че не е само в нашето Тв този филм, ама ...

# 27
  • София
  • Мнения: 39 771
Девойки, аз пак ни в клин ни в ръкав, ама да си питам - вашите деца как реагират на забележки - направени от вас
Реве с крокодилски сълзи, тръшка се, на висок (виещ) глас обяснява, че тя нищо, никога, и т.н.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Девойки, аз пак ни в клин ни в ръкав, ама да си питам - вашите деца как реагират на забележки - направени от вас, направени от учители.
Всичко е наред, освен че се чувства ядосана от отношението на учителката по трудово. Не към нея лично. Един ден ми обяснява, че с децата искали да се оплачат на директора от нея.
От родителската среща помня една нервна, намръщена жена и ми направи много неприятно впечатление, но засега се въздържам от коментар и неглижирам. Може и да са пубертетски страсти, а жената- просто по-нервна.

Марчела, пиши ако искаш на лични кой ви е по трудово и какви са ви впечатленията.
И благодаря за реформите в първия постинг.    bouquet

# 29
  • Мнения: 690
Да се запиша и аз.  Peace Peace
Линковете са много полезни, даже щерката вчера преговори по история от тях. Много й хареса. Wink

Общи условия

Активация на акаунт