С две чертички се похвали - чакаш ЮЛСКО бебе ти!

  • 24 109
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile

Казвам се Ива, на 28 години, омъжена от 5г, с едно момченце на 3 години и 9 месеца Simple Smile Предполагаем термин - 14.07.2013 (закъснение от 5 дни и 1 тест с доста бледа втора черта на 1вия ден от закъснението, но...щом я има, значи всичко е наред Simple Smile)))) Писах тук при предната си бременност и направихме страхотен отбор с невероятни майки, които вече мога да нарека спокойно едни от най-добрите ми приятелки, все още се виждаме, основно без децата вече и много се забавляваме, помагаме си и се подкрепяме, преживели сме заедно и много хубави и много лоши моменти...надявам се тук сред вас да срещна още много такива приятели Simple Smile smile3525

# 706
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте отново Wink

Всъщност успях да си открия и да вляза с истинския си профил Simple Smile Това съм аз Simple Smile

# 707
  • Мнения: 318
Здравейте отново , момичета !
Веси , много съжалявам миличка ... знам какво ти е в момента ... и все пак - иди на друг преглед, дано, дано изхода за вас да е добър. Ако ли не - горе главата - когато  е писано, тогава ще дойде човечето желано  Hug Hug Hug
За мен, казвам се Лили, имам дъщеричка Дарина на 3 години и половина , не съм омъжена ,но живеем от 6 години с мъжа ми, той се казва Ицо и на всичкото отгоре сме и колеги :- ), та сме си все заедно Simple Smile Като гледам ще съм една от най-опитните ( да не кажа поодъртяли ) тук - на 37 години съм  Embarassed и това за мен не е втора бременност . Имам два спонтанни аборта , за съжаление.
Ако всичко сега е наред според калкулаторите бебето ще се роди на 1 юли 2013г. Ще стане интересно, защото Дари е родена на 16 ти юни, татко й е на 14 юли, аз съм на 31 ви юли  Simple Smile

Иве, напълно подкрепям мнението ти - аз също много силно се надявам тук да срещна нови приятели ,с които да споделяме и добро и лошо !!! Яд ме е само,че не успявам да се включвам толкова често,колкото ми се иска и изпускам нишката на разговорите .
Честито на всички бъдещи майчета - пожелавам ви лека и безпроблемна бременност, момичета   bouquet
Хубав ден на всички  Hug  bouquet Hug

# 708
  • Мнения: 371
Добро утро и от мен   food010
Веси съжалявам миличка за случилото се, надявам се лекарят да не е прав и всичко да е наред.
За мен казвам се Венета омъжена съм от 4 месеца имам момченце на 4г и половина предполагаем термин 9.07.2013

# 709
  • Мнения: 2
Здравей, Лили, "поодъртяли", ама друг път, важно е как се чувства човек Simple Smile)) За писането и аз най-вероятно няма да имам много време, защото работя доста интензивно, а вечер гледам да отделям време за детенцето ни, но когато мога с удоволствие ще се вкл.

Веси, аз се чудех дали да споделя, за да не ти давам празни надежди, ако недай боже се окаже вярно, но...при първата ми бременност в 8ма г.с. първият гинеколког при когото ходих не откри пулс, каза, че размерите са по-малки от нормалните и е спряло да се развива и трябва да направя аборт, отидох същият ден на друг лекар и се видя и сърчице и размерите си бяха ок, отидох после след седмица пак при първия, за да си взема изследванията и той настоя, че е прав, искаше пак да ме прегледа и пак каза, че не било наред, а всичко си беше, ужасно некадърен лекар се оказа, а и не прие, че греши...така че лекари всякакви, задължително при такива случаи търси и 2ро мнение и стискам палци всичко да е наред, а и...кръвният тест нищо няма да покаже със сигурност, защото дори и недай боже да е сряло развитието, нивото на хормоните спада плавно, т.е. все още ще ти е положителен...така че отиди при друг лекар, за да се успокоиш, стискам много палци да се вкл. с  добри новини!

# 710
  • Мнения: 59
Добро утро!!!Веси Hug Hug Hugизчакай още малко и не губи надежда,мила!!!!Тези дни не съм писала защото около мен няма нищо ново и интересно.Реших да ходя на консултаций както и при първата си бременност,при същата лекарка,тя работи по Зк,а което касата не покрива пак при нея на частно и така,дори днес ще я посетя за първи път откакто съм бременна.После ще дам отчет,стискайте палчета PraynigИначе аз съм Диана на 33г,имам дъщеря Александра на 5г,с мъжа ми живеем на семейни начела от 7 години,калкулатора ми изчислява като дата за термин 06,07    bouquet

# 711
  • Мнения: 54
Добро утро  Hug честито на новите момичета,лека и безпроблемна бременност ви желая.
Айде и аз да се отчета за списъка.
Казвам се Нели,на 21 години,но се чувствам с поне 10 отгоре,това ми е трета много желана бременност след две неуспешни,термин 11.07.2013.Живеем в Костенец,мъжа ми е от Монтана (интернета ни събра  Laughing )
всъщност не сме женени,но ще подпишем преди да се появи дребното буболече. Това е за сега май,
после пак ще пиша ,че в момента съм много гладна и дори не мога да мисля.  Embarassed

# 712
  • София
  • Мнения: 973
Добро утро и от мен  Hug
Добре дошли на новодошлите и честити ви 2 чертички  Hug много радост и спокойна бременност и напускане на темата на термин  Peace
Achillea millefolium и аз съм от Монтана  Grinning но от 8 години не живея там   Party
Радвам се, че темата ни се пълни и с нетърпение чакам още нови бъдещи мами да се включат.
Мисля, че трябва някой да се заеме с правенето на новата тема, че тази почти сме я привършили .... информацията за всяка една от нас може да е само име и години и предполагаем термин - примерно  Peace Цунки и хубав ден   bouquet

# 713
  • Мнения: 2
Здравейте бъдещи мами, казвам се Катя на 25 години и съм от София, имам син на 9 месеца и две чертички с предполагаем термин 10.07.2013. Чувствам се така, все едно ми е за първи път, всички притеснения ме тресат, които и първия път.
Симптоми все още нямам, а другата седмица се надявам и да чуем тупкащото сърчице, като се надявам да не е прекалено рано и да се отчая, ако не го чуем
Хубав ден от мен!

# 714
  • Мнения: 61
Веси и аз ужасно съжалявам, макар наистина да е рано да се отписваш от темата. Мисля че е правилно решението ти днес да си пуснеш кръвен. Така можеш да се ориентираш дали наистина в даден момент хормона е спрял да нараства или си се удвоява нормално.
Виж тук:
http://www.babymed.com/normal-hcg-levels-pregnancy
ЧХГто е дадено по дни.
Аз продължавам да стискам палци за теб.

# 715
  • Мнения: 61
И аз да приветствам новодошлите. Само положителни емоции следващите 9 месеца че и занапред.
Вчера ми беше много топло и реших да си проверя температурата. 37.2 - май е нормално за ранна бременност. По принцип ми е 36.8. Не съм болна. Какво ще кажете

# 716
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен бъдещи мами  Hug
Казвам се Ралица, и също съм от Монтана  Simple Smile, но от 14 год. не живея там, омъжена.
Видях точица на 01.11.2012г. и с нетърпение очаквам другата седмица да чуем сърчице  Grinning
Термин 01.07.2013г.
Хубав ден от мен  Grinning

# 717
  • Мнения: 11 747
Момичета, няма лошо да се представяме тук с всякакви подробности, но в началото на новата тема предлагам информацията да е ограничена до ник и предполагаем термин, евентуално коя по ред бременност е. Лични данни като реални имена, семейно положение и други по- дълбоки да си останат за нас, мисля че това е в духа на форума.

Весето дано да чете - искам да ѝ вдъхна кураж! Твърде никаква информация ти е дал този лекар, не бързай да се отчайваш! Затова ме е страх от прегледите, огромен процент бременни са минали през тези негативни емоции, а в последствие всичко се оказва наред. И добре, че не са се доверявали веднага на първата информация.

# 718
  • Мнения: 2
Аз съм на мнение, че след като сме решили да водим тази виртуална комуникация с цел да можем да разчитаме една на друга, да се изслушваме, подкрепяме и помагаме, е напълно нормално и да имаме някаква макар и минимална информация за другите, но както прецените.
Според мен е ок, който иска да сподели определена информация за себе си да го направи, щом така го чувства и има желание за това...

# 719
  • Мнения: 10 547
Веси, много съжалявам, но не се отчайвай! Дано кръвният тест ти даде надежда, ако ли не, води се от максимата, че всяко зло е за добро.

От мен имена и пр. твърде лични уточнения не очаквайте.

Общи условия

Активация на акаунт