Автоимунен тиреоидит на Хашимото (26)

  • 76 176
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 010
Златен Дъжд, въобще не си била за метизол според мен, просто е трябвало да намалите дозата на тироксина. Нищо де, важното е, че сега си пациентка на Начев, той си знае работата  Peace

# 16
  • Мнения: 374
Запис и аз в новата тема Peace
Merelenda, на всеки 45 дни давам кръв за TSH и FT4... Може и да е прекалено често, но пък както ми пада TSH-то... Док е доволна, но все пак има сянка на опасение от другата крайност - хипофункция. Поне аз така разбрах.
Понеже видях, че зачекнахте "Щерев" - наистина ли правят инсета без проходимост? #Crazy Аз там забременях, но си минах през процедурите... И понеже направих стоп-спазъм на тръбите, хидротубацията не мина и на следващия ден правихме HUSK с пълна упойка. И стимулация имах и при двете инсета.
Сега това някаква нова мода ли е? newsm78

# 17
  • Мнения: 0
Мерси за новата тема Лаленце  bouquet. Дано в тази тема да има повече хубави новини и честитки на бъдещи и настоящи мами:) newsm07

# 18
  • Мнения: 11 722
Запис и аз в новата тема Peace
Merelenda, на всеки 45 дни давам кръв за TSH и FT4... Може и да е прекалено често, но пък както ми пада TSH-то... Док е доволна, но все пак има сянка на опасение от другата крайност - хипофункция. Поне аз така разбрах.
Понеже видях, че зачекнахте "Щерев" - наистина ли правят инсета без проходимост? #Crazy Аз там забременях, но си минах през процедурите... И понеже направих стоп-спазъм на тръбите, хидротубацията не мина и на следващия ден правихме HUSK с пълна упойка. И стимулация имах и при двете инсета.
Сега това някаква нова мода ли е? newsm78
Нищо, прекаленото не е излишно. Като проследят 2-3 пъти нещата и ако няма изменения ще ги разредят. Дано вървят нещата към подобрение. Hug

Златен дъжд, Начев потвърди ли, че се касае за Хашимото?
Сподели ако отидеш пак на преглед при Начев, каквото ти каже.   bouquet

# 19
  • Русе
  • Мнения: 571
Госпожица Лаленце, благодаря за новата тема.   bouquet
Отдавна не съм писала в темата, но покрай грижите за децата нямам никакво време. Аз вече не кърмя и са изцяло само на АМ. ТСХ вече е 0,08  , но въпреки това съм на Еутирокс доза 75 микрограма, защото още се възстановявам от раждането. Относно килограмите - успях да сваля всичко което качих по време на бремеността, но килцата от преди това още не мога да ги смъкна. Уж като преминем в другата крайност на ТСХ би трябвало да нямаме проблем със смъкването, но уви при мен не е така.

# 20
  • Мнения: 11 722
Госпожица Лаленце, благодаря за новата тема.   bouquet
Отдавна не съм писала в темата, но покрай грижите за децата нямам никакво време. Аз вече не кърмя и са изцяло само на АМ. ТСХ вече е 0,08  , но въпреки това съм на Еутирокс доза 75 микрограма, защото още се възстановявам от раждането. Относно килограмите - успях да сваля всичко което качих по време на бремеността, но килцата от преди това още не мога да ги смъкна. Уж като преминем в другата крайност на ТСХ би трябвало да нямаме проблем със смъкването, но уви при мен не е така.
А, Петя, хич не стоят така нещата.  Laughing Питай ни нас с ТСХ към нулата. Изобщо и не мърдаме с килограмите. Митове, митове са това. Единици отслабват или не пълнеят изобщо при хипер и хипофункция.
Наистина не си писала отдавна. Пожелавам ти скоро изобщо да нямаш нужда от лекарства!  bouquet

# 21
  • Русе
  • Мнения: 571
Мерси Merelenda. Ха дано. Но нещо не ми се вярва. Аз отдавам ниския резултат на бремеността си, тогава ме тъпкаха с дози от по 150 микрограма, за да поддържам ниско ТСХ и сега все още не са се натаманили хормоните ми. Иначе кой не си мечтае да спре да пие тези хапове.

# 22
  • Мнения: 11 722
Мерси Merelenda. Ха дано. Но нещо не ми се вярва. Аз отдавам ниския резултат на бремеността си, тогава ме тъпкаха с дози от по 150 микрограма, за да поддържам ниско ТСХ и сега все още не са се натаманили хормоните ми. Иначе кой не си мечтае да спре да пие тези хапове.
Ами, има доста случаи след раждане, в които на болните им спират терапията.  Grinning Поне аз съм чела за такива. След раждане хормоните се наместват, болните изпадат в ремисия и нямат нужда от лекарства.
Дано да си от тях!  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 6 010
Да, за жалост това с килограмите е така. Аз съм с хипофункция, но съм била и с хипер и килограмите не мърдат. Като проходят децата ще изчезнат излишните килограми. Да са ти живи и здрави близнаците! Simple Smile

# 24
  • Русе
  • Мнения: 571
Благодаря.   bouquet
А иначе за да не е спам поста ми, следващото изследване трябва да направя някъде януари месец. Чудя се обаче защо още ме карат да си изследвам освен ТСХ и ФТ4? По време на бремеността да кажем трябваше и двете да следя, но сега хич не ми е ясно защо.

# 25
  • Мнения: 3 154
Да се промъкна и аз тук Laughing

# 26
  • Мнения: 15
Здравейте момичета   bouquet и аз се намъквам без покана EmbarassedТемата е страхотна Hug За борбата с килограмите нямам никакви проблеми/засега/,даже откакто ми поставиха диагнозата почнах да отслабвам- а въобще не се лишавам от нищо,че и увеличих храненето даже.Преди каквото хапна и веднага се лепи/и то там дето най-малко ми трябва/ Grinning И взех да се притеснявам защото сигурно смъкнах 5 кг за няма и месец,без никакви диети, а и нямам нищо излишно за смъкване. newsm78

# 27
# 28
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Да се запиша и аз в темата!Благодарим ти лаленце!

# 29
  • София, БГ
  • Мнения: 143
Момичета, излезе ми резултата - 1.34 е днес.Супер.

Общи условия

Активация на акаунт