Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 11

  • 44 705
  • 774
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 202
За Варна някой може ли да сподели как са опашките? Чака ли се много или става бързо?
понеделник бях там 7.30. номер 40 . минах малко преди 10ч.
отварят 8.30ч.
на ден минават 200-300 човека

# 691
  • Мнения: 758
Въпрос към подалите във Възраждане -кой номер ви дадоха? Моят е много странен 01-01-07460. Това какво значи? Номер 7000 и нещо си? Със сигурност няма как 7000 човека да са подали за 1 седмица.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Въпрос към подалите във Възраждане -кой номер ви дадоха? Моят е много странен 01-01-07460. Това какво значи? Номер 7000 и нещо си? Със сигурност няма как 7000 човека да са подали за 1 седмица.
Продължават номерацията от предходната кампания Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 9 977
Привет,
Вчера ми споменаха, че бих могъл да си подам документите (въпреки че не работя в момента) - трудов договор (или там искат) ще се изиска при одобрението/получаването на ваучер, май не проверявали в началото кой работи и кой не!? Има ли нещо вярно в това твърдение, за да не си губя един ден?

Ако подам утре документи - след колко месеца най-рано биха ме одобрили? Очаквам скоро да започна работа, но едва ли преди 2ри ноември (ще имам подписан договор), а то в последните дни може и да са се изчерпали бройките.

Другото, което ме интересува има ли други служители (специалисти) по тази програма, освен тези които приемат документи /не искам да чакам часове за един въпрос) - мисля че имаше отделна си стая? Искам да отида с дипломата и да проуча дали ще мога да канд-вам за обучение (проф. квал.) близка до бакалавърската ми диплома, за да знам дали изобщо да се надявам или да подавам документи, тъй като няма 1, 2, 3 желание Thinking

# 694
  • Мнения: 107
Някой подал в Русе?
Интересува ме курса за Графичен дизайн.

# 695
  • Мнения: 296
Някой има ли представа колко е минимума часове за езици, който си изучавал за да можеш да се запишеш по тази програма/звънях в бюрото но ми казаха да подам а те после ще преценили/- изучавала съм като втори език испански в училище в езикова гимназия и сега ми се иска да си го опресня пак?

# 696
  • Мнения: 499
Привет,
Вчера ми споменаха, че бих могъл да си подам документите (въпреки че не работя в момента) - трудов договор (или там искат) ще се изиска при одобрението/получаването на ваучер, май не проверявали в началото кой работи и кой не!? Има ли нещо вярно в това твърдение, за да не си губя един ден?

Ако подам утре документи - след колко месеца най-рано биха ме одобрили? Очаквам скоро да започна работа, но едва ли преди 2ри ноември (ще имам подписан договор), а то в последните дни може и да са се изчерпали бройките.

Другото, което ме интересува има ли други служители (специалисти) по тази програма, освен тези които приемат документи /не искам да чакам часове за един въпрос) - мисля че имаше отделна си стая? Искам да отида с дипломата и да проуча дали ще мога да канд-вам за обучение (проф. квал.) близка до бакалавърската ми диплома, за да знам дали изобщо да се надявам или да подавам документи, тъй като няма 1, 2, 3 желание Thinking

В единия документ, който се подава има поле, в което трябва да се напише името на фирмата, в която работиш и адрес, така че трябва да се запълни с данни- без тях според мен документите за невалидни.

# 697
  • Мнения: 28
Искам да попитам карал ли е някой курс в училища Европа. Сега им звънях, казаха че се оставя депозит от 40 лв за учебници, уч. тетрадки и диск, оито се връщат в края на курса и не се пише по уч.тетрадки. Копират ли се? Плаща ли се за нещо допълнително? В Зенит ми казаха, че ги осигуряват  и остават за курсистите...Като цяло доволни ли сте от обучението???

# 698
  • София
  • Мнения: 9 977
Привет,
Вчера ми споменаха, че бих могъл да си подам документите (въпреки че не работя в момента) - трудов договор (или там искат) ще се изиска при одобрението/получаването на ваучер, май не проверявали в началото кой работи и кой не!? Има ли нещо вярно в това твърдение, за да не си губя един ден?

Ако подам утре документи - след колко месеца най-рано биха ме одобрили? Очаквам скоро да започна работа, но едва ли преди 2ри ноември (ще имам подписан договор), а то в последните дни може и да са се изчерпали бройките.

Другото, което ме интересува има ли други служители (специалисти) по тази програма, освен тези които приемат документи /не искам да чакам часове за един въпрос) - мисля че имаше отделна си стая? Искам да отида с дипломата и да проуча дали ще мога да канд-вам за обучение (проф. квал.) близка до бакалавърската ми диплома, за да знам дали изобщо да се надявам или да подавам документи, тъй като няма 1, 2, 3 желание Thinking

В единия документ, който се подава има поле, в което трябва да се напише името на фирмата, в която работиш и адрес, така че трябва да се запълни с данни- без тях според мен документите за невалидни.
Да, после го видях това, но ако след 2 седмици напуснеш - какво става? Или пък си сменил работодателя по време на одобрението?

# 699
  • София
  • Мнения: 2 743
Искам да попитам карал ли е някой курс в училища Европа. Сега им звънях, казаха че се оставя депозит от 40 лв за учебници, уч. тетрадки и диск, оито се връщат в края на курса и не се пише по уч.тетрадки. Копират ли се? Плаща ли се за нещо допълнително? В Зенит ми казаха, че ги осигуряват  и остават за курсистите...Като цяло доволни ли сте от обучението???

Явно в различно във Варна и София. Мъжът ми завърши в Училища Европа в София, много е доволен, оригинални ученици, учебни тетрадки, дискове останаха за него (три комплекта за трите нива), можеше да се пише на тях. Даде депозит 40 лв., върнаха му го в края на курса без проблем. Взеха часовете по обявената програма, всичко беше много точно, доволен е от преподавателите.
Отделен въпрос, е че обучението е много интензивно и нямаше много време за учене и преговаряне в къщи.

# 700
  • Мнения: 499
Привет,
Вчера ми споменаха, че бих могъл да си подам документите (въпреки че не работя в момента) - трудов договор (или там искат) ще се изиска при одобрението/получаването на ваучер, май не проверявали в началото кой работи и кой не!? Има ли нещо вярно в това твърдение, за да не си губя един ден?

Ако подам утре документи - след колко месеца най-рано биха ме одобрили? Очаквам скоро да започна работа, но едва ли преди 2ри ноември (ще имам подписан договор), а то в последните дни може и да са се изчерпали бройките.

Другото, което ме интересува има ли други служители (специалисти) по тази програма, освен тези които приемат документи /не искам да чакам часове за един въпрос) - мисля че имаше отделна си стая? Искам да отида с дипломата и да проуча дали ще мога да канд-вам за обучение (проф. квал.) близка до бакалавърската ми диплома, за да знам дали изобщо да се надявам или да подавам документи, тъй като няма 1, 2, 3 желание Thinking

В единия документ, който се подава има поле, в което трябва да се напише името на фирмата, в която работиш и адрес, така че трябва да се запълни с данни- без тях според мен документите за невалидни.
Да, после го видях това, но ако след 2 седмици напуснеш - какво става? Или пък си сменил работодателя по време на одобрението?

Уведомяваш в бюрото по труда в срок от 3 дни за всяка промяна.

# 701
  • Мнения: 164
Вие от сега ли си търсите доставчици  Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 499
Вие от сега ли си търсите доставчици  Rolling Eyes

Аз,да- звъня, разпитвам и се ориентирам..Успяват да ме изненадат Sad

# 703
  • София
  • Мнения: 423
Вие от сега ли си търсите доставчици  Rolling Eyes

Аз,да- звъня, разпитвам и се ориентирам..Успяват да ме изненадат Sad

Доста е безсмислено според мен, а ако те одобрят след 7 месеца?

hakama, този който ти е споменал, те е подвел. Програмата е за работещи, не за безработни. За тях има други програми. Разбира се, че няма да те одобрят, за какво ще губиш времето и на хората в БТ, и на тези по опашките  newsm78 И какво те кара да си сигурен, след н-брой седмици ще имаш подписан договор с еди кого си?

# 704
  • Мнения: 499
Вие от сега ли си търсите доставчици  Rolling Eyes

Аз,да- звъня, разпитвам и се ориентирам..Успяват да ме изненадат Sad

Доста е безсмислено според мен, а ако те одобрят след 7 месеца?

hakama, този който ти е споменал, те е подвел. Програмата е за работещи, не за безработни. За тях има други програми. Разбира се, че няма да те одобрят, за какво ще губиш времето и на хората в БТ, и на тези по опашките  newsm78 И какво те кара да си сигурен, след н-брой седмици ще имаш подписан договор с еди кого си?

На мен предварителното звънене на фирмите ме отказа да подам документи за Готвач,защото курсовете са главно през деня, в работно време. Това не го знаех преди това и щях да сбъркам.
Не търся точно мястото ,където ще се обучавам,а просто си събирам информация и си отсейвам доставчиците предварително,а не в 1-месечния срок,който имам след получаване на ваучера. После е по-лесно..
И подадох в БТ Младост още първия ден и скоро очаквам резултатите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт