Търся момиче от случайна среща в Пловдив...

  • 5 288
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Ха-ха, девойката му е била под носа, той не е предприел никакви адекватни действия, сега обаче я издирва чрез Бг-мама Joy

# 31
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сладур  Grinning . Дано пък я намериш, поне да разбереш дали са си заслужавали терзанията.  Peace

# 32
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Сладур  Grinning . Дано пък я намериш, поне да разбереш дали са си заслужавали терзанията.  Peace

И аз поддържам това мнение.

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Иначе темата с това ново заглавие придоби някакъв смисъл  Grinning

На мен би ми се видяло романтично и много вълнуващо някой да ме търси по този начин  Grinning

Ама де късмет де...

# 34
  • Мнения: 7 002
Мадам, много е лесно. Зазяпвай се и пърхай с мигли на де що видиш 18-22 годишен младеж - паркове, автобуси, ресторанти, барове и прочие.  Flutter Все ще си нечий тип (щото не може все пак всички да те харесат) и ще те затърси  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 457
А защо тук я търсиш, тук средната възраст е 30+, освен да е на някоя дъщеря, ...не знам Rolling Eyes

# 36
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Еовин  Laughing

И друг път съм го казвала, връщала съм мъж от пътя само с поглед  Grinning

А един друг ми беше казал: Ти знаеш ли, че имаш страшни очи  Shocked

А сега се чувствам така все едно някой ми е надянал капаци  Laughing

# 37
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Този, който засега определям като голяма любов, точно на пътя ме спря и ме заговори, та знае ли човек.  Grinning

# 38
  • Мнения: 0
даа..любовта идва точно тогава,когато най-малко я очакваш! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 569
даа..любовта идва точно тогава,когато най-малко я очакваш! Simple Smile
Ти на колко си години и защо се наби в бг мама?

# 40
  • Мнения: 0
На 20 години съм.Ами защото търся някаква надежда все пак:)Мисля,че шанса е 1 на милион но все може да изскочи нещо.Настроен съм много позитивно и опитвам варианти:)

# 41
  • Мнения: 2 286
Освен да ти пожелая много късмет, не мога да помогна с друго.

Но причината да ти пиша е да не вярваш много, че е била със сестра си. Имам близка позната, която с най-добрата си приятелка си прилича толкова много Shocked . Със собствената си сестра не си приличат толкова.

# 42
  • Мнения: 116
Еее,че това да откриеш напълно непознат човек и да го поканиш на среща си е тръпка голяма  Laughing Случвало ми се е.Трябва обаче да имаш изходна точка,а в случаят,ресторанта не е такава...

# 43
  • Мнения: 0
Който знае нещо повече или иска да помогне с някаква информация може да сподели.Тя беше на видима възраст около 20г.Мисля,че видях телефона и(черен самсунг със слайд ).Седеше на 1 маса със своята сестра(почти съм сигурен). Simple Smile

# 44
  • Мнения: 7 006
На 20 години съм.Ами защото търся някаква надежда все пак:)Мисля,че шанса е 1 на милион но все може да изскочи нещо.Настроен съм много позитивно и опитвам варианти:)
Трееше да звъннеш на Гала.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт