Търся момиче от случайна среща в Пловдив...

  • 5 272
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ще забравиш...

# 16
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Момче, слушай сега... С тази си скромност и затвореност дълго време няма да имаш успех сред жените.
Има  начин по който си можел да не и се представяш лично, защото рискуваш натрисайки се от нищото в компанията ѝ да предизвикаш обратен ефект.

Като се има предвид, че мястото където сте се видели е ресторант, а не нощен клуб където всеки е накрак и си се разхожда спокойно.

Поднеси ѝ чрез сервитьора питие или бележка, колкото и да са банални подобни жестове все пак вероятността да направиш впечатление е голяма.

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 37 316

 Joy Joy Joy Звучиш като леля му Peace

# 18
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

 Laughing Да де... като сметна разликата, тъкмо леля му се явявам  Laughing

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 316

 Laughing Да де... като сметна разликата, тъкмо леля му се явявам  Laughing
Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 0
[quote author=Мадам Дьо Помпадур
Поднеси ѝ чрез сервитьора питие или бележка, колкото и да са банални подобни жестове все пак вероятността да направиш впечатление е голяма.

Това  би било добра идея и вече съжалявам Sad...Мисля да говоря с персонала за нея и да си оставя някъкви кординати и да посещавам по-често въпрносното заведение.Ще ви помоля ако имате познати от Пловдив или приятели просто да попитате Simple Smile За сега знам само,че беше със сестра си,защото доста си приличаще с момичето до нея Simple Smile Благодаря ви! Thinking Naughty

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Laughing Ти пък изби рибата. Ти не я познаваш и не знаеш кого да питаш, та ние ли ... Дето не сме я виждали дори.

# 22
  • Мнения: 0
Прави сте Simple SmileКакто и да е Simple Smile

# 23
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Просто прояви търпение и започни като начало да посещаваш възможно най често този ресторант, особено в деня в който си я срещнал.

Иначе ти личи, че сериозно си се зарибил по девойката  Grinning

# 24
  • Мнения: 0
Явно да..Но на нея сигурно в момента не и пука  Laughing Това е доста абсурдно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 634
Това е доста абсурдно Simple Smile

Абсурдно е колко време си отделил да мислиш за някого когото не познаваш. Не бъркай любовта със сексуалното привличане. И двете може да не са взаимни.

# 26
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
А ти какво направи, че да и запука...? То само с погледи, ако ставаше... Щом е отвръщала на тях съзнателно, явно този начин на комуникация и е допаднал, грешката е била твоя, че не си я доразвил и превърнал във физически контакт.

# 27
  • Мнения: 6 993
Какво точно му е абсурдното?
Това, че си си разменил с някого някъде погледи и е приключило до там, не е повод да мислиш за него цял живот.
Даже и ден не е.

# 28
  • Мнения: 3 634
Това, че си си разменил с някого някъде погледи ...

Аз казвала ли съм ви как като малка отидох за сладолед в кварталното кафе и един батко ми каза след 10 год. да му се обадя. След горе-долу толкова наистина станахме гаджета, но той не ми вярваше, че е казвал такова нещо. Laughing

# 29
  • Мнения: 0
В никакъв случай не го тълкувам като сексуално привличане.Прави сте,че малко или много си губя времето.Ако съдбата е решила ще ни срещне отново Laughing..Вярвам,че всеки от нас е имал подобна история Praynig

Общи условия

Активация на акаунт