Търся момиче от случайна среща в Пловдив...

  • 5 279
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Да от Пловдив съм!Знаете ли какво...просто имам твърде много проблеми за да търся игла в купа сено Sad.Ще се надявам да я срещна отново там и ще остана с надеждата за нова среща,ако съдбата реши.Нямам никакви данни за нея и това ме побърка.Затова гледам напред приятели.Благодаря ви още веднъж   Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 286
Сега се сетих за едно мое любимо стихотворение от ранните ми романтични години Laughing

Търси се една девойка

Видях я снощи отдалече,
в ранният вечерен час,
не зная влюбен ли съм вече,
но все за нея мисля аз.

Помъчих се да я настигна,
събрах куража си едва,
ала тролея я задигна
и нищо повече не знам.

Търси се една девойка -
всеки ще я отличи
по изящната й стойка,
по красивите очи.

Изчаквах тридесет тролея,
кръстосах два пъти града,
но никаква следа от нея,
от нея никаква следа.

Вкъщи капнал се прибирам,
изкачвам всички стъпала
и нея изведнъж съзирам -
та тя съседка ми била.

Аз открих една девойка,
всеки ще я отличи
по изящната й стойка,
по красивите очи.
 Heart Eyes


И от сърце ти желая най-прекрасния финал Praynig

# 62
  • Мнения: 81
Пич, трябва ти план.
Вгледай се в себе си и ако наистина, ама наистина си убеден, че искаш да я откриеш, вложи много страст и енергия.
Ето малко идеи - пишеш на тв предавания твоята история и при късмет, ако се навият, обличаш се както в деня, когато сте се засекли и я каниш на среща от ефира. Можеш да звъннеш и на Тотал Хит Рикуест по радио Витоша, двамата водещи ще захапят историята ти, а аудиторията на предаването е около твоята възраст.
Стига толкова от мен. Успех! Wink

# 63
  • Мнения: 6 998
Даяната ми е леко чалгаджийски ресторант (да ме прощава авторът), не знам дали девойката слуша радио Витоша  Laughing

# 64
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Може и да слуша, аз в Даяната навремето ходех заради кухнята, а чалгата не ми е любим жанр.

# 65
  • Мнения: 3
Е по-забавна тема отдавна не бях срещала.  Laughing
Иначе, като му гледам правописа на автора, по-скоро ще е на около 16 и ще му мине скоро...

# 66
  • Мнения: 2 386
Хайде стига с това "ще му мине", 10 пъти му го казахте. Някои момчета се прекръщат в романтични мъже, макар и предимно по филмите.  Laughing

Сладур, дано я намериш. Аз, на нейно място, бих се трогнала от усърдността (случи ми се подобно нещо преди години, но той беше stalker и тогава става страшно).

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 18:54 от Ева на сцена

Общи условия

Активация на акаунт