VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 772
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 4 862
Мариана мята гюбеците ,после Бони била челгарка. И айде пак драмите в къщата...

# 1 186
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
Фънки изпростя тотално. Гати... инвалидна количка!!!  Shocked
Направо съм втрещена. А ми беше любимец ...

# 1 187
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Оф тая Марияна пак се прави на интересна ....  Sick

# 1 188
  • Мнения: 185
Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile

Тъжно, много тъжно.Не очаквах точно от Фънки тази злоба.

# 1 189
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
E Бонка актрисата си тръгна,и вече дойде реда на Мариана.

# 1 190
  • Мнения: 116
Едно си Бонка знае, едно си Бонка бае. Само Николай и е в устата. А Марияна какъв скандал прави от нищото, не е истина. Shocked

# 1 191
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 202
Тая Марияна ми е адски противна. А и какво самочуствие...думи нямам, а е проста като галош.  Sick

# 1 192
  • при моите деца .....
  • Мнения: 6 995
Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile

Тъжно, много тъжно.Не очаквах точно от Фънки тази злоба.
Може ли да разкажете накратко.... пропуснах.... то форум, ФБ и домакинстване....

# 1 193
  • Мнения: 7 656
Фънки е зле ,много зле .
Отврат .

# 1 194
  • Мнения: 9
Тая Марияна ми е адски противна. А и какво самочуствие...думи нямам, а е проста като галош.  Sick

Що бе, що да е проста като галош??? Да не би Ласкин да реагира много умно, егати и простака... Sick

# 1 195
  • Мнения: 4 862
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Гъсеницата и костенурката  Joy Joy Joy Joy

# 1 196
  • Мнения: 14
Тая Марияна ми е адски противна. А и какво самочуствие...думи нямам, а е проста като галош.  Sick

+ 1

Малко се поувлече в крясъците и истериите. Най- мразя такива изпълнения аз, да не беше излизала ми да си купонясват. И без това като гледам на всички им скапа настроението....................  Close

# 1 197
  • Мнения: 3 790
Къщата на Биг Брадър е идеалното място да се почувстваш дете(в хубавия смисъл)! Да играеш игри, мисии. Да губиш, да печелиш, да се забавляваш! Защо не се забавляват тези хора! Все едно си на тинейджърски лагер! Кога друг път ще бъдат прасенца, лъвчета, Маша, тенекиения човек....

Много е тъжно, когато си повярваме прекалено много и убием детското в себе си!  Tired

 newsm10
Много си права!



Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile


 Shocked Shocked Shocked Ужас! Такива думи, такава злоба, провокирана от нищо буквално!

# 1 198
  • Мнения: 41
Мариана да не е ходила на уроци при Бонка?

# 1 199
  • Мнения: 4 992
Загубилите трябва, освен че ще спят на двора, като излезе някой от победителите да го аплодират! Аплодираха Багата и Марияна веднага излезе за да си получи овациите, но я освиркаха и тя реши, че трябва да ги поучава!
Много нагла беше, а после, от яд се разрева!
И за капак Орльо хукна да  я защитава!

Общи условия

Активация на акаунт