VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 13 192
А Ласкин от къде знаеше, че Марияна не е виждала Алекс?  newsm78
Спомена нещо от рода на, че Алекс била в Свищов. newsm78 Или Мариана била в Свищов на концерт и къде я била видяла, като е била в друг град. Нещо от този род.

# 1 171
  • Мнения: 10 571
Обратното, Мариана е имала участие в Свищов, а Александра е в Сф и нямало как да се срещнат.

# 1 172
  • Мнения: 27
Този линк работи ли :    http://tvbg.eu/vipbrother.phп     Или само при мен , в повечето време не работи ?

# 1 173
  • Мнения: 14
Ауу Юлиян нещо много боен  Mr. Green

# 1 174
  • Мнения: 4 862
Пфуу, то много его в това предаване Simple Smile

# 1 175
  • Мнения: 13 192
Да беше пял Юли , вместо сега да се зъби и сърди. Ако беше пял, сигурна съм щеше да бъде удостоен с уважителни гласове. А на тази комична пародия (на мен и тя ми хареса), как очаква всички да гласуват за него?!

# 1 176
  • Мнения: 224
Юлиян е като децата-като не му изнася и се сърди и отказва.С приказната мисия пак така направи.За какво е влязал ....само да порка ли?

# 1 177
  • Мнения: 0
Юлиян изобщо не умее да губи достойно като мъж! smile3513

Чакаме продължението... Laughing

# 1 178
  • Мнения: X
Юлиян голяма примадона излезе hahaha Инфантил  Laughing Joy

# 1 179
  • Мнения: 2 240
Аз ако бях от победителите щях да излеза при тях и да остана през цялата нощ.

Кви са тия наставления дето дава Люси на Камелия...От това предаване никой няма да излезе чист. Искам да видя Камелия като излезе как ще и е на Людмила и с кого ще си споделя newsm78 ?

# 1 180
  • Мнения: 4 992
Юли да излиза и да започват Обичам България - харесваше ми много това предаване!

# 1 181
  • Мнения: 1 885
Юли да излиза и да започват Обичам България - харесваше ми много това предаване!
и на мен много Hug дали ще има нов сезон? newsm78

# 1 182
  • Мнения: 10 571
Къщата на Биг Брадър е идеалното място да се почувстваш дете(в хубавия смисъл)! Да играеш игри, мисии. Да губиш, да печелиш, да се забавляваш! Защо не се забавляват тези хора! Все едно си на тинейджърски лагер! Кога друг път ще бъдат прасенца, лъвчета, Маша, тенекиения човек....

Много е тъжно, когато си повярваме прекалено много и убием детското в себе си!  Tired

# 1 183
  • Мнения: X
Къщата на Биг Брадър е идеалното място да се почувстваш дете(в хубавия смисъл)! Да играеш игри, мисии. Да губиш, да печелиш, да се забавляваш! Защо не се забавляват тези хора! Все едно си на тинейджърски лагер! Кога друг път ще бъдат прасенца, лъвчета, Маша, тенекиения човек....

Много е тъжно, когато си повярваме прекалено много и убием детското в себе си!  Tired

 newsm10
Много си права!



Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 20:25 от Анонимен

# 1 184
  • Мнения: 3 154
Аз ако бях от победителите щях да излеза при тях и да остана през цялата нощ.

Кви са тия наставления дето дава Люси на Камелия...От това предаване никой няма да излезе чист. Искам да видя Камелия като излезе как ще и е на Людмила и с кого ще си споделя newsm78 ?

Точно. Държат се все едно са в първи клас  .. възрастни хора уж  Confused

пп. Люси предусети как ще се развият нещата, та и казваше да не излиза на двора, защото ще ескалира напрежение, както и стана 

Общи условия

Активация на акаунт