VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 776
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 571
За спасяване се гласува.  Peace

# 286
  • Мнения: 24 462
Време е Бони да си тръгне, отначало и симпатизирах, но вече не. Много дразнещо същество и с този нейн етнически конфликт, сигурно си мисли, че ако продължава да драматизира, хората ще и ударят едно рамо на елиминациите . Не съм гледала ББ от известно време, така че не съм много в час с новостите. Ще се върна да Ви чета да се "образовам" и аз от изцепките на нашите "випчета"  newsm78

# 287
  • Мнения: 313
Сега по НОВА съобщиха, че тримата номинирани ще се изправят пред най-големите си страхове, Златка щяла да преживее поредният отказ на Багата, Къци - ще разбере какво мислят съквартирантите за него, Бони на детектора.

процентите от гласуването били до този момент

Бони - 60%

Къци - 30%

Златка - 10%


Офф,а дано не са истински тия цифри,че много ми се иска най-горната да изчезне Praynig

# 288
  • Мнения: 626
Аааа, Бонка да не се излага  Naughty, времето е чудесно, вятър няма ... Скачай, Бонке  thumbsup

# 289
  • Мнения: 2 138
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

# 290
  • Мнения: 10 571
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

Да, то й аз, ама при нея има и нещо лично. Толкова сили хвърля по Златка! Всеки пост е за Златка.  Laughing

# 291
  • Мнения: 9
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

О и аз налъпно подкрепям Въздишкова относно Златка...не съм очаквала да е толкова ограничена и невъзпитана  Peace

# 292
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 703
Имам предложение следващата анкета да е Кой от номинираните най-много харесвате. Така става по-ясно кой ще си тръгне.
Така като гледам, Злати ще си тръгне, както и гласувах.

# 293
  • Мнения: 884
Само аз ли не съм изненадана от Златка. Бегло съм следила изявите и , но досега напълно в свой стил се проявява - нагла, проста, първична,  но поне не е зла и лицемерна като Бони. Нека Бони си тръгне довечера, пък после и Златиту Flutter

# 294
  • Мнения: 884
Имам предложение следващата анкета да е Кой от номинираните най-много харесвате. Така става по-ясно кой ще си тръгне.
Така като гледам, Злати ще си тръгне, както и гласувах.
Не мисля , че нашите симпатии или антипатии имат връзка с това кой да напусне шоуто. По-скоро продуцентите пишат сценария, а ние си говорим да ни олекне.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 358
И аз в темата. Браво, маме Simple Smile

1. Ще ми се да е Бони, но предполагам, че ще е Златка
2. Никол и Фънкаря
3. Не
4. Не


Много ми се иска това мрънкащо същество Камелия да си тръгне. не ми е интересна изобщо и въобще се чудя какво й е мястото в къщата

# 296
  • Мнения: 1 241
Запис и от мен .
Ще ми се и Златка и Бони да излязат ама уви само 1 трябва да е .
Гласувах за Златка , че ми идва too much нейните сълзи вече  Laughing

Добре де, къде толкова виждате Златка да реве, не мога да разбера. ВП дадоха в 2-3 предавания, че плаче и се тюхка за Багата, ама то се вижда, че това са 1-2 случая, разпокъсани в няколко предавания, тя дори е облечена с едно и също във всичките кадри. Прилоша и 1 път на РД на онзи темерут, порева малко и айде вече - все ревяла. Добре че е тя, да им изчисти, че в кочина ще живеят  ooooh! Освен още един-двама, другите не си мърдат пръста, само цигарките, кафенцето и клюките  Tired Не че я подкрепям, напротив, смятам я за доста ограничена и невъздържана, но на фона на другите е просто Човек.

Гласувах, че ще изгонят Къци, но най-искрено се надявам да си ходи Бонка, че направо не мога да я гледам като вдигне онези ми ти вежди до челото и вземе да се прави на Майка Тереза  Sick Филмаджийка отвсякъде! Алооо, Брадъра - айде моля ви! Освен да пълни и къщата, и постните чушки с косми, друго какво?!

Бих общувала с всички, не се знае на живо какво е положението. От това, което на пръв поглед се вижда, бих комуникирала най-вече с Орлин, Фънки, Никол, Люси, Златка, Ники.

И бих влязла в къщата, имам нужда от почивка, лежане, хапване и безделничене определено.

# 297
  • София
  • Мнения: 4 429
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

О и аз налъпно подкрепям Въздишкова относно Златка...не съм очаквала да е толкова ограничена и невъзпитана  Peace

Къци по цял ден си бърбори приятелски и с Мариана и със Златка (дадох по-назад линк). На Златка й каза, че тя е много добро момиче, смяха се с Мариана, защото тя каза,, добричка е, а това че се извика е защото получава факсове, като всеки друг, но щом ги пусне и се изтрещи, пак си става добра.'' Днес си говориха как ще се срещат отвън, че тази къща ги е свързала и ще си спомнят винаги за нея...ей такива неща.

Така става с всички брадъри след излизането от къщата, си остават приятели и си ходят заедно по кръчмите(заведенията)  Hug

# 298
  • Мнения: 16 168
Време е Бони да си тръгне, отначало и симпатизирах, но вече не. Много дразнещо същество и с този нейн етнически конфликт, сигурно си мисли, че ако продължава да драматизира, хората ще и ударят едно рамо на елиминациите . Не съм гледала ББ от известно време, така че не съм много в час с новостите. Ще се върна да Ви чета да се "образовам" и аз от изцепките на нашите "випчета"  newsm78

Бонка с конфликта си вече е демоде-сега Златето е на дневен ред и Къцко.
И финалът си го представям така-трима финалисти и дектор на лъжа та ,в реално време-въпрос само един-Какво ще направиш с наградата,ако я спечелиш?
Така хората да преценят на кой да я дадат.
 Peace

Последна редакция: пн, 15 окт 2012, 14:11 от Sause baus!

# 299
  • Мнения: 599
Златка не е лошо момиче в никой случай. Това че е попропуснала да прочете някой и друг учебник, не я прави автоматично тъпа. Има доста начетен народ, от който и чеп за зеле не става, та язък за четенето.

Общи условия

Активация на акаунт