VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 774
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 16 167
Е,като поразмислих,реших никой да не си ходи,а аз да вляза и да изуча нещата отвътре,изоснови  jumpuu
 Joy hahaha

 Party Крайно време беше, някой да се наеме с тази задача, как искаш да те вкараме, като троянски кон? или..?

или като този дето вчера скача с парашут-директно в къщата  hahaha
то нали и изразът си е такъв -"влезнал като парашутист"

# 346
  • Мнения: 175
Маме, благодаря! bouquet

# 347
  • Мнения: 10 994
Oносно книгата  Sick
Празни мисли на един празен човек
Маме ако не те марзи сканА има и глава озаглавена ББ
Има една поговорка, хората дето не са прочели и една книга в живота си стават писатели  Wink
Хората които не обичат киното стават филмови критици  Wink

# 348
# 349
  • София
  • Мнения: 4 429
Е,като поразмислих,реших никой да не си ходи,а аз да вляза и да изуча нещата отвътре,изоснови  jumpuu
 Joy hahaha

 Party Крайно време беше, някой да се наеме с тази задача, как искаш да те вкараме, като троянски кон? или..?

или като този дето вчера скача с парашут-директно в къщата  hahaha
то нали и изразът си е такъв -"влезнал като парашутист"


Добре  Stop че се сети за парашут, че аз ти бях приготвила катапулт

# 350
# 351
  • Мнения: 11 606
Маме ако не те марзи сканА има и глава озаглавена ББ

Той мъж ми ги сканира......отивам по скайпа да му се подмажа да сканира и за ББ...че нещо доста мънкаше Embarassed.......

# 352
# 353
  • Мнения: 0
Oносно книгата  Sick
Празни мисли на един празен човек
Маме ако не те марзи сканА има и глава озаглавена ББ
Има една поговорка, хората дето не са прочели и една книга в живота си стават писатели  Wink
Хората които не обичат киното стават филмови критици  Wink

Като не ти харесва - не чети!
Какво си тръгнала да си изказваш "компетентното" мнение
кой бил празен и кой бил пълен. Mr. Green
Умирам си да чета как някой се изказва така. Stop
Изобщо не се съмнявам, че е чел книги, което се видя в играта за
обща култура, за разлика от другите, дето мълчаха и викаха само "Къци, ти си!"
Дали му се отдава да пише е друг въпрос, ама то и ние не сме писатели,
нищо, че пишем по форуми. Simple Smile
-------------------------------

Маме, мерси за сканираните откъси!  bouquet
Беше ми интересно да попрочета за какво става въпрос.

# 354
  • Мнения: 4 683
Като не ти харесва - не чети!
Какво си тръгнала да си изказваш "компетентното" мнение
кой бил празен и кой бил пълен. Mr. Green


Дали му се отдава да пише е друг въпрос, ама то и ние не сме писатели,
нищо, че пишем по форуми. Simple Smile

Аз пък си умирам за такива мнения. Прочела е и изказва мнение. Дали е компетентно или не... не мисля, че ти го определяш това. Peace Какво общо има това, че пишем по форуми, а не сме писатели? Само писатели ли трябва да пишат по форумите? Thinking

# 355
# 356
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 703
Беше ми изключително интересно, Мама Цоцоланка   bouquet
Според мен Къци може да направи страхотен детски филм.
Странен ми е, но колкото повече научавам за него, толкова повече виждам детето у него.  Simple Smile

Не искам никой да си ходи. Не съм искала да си ходят и тръгналите си. Всеки има своя принос, за да ни е интересно. Ако някой ме дразни чак толкова много, има дистанционно Grinning

# 357
  • Мнения: 2 452
Fan, от миналата тема ми прави впечатление, че след почти всеки негативен пост за Къци следва твой, в който или го защитаваш или искаш обяснение защо въпросният потребител не го харесва. Вече става досадно, приемете, че хората имат различни мнения и това, че на теб нещо у Къци не ти пречи, не означава, че и за другите е така Peace.

# 358
  • Мнения: 0
Fan, от миналата тема ми прави впечатление, че след почти всеки негативен пост за Къци следва твой, в който или го защитаваш или искаш обяснение защо въпросният потребител не го харесва. Вече става досадно, приемете, че хората имат различни мнения и това, че на теб нещо у Къци не ти пречи, не означава, че и за другите е така Peace.
Да, правилно си забелязала. Peace
Къци е от малкото хора там, за които имах лошо мнение и си го промених.
Не ми пречат толкова разните дреболии в характера му, сравнявайки го с повечето
от останалите съквартиранти или поне това, което показват от тях досега.
Обаче ми пречи да живееш в БГ и да не знаеш кога е създадена бълг.държава
или да не можеш да изпееш 2 куплета от химна, а да се водиш част от бг ВИП-а.
Защо, при вас по друг начин ли е възприятието на нещата?

# 359
  • Мнения: 16 167
Беше ми изключително интересно, Мама Цоцоланка   bouquet
Според мен Къци може да направи страхотен детски филм.
Странен ми е, но колкото повече научавам за него, толкова повече виждам детето у него.  Simple Smile

Не искам никой да си ходи. Не съм искала да си ходят и тръгналите си. Всеки има своя принос, за да ни е интересно. Ако някой ме дразни чак толкова много, има дистанционно Grinning

Ами,хайде дайте повечко позитивни постови като този за разведряване и добър тон! smile3525

То стана ясно,че ще влизам спарашут,а ако не ми се отвори ме чака катапулт. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт