? Ама за пари и слава хората какво ли не правят
.Да, по-умен е от Златка и от Бони, но това няма да стане причина за да почна да му симпатизирам. В крайна сметка на финала ще спечели най-харесваният, а не най-умният, най-начетеният, най-ерудираният. Съмнявам се Бони, Златка или Къци да са на финал, така че все някога в близките седмици ще изхвърчат, в каква последователност не мога да зная...
А Къци може наистина да е философ, ама чак пък дървен?? И кой е тоя ,който ще каже кой е най-харесваният през този сезон във ВБ??Големи експерти се извъдихте, голямо нещо?Толкова литературни критици сигурно СУ не е избълвал през годините!Да ви имам градивната критика!Ама то българинът от всичко разбира-дай му политика,футбол и кино...и за всичко има компетентно мнение!Ама,че някой не си е свършил образованието ,но пък критикува...пасти да яде

Обаче има точни попадения и интересни хрумки и лафове,