VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 774
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 387
За разлика от Марияна, която хич не ми бше симпатична преди.

Убийте ме с презрение, но и на мен Мариана взе да ми харесва в ВБ.

P.S. Кога изписахте толкоз страници от новата тема  ooooh!


Марианка и аз я харесах във ВБ. Не я харесвах много в Гласът на България и то заради един глупав момент, в който се направи на голяма певица...както и да е, темата не за Гласът. Мисълта ми е, че според мен тя не интригантства, а просто споделя мнение, което е абсолютно човешко. Досега не съм я видяла да се свие като мишка при спор с някого. Когато има мнение, си го отстоява, заради това и я харесах.

# 406
  • Мнения: 0
Да, и аз мисля, че Бони ще си ходи. На хората вече им писна от нея, а и Златка и Къци на този етап са по-колоритни, след като ББ не можа да завърти интригата с етно конфликта.

# 407
  • Мнения: 4 992
Не я съжалявай Николчето - на нея има кой да й даде

# 408
  • Мнения: 334
 Кажете за нова плей- и на вас ли ви излиза липсва видео на сървъра ?

# 409
  • Мнения: 295
Ще ми се Бонката да си ходи,ама все си мисля,че Къци ще излети.Златка ще я оставан заради интригата около Багата.

# 410
  • Мнения: 116
Аз ли не чух добре, но ми се стори,че Кънчев каза, че две звезди ще напуснат къщата днес?! Thinking Да не би Ласкин да си тръгва? Sad

# 411
# 412
  • Мнения: 11 606
Въпрос:    КОЙ ЩЕ Е ЧЕТВЪРТИЯТ ИЗГОНЕН ОТ ВБ?

Златка    - 50 (3.3%)
Къци    - 90 (6%)
Бони    - 164 (10.9%)

АКО ВИЕ БЯХТЕ ВЪВ ВБ, С КОИ ОТ СЪКВАРТИРАНТИТЕ ЩЯХТЕ НАЙ-ЧЕСТО ДА ОБЩУВАТЕ?    - 0 (0%)

Аксиния    - 2 (0.1%)
Багата    - 9 (0.6%)
Бони    - 6 (0.4%)
Владо    - 3 (0.2%)
Фънки    - 62 (4.1%)
Златка    - 47 (3.1%)
Ирен    - 8 (0.5%)
Кр. Патрашкова    - 35 (2.3%)
Къци    - 43 (2.9%)
Мариана    - 17 (1.1%)
Никол    - 65 (4.3%)
Николай    - 34 (2.3%)
Орлин    - 82 (5.5%)
Памела    - 2 (0.1%)
Соня    - 3 (0.2%)
Юлиан    - 26 (1.7%)
Люси    - 75 (5%)
Ласкин    - 39 (2.6%)
Камелия    - 7 (0.5%)
ВБ    - 3 (0.2%)
С никой    - 11 (0.7%)
С всички    - 38 (2.5%)

ИМА ЛИ ШАНС ЗА ЗЛАТКА И БЛАГОЙ?    - 0 (0%)

Да    - 50 (3.3%)
Не    - 243 (16.2%)

БИХТЕ ЛИ ВЛЕЗЛИ ВЪВ ВБ СЕГА?    - 2 (0.1%)

Да    - 49 (3.3%)
Не    - 239 (15.9%)
   

Общ брой гласове: 316

Аз ли не чух добре, но ми се стори,че Кънчев каза, че две звезди ще напуснат къщата днес?! Thinking Да не би Ласкин да си тръгва? Sad

Да, той.....

# 413
  • Мнения: X
Ласкин напусна. Благодаря.

# 414
  • Мнения: 175
Нееее, Камелия пак ли плаче...

# 415
  • Мнения: 4 387
Най-накрая Ласкин да си тръгне. Вече помислих, че ще изкара там зимата.

# 416
  • Мнения: 41
Разпознаха ли ме, че съм гъсеница?  Joy Joy Joy

# 417
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 152
Елиминации ли ще гледаме  или Ласкин?

# 418
  • Мнения: 2 196

бтв. Фънки ще трябва много да те черпи.  Laughing
 

Не ща, ама ако ми открадне престилката, с която готвят, веднага я взех. Mr. Green


Разпознаха ли ме, че съм гъсеница?  Joy Joy Joy
hahaha

# 419
  • Мнения: 2 240
Нееее, Камелия пак ли плаче...

О, да ooooh! .
Имайки предвид отношенията ѝ с Ласкин и това, че каза, че се надява да не съжителстват още дълго заедно, сълзите ѝ ми идват адски неестествени.

Ласкин е пич и ще ми липсва  hahaha . Раздвижваше нещата в къщата.

Общи условия

Активация на акаунт