VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 774
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 675
  • Велико Търново
  • Мнения: 75
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.

# 676
  • Мнения: 4 115
 Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.

# 677
  • Мнения: 3 886
Карбовски тръгнал да държи сметка на Патрашкова????!!!!
Та те са абсолютно еднакви "журналисти".
Карбовски дето взима интервюта с де що простак и профан има.
Интервюира екс гларуси, изнасилвачи и пр. и гениите на мисълта
Николета Лозанова и любимия и, както и Азис.
Как държи сметка на Патрашкова, като той е съвсем същият!?!?

не е същият , може да показва доста ъндърграунд , но никога не злосЛови , какво остава да очерня исторически Личности като баба Тонка

# 678
  • Мнения: 24 462
Жал ми е за нея, разчуства ме

# 679
  • Мнения: 685
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.
Е, чела го е, не личи ли, ако не беше...  Joy

# 680
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 425
Уф, много позьорскоооо! Не й вярвам!

# 681
  • Мнения: 1 280
Аз предлагам Къци да си ходи. Този човек не е за там. Да си ходи при хубавото семейство и да се маха от тези змии и мъжкарчета. По - здравословно ще е за него. Ще му се радвам ако остане, но ще се радвам за него ако излезе.

# 682
  • при моите деца .....
  • Мнения: 6 995
Това писмо, с тези сълзи не ми звучи като край на връзката....

# 683
  • Мнения: 2 215
Пригответе се да ревем със Златка ooooh!
Joy Joy Joy JoyЗлатка иска всички медии и всички хора да чуят hahaha hahaha hahahaПародия! Дете в 5клас би написало по-умни неща

# 684
  • Мнения: 9
Добре де, но защо Патрашкова и написа сбогуването на Златка с Багата... newsm78

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 75
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.
Е, чела го е, не личи ли, ако не беше...  Joy

Абе позапъна се в началото и рекох, че така ще срича до края.  LaughingСгреших, вълнува се.

# 686
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 151
Златка май е качила някое килце Mr. Green

# 687
  • София
  • Мнения: 5 785
Еее голем нещастник е ВБ

# 688
  • Мнения: 0
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.

Олеее, бас хващам, че това не го е писала тя.
Много е далеко от начина й на изразяване, хеле пък това за
държавата на Златките в писмото Joy Joy

# 689
  • Мнения: 3 453
Ах, научила се, милата... ooooh! Дори не мога да коментирам Златка, винаги ме оставя безмълвна.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт