VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Бургас
  • Мнения: 1 450
Ее, Златка как се набира да бяга като видя храницата.  Joy

# 1 201
  • Мнения: 41
Нека да умрат от......ядене!  Joy

# 1 202
  • Мнения: 36
Фънки, Юлиан и сие много загубиха с агресивното си поведение и коментари.

# 1 203
  • Мнения: 995
Патрашкова: Нека умрат от....ядене Joy

# 1 204
  • Мнения: 4 992
Е,, не! Егати л..та са! Да не им направят една чиния да им изнесат навън да си хапнат!  Mr. Green

Всичките вън!

# 1 205
  • Мнения: 4 862
И Мариана да беше вън и тя щеше да е злобна..бас ловя!!

# 1 206
  • Мнения: 224
За мен Мариана беше права.Те и Орлин целиха.Какво са виновни спечелилите...та това е просто игра.

# 1 207
  • Мнения: 2 194
Нека да умрат от......ядене!  Joy
А мен тази реплика ме потресе. Shocked Да не говорим,че Брадъра изкуствено създава конфликти с това разделение. Все пак трябва да има интрига някаква, баси.
А на Злата изкуствените цомби са отврат.  Sick

# 1 208
  • Мнения: 4 992
Фънки, Юлиан и сие много загубиха с агресивното си поведение и коментари.

а пък МарЯнка спечели!

Нали уж Никол и беше дружка? Защо излезе да я дразни и нея!

# 1 209
  • Мнения: 14
Каква изповедаля на живо като Иван излезна? Или ще влезне само за да се обясни на любимата? Нееещо не схващам  Mr. Green

# 1 210
  • Мнения: 4 992
За мен Мариана беше права.Те и Орлин целиха.Какво са виновни спечелилите...та това е просто игра.

За какво е права? Знае, че трябва да я аплодират ако излезе и излиза - за да ги дразни! Какво очаква? Че са й истински фенове?

Освен това не беше коректно избирането на отборите - в единия 4 от тях 3 певци, в другия пак 4-ка, другите бяха по трима?

# 1 211
  • Мнения: 995
Каква изповедаля на живо като Иван излезна? Или ще влезне само за да се обясни на любимата? Нееещо не схващам  Mr. Green
Не схващаш Mr. Green
Алекс каза:Биг брадър пази запис /или нещо от сорта/.

# 1 212
  • Мнения: 2 194
Айде сега пък "истинския Иван Ласкин". Confused А това невъзпитано  пианде в къщата е бил някакъв "друг" нетипичен Ласкин, виждате ли.

# 1 213
  • Мнения: 224
Е ,само Багата ли не ги дразни...нали и той е от победителите.Мариана и Орлин не могат да излизат,щото дразннят,а Багата постъпва благородно като излезе да ги види кво правят.

# 1 214
  • Велико Търново
  • Мнения: 75
Много грозно се държаха и едните, и другите. Май Багата ще се окаже най като хората.

Общи условия

Активация на акаунт